Skocz do zawartości

Zgasł podczas jazdy


asia

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Bob Duży napisał:

O królu złoty tego to nie grali ja rozumiem że tutaj na forum są same wróżki potrafiące ocenić stan przyczepki po samym opisie nie oglądając zdjęć ale żeby tak stanowczo stwierdzić uszkodzenie które może być błahe...???  Leżę i szczam pod siebie że śmiechu.

peja 76 nie ma racji,  a Ty masz mokro w  majtkach. Kto w lepszej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

8 minut temu, ed napisał:

peja 76 nie ma racji,  a Ty masz mokro w  majtkach. Kto w lepszej sytuacji?

Tylko widzisz, Peja mówił całkiem poważnie o awarii silnika a ja się z tego śmieje więc wnioski sam wyciągnij. Im dłużej czytam te forum to jeszcze troszkę i wkroczy tu medycyna i pytanie boli mnie ręka na co jestem chory. Masakra same wróżki:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie temat dla wróżki ale na początek trza zapiąć interfejs zapuścić VCDS -  sprawdzić błędy, być może to tylko któryś czuj , może inna pierdoła blokuje, masa sprawdzić na rozruszniku czy jest, może też szczotki ?   Aku żyje ?   można nawet żarówka sprawdzić - Powodów błahych tysiące mogą być

ale żeby zaczynać od zatarcia motora - no dawno sie tak nie ubawiłem :lol::lol:

Wstrząsowego czuja albo uderzeniowego  pewnie toto ma trza looknąć  -  kumpela (co prawda innym autem) kiedyś na lawecie zjechała a wystarczyło wcisnąć czerwony guzik :)

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Bob Duży napisał:

O królu złoty tego to nie grali ja rozumiem że tutaj na forum są same wróżki potrafiące ocenić stan przyczepki po samym opisie nie oglądając zdjęć ale żeby tak stanowczo stwierdzić uszkodzenie które może być blachę...???  Leżę i szczam pod siebie że śmiechu.

Bo mało przeżyłeś ja taki przypadek miałem i to 2 razy. Widzę że nie warto na tym forum się odzywać bo jest grupa która umie się tylko śmiać z innych, a sami G wiedzą i uważają się za mistrzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, peja76 napisał:

Bo mało przeżyłeś ja taki przypadek miałem i to 2 razy. Widzę że nie warto na tym forum się odzywać bo jest grupa która umie się tylko śmiać z innych, a sami G wiedzą i uważają się za mistrzów.

Tak tak, na podstawie jednego wpisu szacujesz poziom strat.Szacunek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, smok_wawelski napisał:

 kumpela (co prawda innym autem) kiedyś na lawecie zjechała a wystarczyło wcisnąć czerwony guzik :)

Kolego gdzie ty żyjesz czerwony guzik to był 15 lat temu

1 minutę temu, Bob Duży napisał:

Tak tak, na podstawie jednego wpisu szacujesz poziom strat.Szacunek..

Miałem takiego klamota i właśnie tak się stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie jazdy zgasł mi touareg10v próba ponownego odpalenia nie powidła się gdyż jednocześnie tak jakby padł aku.Do tego momentu odpalał od strzała może rozrusznik robi zware,przy ponownym rozruchu jest syndrom lużnej klemy może jakieś kable zśniedziałe.Może ktoś coś podpowie z góry dziękuje.


Te parchy wymagają dobrego fachowca i przeglądów co chwila. Nie tylko od święta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#asia gratuluję kultury osobistej. Jest takie przysłowie: "chciałeś Panią , pracuj na nią". Akurat Touareg V10 to nie jest samochód który naprawiasz nie mając pojęcia o technice motoryzacyjnej pytając na forum karawaningowym. I uwierz mi, wiem co piszę. Chcesz, wymień aku, chcesz, weź lawetę, zawieź do ASO, możesz zawieźć do" kazia". Tanio przy tym aucie nigdy nie będzie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.