Skocz do zawartości

Miernik-wskaznik-gazu


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, dudek_t napisał:

Nie lepiej zamiast tych wszystkich bajerow na bluetooth, baterie i aplikacje zamontowac Duo Control i mieć całkowicie wolną głowe w temacie gazu?

Nie ma już miejsca na 2 butlę, przesiedliśmy się z przyczepy dwu osiowej 650m na jedno osiową, 5m i 230 szeroką i jest problem gdzie to wszystko wrzucić ?

6 minut temu, byry007 napisał:

https://allegro.pl/oferta/waga-poziomu-butli-gazowej-aplikacja-senso-4s-app-8152381402?utm_medium=app_share&utm_source=facebook
Jak.by ją wyłączyć to nie powinno nic się stać. Ale znów na baterię w zimne noce będzie moment po bateriach.

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka
 

Dzięki, chyba spróbuje z tą wagą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, dudek_t napisał:

Nie lepiej zamiast tych wszystkich bajerow na bluetooth, baterie i aplikacje zamontowac Duo Control i mieć całkowicie wolną głowe w temacie gazu?

sam duocontrol nie załatwi sprawy, nie pokaże ile mamy jeszcze gazu, jedynie przełączy- a jak się skończą obie?

aby było legalnie i małouciążliwie to pozostaje butla do samodzielnego tankowania LPG na stacjach w całej Europie

Edytowane przez papamila (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, papamila napisał:

sam duocontrol nie załatwi sprawy, nie pokaże ile mamy jeszcze gazu, jedynie przełączy- a jak się skończą obie?

Tak w woli sprostowania...

Jest możliwość by duoControl zasygnalizował nam iż przepiął się na drugą butlę w kamperze...i w ten sposób można go traktować jako wskaźnik...

 

Jak jest problem z baterią "wagi"- można zrobić zasilanie z instalacji przyczepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, peja76 napisał:

Czy jest możliwa jazda z taką wagą. Patrzyłem też na tą poniżej i się zastanawiam czy można z nią jechać, czy trzeba demontować

image.png.8996bafd14aa85bf197d1f99d1f46d68.png

Mam w8, wyglada inaczej ale dziala tak samo. Jeżdżę bez demontażu , dziala ok. Stan odczytuje w aplikacji. Mozna wytarować do dowolnej butli.

Rozwiazanie ma jeden minus, cenę.

Screenshot_20190608-123306_W8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mefju napisał:

Mam w8, wyglada inaczej ale dziala tak samo. Jeżdżę bez demontażu , dziala ok. Stan odczytuje w aplikacji. Mozna wytarować do dowolnej butli.

Rozwiazanie ma jeden minus, cenę.

Screenshot_20190608-123306_W8.jpg

Super,dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mefju napisał:

Mam w8, wyglada inaczej ale dziala tak samo. Jeżdżę bez demontażu , dziala ok. Stan odczytuje w aplikacji. Mozna wytarować do dowolnej butli.

Rozwiazanie ma jeden minus, cenę.

Screenshot_20190608-123306_W8.jpg

Daj linka jakiegoś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co wam to jest?

Przecież zimą ilość gazu w butli widać gołym okiem

Tzn jak ktoś chce to niech kupuje tylko chciałbym zrozumieć po co. Bo może ja tez tego potrzebuję tylko jeszcze o tym nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, vrs napisał:

Tylko po co wam to jest?

Przecież zimą ilość gazu w butli widać gołym okiem

Tzn jak ktoś chce to niech kupuje tylko chciałbym zrozumieć po co. Bo może ja tez tego potrzebuję tylko jeszcze o tym nie wiem ;)

Ja potrzebuję?. Jak masz włączone ogrzewanie i jest duży pobór to widać ile jest, ale jak wyjeżdzasz po jakimś czasie i używałeś sporadycznie przed wyjazdem to nie wiesz ile dokładnie jest i jedziesz z niewiedzą. Jak masz 2 butle w przyczepie to nie musisz kupować kończy się w jednej podłączasz drugą. Ja mam tylko jedną bo mało miejsca, jak wiem jaki jest stan butli to albo jadę z tą bo stwierdzam że starczy, albo wymieniam na pełną, a tamtą zostawiam w domu i wykorzystuję pod domem, bo jak tu się skończy to niema problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, peja76 napisał:

ale jak wyjeżdzasz po jakimś czasie i używałeś sporadycznie przed wyjazdem to nie wiesz ile dokładnie jest i jedziesz z niewiedzą.

Ja mam na taki przypadek wagę z domu. Przed każdym wyjazdem ważę używaną butlę i wiem ile jest w niej gazu. 

Z dwiema butlami w przyczepie jeżdżę tylko zimą. Latem mam jedna w przyczepie i jakiś mały zapas (używany np do grila) w samochodzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vrs napisał:

Ja mam na taki przypadek wagę z domu. Przed każdym wyjazdem ważę używaną butlę i wiem ile jest w niej gazu. 

Z dwiema butlami w przyczepie jeżdżę tylko zimą. Latem mam jedna w przyczepie i jakiś mały zapas (używany np do grila) w samochodzie. 

Tylko mi się nie chce stale jej wyciągać i wkładać. Mamy wszystko w przyczepie spakowane tylko ubrania, jedzenie wrzucamy i pędzimy, bo możemy tylko weekendy sobie pozwolić na wyjazdy i szkoda czasu, nawet rowery wiszą cały czas. Także wolał bym otworzyć bagażnik i tylko sprawdzić co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.