Jump to content

Edit History

smok_wawelski

smok_wawelski

Smoki są z gatunku niskopiennych, bardziej już rosną w szerz niż w wysokość :) mam 170, żona ciut mniej  a córka jest miniaturka :) 
żona  ani córka w szpilkach nie chodzą to spoko - realnie myślę że  te 177-178cm  będzie w H na całości  i starczy to spoko żeby parę centów na łbem jeszcze było - nie chciałem H3 
Zobaczę ile jeszcze daszki mi w dół wylezą  - nie sprawdzałem tego ale myślę że nie więcej niż 2-3 centy roletka/moskitiera  a i tak 1 nad wyrkiem a drugi w łazience więc nie ma problema :) 

smok_wawelski

smok_wawelski

Smoki są z gatunku niskopiennych, bardziej już rosną w szerz niż w wysokość :) mam 170, żona ciut mniej  a córka jest miniaturka :) 
żona  ani córka w szpilkach nie chodzą to spoko - realnie myślę że  te 177-178cm  będzie w H na całości  i starczy to spoko żeby parę centów na łbem jeszcze było 
Zobaczę ile jeszcze daszki mi w dół wylezą  - nie sprawdzałem tego ale myślę że nie więcej niż 2-3 centy roletka/moskitiera  a i tak 1 nad wyrkiem a drugi w łazience więc nie ma problema :) 

smok_wawelski

smok_wawelski

Smoki są z gatunku niskopiennych, bardziej już rosną w szerz niż w wysokość :) mam 170, żona ciut mniej
żona  ani córka w szpilkach nie chodzą to spoko - realnie myślę że  te 177-178cm  będzie w H na całości  i starczy to spoko żeby parę centów na łbem jeszcze było 

smok_wawelski

smok_wawelski

Smoki są z gatunku niskopiennych, bardziej już rosną w szerz niż w wysokość :)

• Create New...