Skocz do zawartości

Ciekawe ogłoszenie....


w79

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem ciekawe ogłoszenie...Na jednym ze zdjęć widać w oddali inna przyczepę, więc może to handlarz:) 

https://www.otomoto.pl/oferta/adria-altea-piekna-przyczepa-kempingowa-adria-altea-2017-6-osobowa-okazja-ID6CAmZh.html#gallery-grid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ciekawe ogłoszenie...Na jednym ze zdjęć widać w oddali inna przyczepę, więc może to handlarz:) 
https://www.otomoto.pl/oferta/adria-altea-piekna-przyczepa-kempingowa-adria-altea-2017-6-osobowa-okazja-ID6CAmZh.html#gallery-grid
Pewnie handlarz. Przyczepa ściągniętą z UK, dość nowa. Za pół darmo jej nie kupił przecież
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli handlarz uczciwy to poza nieco wyższą ceną niż u osoby prywatnej - nic 

Problemem  nie jest to ze kupisz od handlarza - lecz to ze wielu handlarzy jest nieuczciwych i wciska zieleniakom szrot więc należy mieć oczy otwarte
ale wiele osób prywatnych jest równie nieuczciwych - więc nie można robić  z handlarza całego zła tego świata

 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maciek75 napisał:

a jeśli nawet to handlarz to co? samochód też kupujesz od handlarza.

Nie mam nic do handlarza, tylko pomyslalem że może ktoś kojarzy firmę... Temat sprzedawców w okolicach Krakowa mam raczej ogarnięty i nie kojarzę takiej oferty, a cena raczej atrakcyjna... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na Bieńczycach był taki człowiek, sprowadzał nazwijmy to  "półprywatnie" nieraz pod zamówienie - nie wiem czy to ten, nie podpowiem Ci  bo po decyzji na puszkę przestałem szukać budy i wyszedłem trochę z budzianego kursu

6 minut temu, w79 napisał:

a cena raczej atrakcyjna... 

zawsze w takim przypadku należy właczyć tryb "ostrożnie" - czy to u handlarza czy u prywatnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mundek28 napisał:

przedsiębiorca który handluje innym towarem to jest już ok

To samo, sam jestem handlarzem innego towaru, mówię Ci każdego chcę orżnąć oszukać i wydymać...

 

 

ja piernicze....

8 godzin temu, smok_wawelski napisał:

handlarzy jest nieuczciwych i wciska zieleniakom szrot więc należy mieć oczy otwarte
ale wiele osób prywatnych jest równie nieuczciwych

I to jest kwintesencja całego tematu i większości wątków dziale kupujących gdzie buda od handlarza albo po wypożyczalni z góry jest be

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie, owrotnie zrozumiałeś, chodziło mi że ludzie odrzucają budki bo od handlarza czy po wypożyczalni. A tak jak napisałeś prywaciarz też może być kanciarz i oszust. Chodziło mi o to że się z Tobą zgadzam

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko -  ot urok słowa pisanego i forumowych nieporozumień  :)  jasne że nie ma reguły

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś, coś, o tej przyczepie...?  

Wg mnie zdecydowanie za tanio. Przyczepa 2 letnia, ściągniętą z UK, czyli dochodzi koszt transportu i marzą sprzedawcy. Nie chcę mi się wierzyć, że ktoś w UK kupił taką przyczepę za 50k zł. To jest model Altea 552 DT Tamar - takie przyczepy z takim wyposażenie w UK chodzą po 14k funtów obecnie, czyli to około 72k zł.   

I zastanawiam się czemu drzwiczki do schowka są w innym kolorze? I czemu brakuje w niej materacy? A te co są nie są oryginalne? No i nie jest to wcale najwyższy model Adrii jak pisze sprzedający.  

 

To ten model, tak powinna wyglądać w środku i takie powinny być w niej materace:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.