Skocz do zawartości

Przyczepa Dethleffs do zaopiniowania


smkrot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Przeglądając ogłoszenia w poszukiwaniu kolejnej przyczepy natrafiłem na taką budkę :

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-lmc-545-czysty-i-sucy-przedsionek-prysznic-zobacz-foty-ID6CCIHj.html?

Pomimo , że celujemy z żoną w trochę młodszy sprzęt chciałem Was zapytać co sądzicie o tm sprzęcie oraz może ktoś miał do czynienia z tym sprzedającym , jeśli nie potraktujmy ten wątek jako informację dla pozostałych poszukujących

Przyczepa ma już swoje lata ale jest wyposażona według mnie dość ciekawie (prysznic , ciepła woda ). Cenowo też według mnie nie ma tragedii jeśli jest w takim stanie w jakim została opisana przez sprzedającego .

Moją uwagę zwróciły różne kolory pasów poprzecznych tzn na tyle i z lewej strony jest jakby szary z boku jakby beżowy może tak wyblakło  ?

Ciekawy jestem opinii innych forumowiczów ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie martwią Cie te różnokolorowe pasy, raczej oryginał to nie jest. Druga rzecz na przedniej ścianie dodatkowa listwa też nie napawa optymizmem. A trzecia rzecz w opisie i tytule detka a na zdjęciach lmc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, jacekzoo napisał:

Druga rzecz na przedniej ścianie dodatkowa listwa też nie napawa optymizmem

chodzi Ci o to plastikowe "L"?

Godzinę temu, smkrot napisał:

Moją uwagę zwróciły różne kolory pasów poprzecznych tzn na tyle i z lewej strony jest jakby szary z boku jakby beżowy może tak wyblakło  ?

raczej to nie blaknięcie, może warto dopytać sprzedawcę, może była sensowna naprawa

 

Budka ciekawa za niewielkie pieniądze (na moje zbyt małe), wnętrze bardzo mało zużyte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam oprócz tych dodatkowych listew mam jeszcze wątpliwości do takiego prysznica. Brodzik ma odpływ ale czy to jest prysznic? Czy ściany tej łazienki sa przygotowane by na nie lać wode? Podejrzewam, ze nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacekzoo napisał:

Słusznie martwią Cie te różnokolorowe pasy, raczej oryginał to nie jest. Druga rzecz na przedniej ścianie dodatkowa listwa też nie napawa optymizmem. A trzecia rzecz w opisie i tytule detka a na zdjęciach lmc

Ta listwa na przedniej ścianie to fabryczny wymysł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cathay napisał:

Dyskutujecie o różnych elementach a zacznijcie od tego że w tytule ogłoszenia jest Dethleffs a na fotach LMC!

To dość znaczna różnica!

Już @jacekzoo o tym wspominal. Też tego nie rozumiem. Ktoś nie wie co sprzedaje? :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę na łączenie sufitu z meblami od wewnątrz, z przodu, nad łóżkami: z lewej strony sufit przylega do zabudowy meblowej ale z prawej strony jest po całej długości widoczna szpara. Zdjęcia wyraźnie to pokazują. Mam wrażenie, że tapicerka łóżek z przodu to co innego niż tapicerka podkowy z tyłu. Może to tylko wrażenie wynikające z różnicy naświetlenia zdjęcia a może nie, warto sprawdzić i zapytać.

W tej cenie nie można mieć wygórowanych wymagań. Gdybyś przyczepę oglądał to bardzo dokładnie i bez pośpiechu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak uszczelki oraz inny kolor pasa niż na pozostałych ścianach ,to daje do myślenia, 

Edytowane przez ampere (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.