Skocz do zawartości

Wymiary wew Hobby 660 uk special rok 2000


Bartduri

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Bartduri napisał:

Witam serdecznie czy ktoś z tutaj obecnych wie może jakie są wymiary wew i zew przyczepy HOBBY UK SPECIAL 660 rocznik 2000
szukam w internecie i nic nie znalazlem :(

 

Jeśli nic się nie zmieniło to w Hobby nazwa modelu sugeruje wewnętrzne wymiary po podłodze czyli 660 po podłodze, sugerując się modelem 650 miał on ok 7,1m po zewnątrz i 8,4 z dyszlem, szerokość 2,5 nie wiem czy 660 nie będzie to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Voku właśnie o to chodzi, że nie wiadomo. Bo 660 rownie dobrze może mieć wymiar 650tki to wtedy do ustalenia. Ale może mieć te 10cm więcej, albo równie dobrze dla cyganek mogli mieć inny system oznaczeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Voku napisał:

Jeśli nic się nie zmieniło to w Hobby nazwa modelu sugeruje wewnętrzne wymiary po podłodze czyli 660 po podłodze, sugerując się modelem 650 miał on ok 7,1m po zewnątrz i 8,4 z dyszlem, szerokość 2,5 nie wiem czy 660 nie będzie to samo. 

Chyba to nie takie proste. Te oznaczenia zazwyczaj są orientacyjne, a nie dosłowne. Poza tym długość wewnętrza nie do końca nam coś powie jeśli chodzi o wymiary zewnętrzne

Przykładowo na bazie obecnych modeli:

  • Prestige 660 WFU: długość całkowita - 8323 mm, długość zewnętrza - 7154 mm
  • Premium 660 WFU: długość całkowita - 8865 mm, długość zewnętrzna - 7692 mm
  • Prestige 650 KFU: długość całkowita - 8373 mm, długość zewnętrzna - 7204 mm
  • Prestige 650 UMFe: długość całkowita - 8323 mm, długość zewnętrzna - 7154 mm
  • Premium 650 UFf: długośc całkowiata - 8828 mm, długość zewnętrzna - 7655 mm
  • Premium 650 UKFe: długość całkowita - 8879 mm, długoość zewnętrzna - 7706 mm

Jak widać rozmiary są całkowicie różne. Ciekawe jest to, że Prestige 650 UMFe ma dokładnie takie wymiary jak teoretycznie większy Prestige 660 WFU. Tak jak napisał @jacekzoo nie wiadomo :) Różnice sięgają 7 cm. Oczywiście jak chcemy kupić przedsionek to jakoś go dobierzemy na podstawie modeli z tamtego roku. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Bartduri napisał:

Dziękuję , zatem może ktoś z was zna dokladny wymiar twgo oto korytarza, albo ma tak ową rumuńska przyczepe mi zmierzyć ? zaznaczonego na foto .

fullsizeoutput_3.jpeg

A do czego Ci to potrzebne? To Twoja przyczepa czy chcesz ją dopiero kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał:

A do czego Ci to potrzebne?

Kojec dla dzieciątka lub zwierzęcia, wózek inwalidzki, dechy do winda czy kajta, coś nietypowego służącego do pracy lub rozrywki.  Różne opcje mogą być.

 

 

@Bartduri

Poszukaj gdzieś zdjęcia zrobionego na wprost, a wówczas będzie można zeskalować  szerokość budki i wyjdzie nam mniej więcej szerokość korytarza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec moi drodzy mojemu znajoemu urodzil się syn , jest plan zrobić z tych szafek bliżej sypialni WC :P wiemy ,że szafki maja conajmniej 60 cm a potrzebowałbym jakieś 20 cm+ i nie wiem ile zostanie przejścia a nie chce mi sie jechać 70 km zeby ten wymiar znać :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.