Skocz do zawartości

Przyczepa Tabbert DaVinci + 2 przedsionki!!! DMC 1300


tmx

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Poszukuje przyczepki najlepiej   NIE angielki . POdstawa to 4 os, max 1300 dmc   ogrzewanie gazowe/elektryczne nadmuch ,zamykana sypialnia ,prysznic wc. Rocznik minimum 2003 budżet  do 22 tyś .Co powiecie o tym egzemplarzu? 
https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-tabbert-davinci-2-przedsionki-dmc-1300-CID5-IDB9JT3.html#c2056a1f65

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi,ja za bardzo tego nie widzę:) podoba mi się środek,ale cóż będę wypatrywał czegoś lepszego.

Może ta będzie lepsza? czy też po jakimś dachowaniu?
https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-camper-przyczepa-kempingowa-zadbana-z-przedsionkiem-ID6C5VsR.html?

https://www.otomoto.pl/oferta/sterckeman-6-osobowa-dmc-1000kg-2004r-ID6CzfwB.html?

 

Edytowane przez tmx (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Przemysław napisał:

 

A po czym to widać że po dzwonie?

No chyba że niektórzy są bardziej wtajemniczeni :)

Dla mnie z tych zdjęć nic nie widać.

 

Widać. Lewa ściana z przodu - wymieniona niechlujnie połowa poszycia. 

image.png.694ae0d47e65e1243c13a2e8580b55a6.png

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wprawne oko wszystko zauważy. Wiadomo już skąd ta cena.

12 minut temu, jacek00 napisał:
14 minut temu, Przemysław napisał:

 

Widać. Lewa ściana z przodu - wymieniona niechlujnie połowa poszycia. 

A da się wymienić połowę poszycia tylko żeby nie było widać?

Ostatnio klient oglądał moją budę i tak głaskał ją po poszyciu że też mi się wydaje że szukał takiej naprawy, niestety nie znalazł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, jacek00 napisał:

Widać. Lewa ściana z przodu - wymieniona niechlujnie połowa poszycia. 

 

:brawo: 

Jarosław,  tym przypadku warto pochylić się i sprawdzić podłogę w tym przednim lewym narożniku. A przy okazji czy czegoś tam nie widać w tylnej cześć. Nic nie wiemy nt. wielkości szkody. Mogło to być powierzchowne rozprucie poszycia albo bardzo poważny dzwon np. z wyrwaniem części bocznej ściany z podłogi.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maras napisał:

:brawo: 

Jarosław,  tym przypadku warto pochylić się i sprawdzić podłogę w tym przednim lewym narożniku. A przy okazji czy czegoś tam nie widać w tylnej cześć. Nic nie wiemy nt. wielkości szkody. Mogło to być powierzchowne rozprucie poszycia albo bardzo poważny dzwon np. z wyrwaniem części bocznej ściany z podłogi.     

Cena wskazuje, że druga opcja jest prawdopodobna..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, tmx napisał:

Może ta będzie lepsza? czy też po jakimś dachowaniu?

Pozycja1: Fajna antena TV = sprawdź sufit w szafie czy nie ma/było przecieków, na zdj 16 brodzik nie uszczelniony = jeśli był korzystany z prysznica to demolka murowana, na zdj 17 ścianka boczna wraz z umywalką odeszła od ściany bocznej przyczepy.

Na tylnej ścianie jest pozostałość po bagażniku rowerowym = cała ściana do sprawdzenia

Pozycja 2: uszkodzone poszycie na boku lewym i dach prawy tył, innych spostrzeżeń brak z mojej strony.

Edytowane przez Malinki
edit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje . Jestem pełen podziwu znajomości tematu:)  To będzie moja pierwsza przyczepa  jestem laikiem zapoznaje sie dopiero z tematem... znalazłem cos takiego jeszcze.
https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-450-uf-z-przedsionkiem-1200-dmc-przyczepa-doskonale-utrzymana-stan-oceniam-na-doskonaly-ID6CFyRc.html#7ab9e672c2

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-knaus-vimara-400-rok-2003-stan-idealny-przedsionek-lozko-pietrowe-ID6CEdKD.html?



Czym dłużej szukam tym bardziej myślę o nowej.

Edytowane przez tmx (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbitki z tego modelu mają swój urok (nie każdemu do gustu), ale mają mnóstwo mankamentów które trzeba mieć pod ścisłą kontrolą. Np. bardzo ładnie wręcz wylewnie jest to ukazane pod listwą poziomą między dachem a ścianą przednią i tylną. Wg mnie trochę niechlujnie uszczelnione. Inne na które musisz zwrócić uwagę to narożniki podłogi, parapet przedni...

47 minut temu, tmx napisał:

Czym dłużej szukam tym bardziej myślę o nowej.

Jak pojeździsz , popróbujesz, nauczysz się na używanej, będziesz wiedział jaki układ Ci najbardziej odpowiada = możesz startować po nową. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.