Skocz do zawartości

Affinity - nowa marka "blaszaków"


Slawka

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Zulos napisał:

1,5 roku to jest dla mnie czas min., który muszę jeszcze poczekać, ale to może być i tak mało, żeby znaleźć satysfakcjonującą mnie opcję, tzn. ok. 3-latek za mniej niż 200 tysi...

czas zacząć poważnie myśleć, 1,5 roku to dosyć krótko :sciana:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Prezentowany model jest jednym z najładniejszych jakie widziałem i przestronność ze zdjęć robi wrażenie. Łóżko przednie jak dla mnie pomysł bardzo ciekawy i fajny. Tylne łóżko z lekkim podniesieniem aby było wygodniej poczytać książkę zastosuję u siebie. 

Jak się zdecyduję kiedyś na prawdziwego kampera to niestety będzie mnie też musiał wozić do pracy więc musi być jak najbardziej inkoguto. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Benior napisał:

Jak się zdecyduję kiedyś na prawdziwego kampera to niestety będzie mnie też musiał wozić do pracy więc musi być jak najbardziej inkoguto. 

i to jest jeden z powodów, dla których rozważam mimo wszystko także blaszaka, z tym, że u mnie potrzebny byłby na takie służbowe wypady zaledwie kilka razy do roku, póki co.

Ale jak już wizyta przypada w centrum stolycy, to jednak zdecydowanie łatwiej to zrobić blaszakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Zulos napisał:

Ale jak już wizyta przypada w centrum stolycy, to jednak zdecydowanie łatwiej to zrobić blaszakiem...

Ostatnio widziałem takiego dość dyskretnego w centrum Wawy. Jedyne, co go zdradziło to zagraniczne blachy

20191119_122027.thumb.jpg.e1e3bf20245b618c9315e211060158dd.jpg

Zastanawiałem się, co ma w tym boksie z tyłu. W sumie dobre miejsce na butle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to chyba jest taki luksusowy bus, a nie kamper, a z tyłu ma bagażnik - w dolnej części na walizki, a w górnej wieszak na garnitury/płaszcze, ale of kors mogę się mylić...

A kwestię parkowania gdzieś w centrum Warszawy już wstępnie rozkminiałem i można by się dogadać z kimś, kto ma jakiś prywatny parking i od czasu do czasu - w razie potrzeby - zamawiać miejsce na parkingu, a już w docelowe miejsce dojeżdżać taryfą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Zulos napisał:

Wydaje mi się, że to chyba jest taki luksusowy bus, a nie kamper

Może tak być - nie podchodziłem do niego. A jeżeli tak, to byłaby to fajna baza na kampera-tajniaka :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak na inkoguto to robiłby robotę...:-)

A ten boks, to - gdyby to było bliżej moich rejonów - wziąłbym go za bagażnik na narty.

A wracając do merituma wątku - to dopiero pierwszy model, a jeśli właściciele czytają forum, to ja proszę o drugi, też z łóżkiem piętrowym, ale wyższe opuszczane z dachu, a za to szafki kuchenne podblatowe proszę;-)

Acha - i jeszcze jakieś 100 tysi taniej proszę...;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie jest jeden koronny argument za Affinity - ma jeszcze coś, czego nie ma w zasadzie nie tylko żaden blaszak, ale większość pół czy integr - ma miejsce na EKSPRES DO KAWY!!:-)


Rzecz całkowicie bez znaczenia dla 98,5% użytkowników
Ale dobrze że wstrzelili się w niszę rynkową
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, chris_66 napisał:

Rzecz całkowicie bez znaczenia dla 98,5% użytkowników emoji33.png

 

Oj, chyba dość znacznie się mylisz... Nie twierdzę, że wśród listy "must be" to miejsce na ekspres jest na pierwszym miejscu i oczywiście nie będę przy wyborze kampera się tym w ogóle kierował, jeśli będzie spełniał ISTOTNE warunki, ale na pewno więcej niż 3,5% karawaningowców lubi sobie kiedykolwiek tylko zechcą zrobić pyszną kawkę z dobrego ekspresu i delektować się nią w pięknych okolicznościach przyrody i niepowtarzalnej...;-)

Ekspres jest tu tylko przykładem - chodzi generalnie o większą ilość dostępnych do wykorzystania blatów - czy to na sprzęty typu ekspres, czy to do przygotowywania posiłków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, chris_66 napisał:

 


Rzecz całkowicie bez znaczenia dla 98,5% użytkowników emoji33.png
Ale dobrze że wstrzelili się w niszę rynkową emoji123.png

Muszę wozić drugą przetwornicę bo sinus nie daje rady a ekspres żre sporo. Expres musi być  ?

Uważam, że to znakomicie rozwiązane wnętrze - ale nie dla mnie.

Będzie miał sporo zwolenników - tego mu z całego serca życzę.

Każdy ma inne wymagania. Moje dla blaszaka są wyrażnie inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 hours ago, chris_66 said:

Dużo blatów to ważna sprawa

Tak myślę, że w Affinity można jeszcze pomyśleć o dodatkowym blacie. Tam jest sporo miejsca na to. Ja tez lubię jak jest gdzie kroić, myć i przygotowywać posiłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.