Skocz do zawartości

Szukam przyczepy z dużą łazienką.


grzesiuzak

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, peja76 napisał:

dokładnie, musi dzwonić i pytać, jak nie on to ktoś inny co jest zainteresowany, bo cena mi się wydaje ok i układ też rzadko spotykany w tych latach.

Cena jest przynajmniej 2x za niska. Poza tym coś tu nie tak. Buda niby pierwsza rejestracja w 2000 roku, a data produkcji 2001? Malowanie też nie pasuje mi do Camperów z tamtych lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Thomas napisał:

sracza brak

Toaleta jest, to jest Dethleffs z tzw. alternatywną = dużą łazienką. W niektórych układach można to zamówić jako opcję do dziś. Sedes jest przy osi a prysznic na przodzie przyczepy. 

Jak znajdę zdjęcie to wrzucę jak to wyglada.

 

EDIT: ten kawałek białego na pierwszym planie to sedes

8A769D15-C370-4B47-8BF6-0A407BDB4F3C.thumb.jpeg.0e3e126620e8a4400be7ec0a82c37912.jpeg

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Thomas napisał:

ściema na zaliczkę

Raczej nie ściema na zaliczkę bo konto założone od 2015r, a te na zaliczkę to są zakładane tego samego dnia co ogłoszenie jest wystawiane. Ale mogę się mylić trzeba być czujnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia bardzo mało pokazują, ewidentnie widać spękania w okolicach przedniej, lewej rękojeści idące do skraju - listwy aluminiowej. Cena okazyjna i do negocjacji. Nawet gdyby coś było do "porobienia" jest bufor opłacalności (realnie 10 000PLN lekko ... ). Ogłoszenie oprócz niejasności w datach produkcja - rejestracja wydaje się być ok. , jest numer telefonu, ...

Jeśli jest tam gdzie zrobić "jedynkę" i "dwójkę" ? , jeśli nikt nie będzie wołał zaliczek, jeśli przy oględzinach nie wyjdą poważne i drogie rzeczy to jest to okazja.

Gdybym szukał na pewno bym się zainteresował. Gdybym miał blisko już bym był po kontakcie i oględzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Hobby osobne prysznice i powiedzmy duża łazienka. To masz taką jak moja 560WLU albo mniejsza 540WLU ewentualnie 545KMF ale kmf są chyba po 2010r + nowe mniejsze modele gdzie łazienka jest zrobiona podobnie na tyle. 

Czasem zamiast prysznica jest szafa więc trzeba oglądać :D 

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-540-wlu-ID6CuqUS.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Szukam młodszej niż mam obecną, ale dzięki za wszelkie posty. Hobby nowe robią z fajnymi łazienkami, ale to wydatek..., a jak w ogóle oceniacie nowe Hobby? Nadają się czy raczej na kilka lat? Jak wytrzymują drogi, częste podróże? 

 

23 godziny temu, Voku napisał:

Z Hobby osobne prysznice i powiedzmy duża łazienka. To masz taką jak moja 560WLU albo mniejsza 540WLU ewentualnie 545KMF ale kmf są chyba po 2010r + nowe mniejsze modele gdzie łazienka jest zrobiona podobnie na tyle. 

Czasem zamiast prysznica jest szafa więc trzeba oglądać :D 

https://www.otomoto.pl/oferta/hobby-540-wlu-ID6CuqUS.html?

Wszystko super, ale 2 pojedyncze łóżka mi nie pasują. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.