Skocz do zawartości

powerbank na długie wyjazdy


Adrian Bednarz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej
Od myfriendów Xiaomi - nam sprawdzony sprzęt MI 2C 20000mAh i można spokojnie polecić inne nazwijmy je 'markowe' Baseus, Ugreen, Floveme. Warto zwrócić uwagę na szybkie ładowanie i rozładowanie QC.
Polecam polować na okazję np na Pepper.

I nas nieco drożej też można kupić różne Samsungi, Huawei, Varta, UPC..
Nie kupowałbym jakichś no name żeby sobie domku z dymem nie puścić choć i u markowych się zdarzają wpadki z akumulatorami.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładowanie bezprzewodowe jest wygodne, jednak u mnie przy ładowaniu telefonu tylko 10W niestety tel dość mocno się grzeje. Nie jest to z pewnością dobre dla akumulatora.
Przy ładowaniu kablowo 18W jest ok.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi w tej chwili wyprzedziło technologicznie zarówno jabłka jak i koreańców. Obaj nie mogą się pozbierać od kilku miesięcy. Faktycznie ich urządzenia robią robotę i zakasowują konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adrian Bednarz napisał:

Cześć, mój zasłużony już powerbank odmówił współpracy. Macie może jakieś sprawdzone modele o realnej dużej pojemności? Ważne, żeby miał 2 wyjścia.

Rozbuierz i wymień ogniwa pewnie zdechł. Na Li-ON lub Li-Fe

Pożądne ognia kupisz za 10do 20zł sztyka, zależy jaki duży powerbankpowinny tyle  znajduje się tam ogniw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

Xiaomi w tej chwili wyprzedziło technologicznie zarówno jabłka jak i koreańców. Obaj nie mogą się pozbierać od kilku miesięcy. Faktycznie ich urządzenia robią robotę i zakasowują konkurencję.

Z tym wyprzedzaniem to Cię poniosło, ale kopiują od najlepszych, sprawdzone rozwiązania ... i robią to estetycznie. 

11 godzin temu, MichuP napisał:

Ładowanie bezprzewodowe jest wygodne, jednak u mnie przy ładowaniu telefonu tylko 10W niestety tel dość mocno się grzeje. Nie jest to z pewnością dobre dla akumulatora.
Przy ładowaniu kablowo 18W jest ok.

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

No i bez sensu przy powerbanku, bo wolniej i przy dużych stratach, no i bez sensu nosić powerbank spięty gumką z telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiegł mnie @jacekzoo !

Też kupiliśmy ADATA S2000D i to też dwie sztuki.  Czy jest faktycznie 20 czy może18 tysiaków, to nie wiem. Wiem jednak że na 5 dni starcza kolesiowi który gniazdek nie używa do ładowania telefonu. Mega zaletą jest niska cena, my kupiliśmy w Euro za 9 dych bez grosza. Wadą wielkość, ale to wszyscy tak mają i długość ładowania powera, bo schodzi 15h. Nie wiem jak konkurencja. Są czarne i białe.

https://www.euro.com.pl/ladowarki-akumulatory-przenosne/adata-powerbank-s20000d-czarny.bhtml

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio ładowarką od telefonu ładowałem 2 doby ? ale tabletową podłączam wieczorem i rano jest 100% 

 

co do wielkości, to jest kombajn do dużej ilości energii, mniejsze będą do okazjonalnego podładowania telefonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, sebka34 napisał:

Rozbuierz i wymień ogniwa pewnie zdechł. Na Li-ON lub Li-Fe

Pożądne ognia kupisz za 10do 20zł sztyka, zależy jaki duży powerbankpowinny tyle  znajduje się tam ogniw. 

Chyba jednak zostanę przy opcji zakup czegoś nowego, zwłaszcza, że jak pisałem, w sumie oprócz pojemności to zależy mi głównie na tym, żeby jednak miał 2 wyjścia (mój dotychczasowy ma tylko 1).

 

14 godzin temu, Suzu4x4 napisał:

też używam powerbanka 20000 mAh Xiaomi  Mi 2C , ma dwa wyjścia USB, i wystarcza na kilka pełnych ładowań telefonu

 

17 godzin temu, MichuP napisał:

Hej
Od myfriendów Xiaomi - nam sprawdzony sprzęt MI 2C 20000mAh i można spokojnie polecić inne nazwijmy je 'markowe' Baseus, Ugreen, Floveme. Warto zwrócić uwagę na szybkie ładowanie i rozładowanie QC.
Polecam polować na okazję np na Pepper.

I nas nieco drożej też można kupić różne Samsungi, Huawei, Varta, UPC..
Nie kupowałbym jakichś no name żeby sobie domku z dymem nie puścić choć i u markowych się zdarzają wpadki z akumulatorami.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 

macie na myśli ten? https://swiatbaterii.pl/power-bank-xiaomi/34577-oryginalny-power-bank-xiaomi-2c-20000mah-bestseller.html

Na pepperze właśnie znalazłem. Rozumiem, że warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie mam taki , i mogę polecić .

10 minut temu, jacekzoo napisał:

Ja ostatnio ładowarką od telefonu ładowałem 2 doby ? ale tabletową podłączam wieczorem i rano jest 100% 

 

co do wielkości, to jest kombajn do dużej ilości energii, mniejsze będą do okazjonalnego podładowania telefonu

Jacek Zmień kabel USB. tylko kup nowy oryginalny z pewnego źródła.

ja kupuję kable na stoisku Samsunga w Magnolii i mam spokój.

zauważyłem że po czasie kable USB się zużywają i albo przestają całkiem ładować alb ładowanie dochodzi do kilkudziesięciu % i się wyłącza , albo ładowanie trwa wieki.

zawsze była to wina kabla , nigdy nie ładowarki.

Zresztą zrób prosty test, zamień kable pomiędzy tą ładowarką co długo ładowała a tą z tableta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Suzu4x4 napisał:

dokładnie mam taki , i mogę polecić .

Jacek Zmień kabel USB. tylko kup nowy oryginalny z pewnego źródła.

ja kupuję kable na stoisku Samsunga w Magnolii i mam spokój.

zauważyłem że po czasie kable USB się zużywają i albo przestają całkiem ładować alb ładowanie dochodzi do kilkudziesięciu % i się wyłącza , albo ładowanie trwa wieki.

zawsze była to wina kabla , nigdy nie ładowarki.

Zresztą zrób prosty test, zamień kable pomiędzy tą ładowarką co długo ładowała a tą z tableta ;)

to zależy przecież też od mocy wyjściowej ładowarki. Kable używam z Baseusa - z Twojego polecenia (uchwyt samochodowy) i są super. Dobry kabel, dobra ładowarka (3A) i jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.