Skocz do zawartości

Kamper -prywatny wynajem - portal szukam


goyana17

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

temat jest : kamper - prywatny wynajem. Szanowni właściciele przyczep, zastanówcie się czy  chcielibyście wynająć SWÓJ zestaw, czyli samochód+przyczepa komuś obcemu ?  Mój kamper zazwyczaj cały czas jest gotowy do drogi i jest tam mnóstwo osobistych rzeczy. Gdybym go wynajął - to już nie mój kamper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie mieszkania swoje własne wynajmują obcym, funkcjonują wypożyczalnie samochodów... dlaczego miałbym nie wynajmować swojej przyczepy, jeżeli traktuję karawaning jako po prostu formę wypoczynku i po urlopie przyczepa stoi niewykorzystywana?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2019 o 23:48, MazurR napisał:

Mój kamper zazwyczaj cały czas jest gotowy do drogi i jest tam mnóstwo osobistych rzeczy. Gdybym go wynajął - to już nie mój kamper.

Nikt nikogo nie zmusza. Chcesz mieć auto tylko dla siebie - nie wynajmujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2019 o 10:50, Łza Włóczynutka napisał:

Nikt nikogo nie zmusza. Chcesz mieć auto tylko dla siebie - nie wynajmujesz.

Oczywiście, że tak. Ale temat jest o kamperach, nie o przyczepach. Kamper z tego samego roku co przyczepa jest ok. 4x droższy, a  poza tym przyczepy (zazwyczaj) się opróżnia po przyjeździe, a kamper jest gotowy cały czas do jazdy , tak przynajmniej ma wielu moich znajomych i ja. Przyczepę wartą 20 -30tys. tez bym pożyczył. To zupełnie różne tematy, różne ryzyka (awarie, koszty, eksploatacja, ubezpieczenie , a przede wszystkim cena AutoCasco kampera itd.)

Edytowane przez MazurR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ni mogę już edytować , więc uzupełnię :)

Przyczepa - kamper to zupełnie różne tematy, różne ryzyka jak awarie, koszty, eksploatacja, ubezpieczenie , a przede wszystkim cena AutoCasco kampera , którego osobiście nie wykupuję, ale wynajmujący musiał by to zrobić, a to kilka tysięcy/rok. Kampera łatwiej rozbić, zahaczyć dachem , alkową ...czy chciałbym odebrać takiego pomimo ubezpieczenia ? Jak będę chciał wynajmować to kupie takiego do wynajmu...i pewnie nic nie zarobię  ?

Oczywiście każdy ma swoją filozofię życia, ale ja ten przedmiot traktuję bardzo osobiście bo to moja kuchnia, moja łazienka/prysznic, mój kibelek i moje (CZYSTE ! ) łóżko  Lubię czuć się u siebie  nieskrępowany i nie wyobrażać sobie co ktoś obcy robił w tych miejscach. Nie chcę czuć obrzydzenia jak w hotelu czy jakimś promie z kuszetkami ? Tyle ?

Edytowane przez MazurR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Ale temat jest o kamperach, nie o przyczepach. Kamper z tego samego roku co przyczepa jest ok. 4x droższy, a  poza tym przyczepy (zazwyczaj) się opróżnia po przyjeździe, a kamper jest gotowy cały czas do jazdy , tak przynajmniej ma wielu moich znajomych i ja. Przyczepę wartą 20 -30tys. tez bym pożyczył. To zupełnie różne tematy, różne ryzyka (awarie, koszty, eksploatacja, ubezpieczenie , a przede wszystkim cena AutoCasco kampera itd.)
A czemu przyczepę musisz opróżniać a kampera nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie mieszkania swoje własne wynajmują obcym, funkcjonują wypożyczalnie samochodów... dlaczego miałbym nie wynajmować swojej przyczepy, jeżeli traktuję karawaning jako po prostu formę wypoczynku i po urlopie przyczepa stoi niewykorzystywana?  

Możesz robić co chcesz. Przecież to twój sprzęt.
Dla mnie sezon na wyjazdy trwa 3/4 roku więc nie widzę szans na wynajem.
A druga sprawa to fakt że nie widzę sensu pożyczania własnego sprzętu. Kasa z tego niewarta uwagi, a pracy sporo i ograniczeń też masa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.