Skocz do zawartości

Zimowanie przyczepy na poludniu Europy


tbuchwald

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, danielpoz napisał:
Nie. 

Na pewno na 3 lata. Następny na 2. Identycznie jak w przypadku aut.

Godzinę temu, dudek_t napisał:
Nic nie rozumiem. To w końcu inaczej czy tak jak u Marka? Czy znów co urząd to inna interpretacja?

 

Tak jak u Marka. Ja mam tak samo, pierwszy przegląd na 3 lata. W kamperach ponoć jest na rok, z racji, że to pojazd specjalny.

 

0a9fb92cb8e4e541490912f61d5b74d1.jpg

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, danielpoz napisał:

Tak sie teraz zastanawiam czy ja czas nadgorliwie nie pojechalem na przeglad choc nie musialem. ? Sprawdze i dam znac. 

Może ktoś był nadgorliwy w urzędzie, i wpisał przegląd na rok przy pierwszej rejestracji. Wcale bym się nie zdziwisz :D

4 minuty temu, danielpoz napisał:

Sprawdziłem, miałem wbite że kolejny przegląd za rok. Czyli oszukali mnie?

A może masz kampera? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacek00 napisał:

Może ktoś był nadgorliwy w urzędzie, i wpisał przegląd na rok przy pierwszej rejestracji. Wcale bym się nie zdziwisz 

Tak zapewne było a ja nawet się nie zainteresowałem tematem.

1 minutę temu, jacek00 napisał:

 

A może masz kampera? :P 

Nie mam? ale pewne jest to że to ostatnie przyczepa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, danielpoz napisał:

Tak zapewne było a ja nawet się nie zainteresowałem tematem.

Nie mam? ale pewne jest to że to ostatnie przyczepa?

To masz lipę. Najgorsze w przeglądzie przyczepy to stracony czas na zatarganie jej na skp.

W samochodzie mam pomyłkę. Mimo LPG mam przegląd na 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, BDG81 napisał:

Też myślałem o takim rozwiązaniu, ale przyczepa ma ograniczenie. Nawet nowa wymaga corocznego przeglądu rejestracyjnego, który musi być wykonany w kraju rejestracji. Tak czy siak, przyczepę trzeba ściągać do Polski.

Przyczepa nowa fabrycznie, pierwszy przegląd rejestracyjny ma po 3 latach, zaś kolejny po 2 latach. Następne już co roku.

Z kolei nowa fabrycznie ma być wg. książki gwarancyjnej rokrocznie poddawana przeglądowi gwarancyjnemu na szczelność i zawilgocenie. Właściciel  oczywiście może nie wykonywać tych przeglądów, ale czy warto ryzykować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Też myślałem o takim rozwiązaniu, ale przyczepa ma ograniczenie. Nawet nowa wymaga corocznego przeglądu rejestracyjnego, który musi być wykonany w kraju rejestracji. Tak czy siak, przyczepę trzeba ściągać do Polski.


Przerejestruj budę do USA i po problemie. Albo na GB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

W okolicach Malagi przechowaliśmy naszego kampera na parkingu El Lano za 30 euro za miesiąc w listopadzie 2019.

Parking jest ogrodzony i strzeżony. Na miejscu mieszkają właściciele, którzy mówią po angielsku. Zapewne przy dłuższym okresie cena wyniesie mniej niż nasze 30 euro ?

https://vymaps.com/ES/Parking-El-Llano-Almayate-418931531913565/

Właściciele są bardzo mili, polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.