Skocz do zawartości

Szukam przyczepy z dużą łazienką.


grzesiuzak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, może komuś wpadła w oko przyczepa z dużą łazienką, rok 2006 i +. Może akurat ktoś sprzedaje, szukam i szukam, ciężko idzie.
Z moich wymagań to żeby było podwójne łóżko i łazienka z osobną kabiną prysznicową. 
Gdzie szukać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, grzesiuzak napisał:

Witam, może komuś wpadła w oko przyczepa z dużą łazienką, rok 2006 i +. Może akurat ktoś sprzedaje, szukam i szukam, ciężko idzie.
Z moich wymagań to żeby było podwójne łóżko i łazienka z osobną kabiną prysznicową. 
Gdzie szukać?

 

Jeżeli w zamian za WC to nie powinno być problemu, ale jak ma być również kibelek to w tych latach może być ciężko znależć, no ewent. GB tak jak zasugerował Kevin.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Thomas said:

To prawda. Szczególnie jeżeli chodzi o uprawę pieczarek. 

Kurde, to moja Irlandka/Angielka sie nienadaje nawet do tego ? ... Jak kupujesz gniota sprowadzonego z UK do PL to nie ma co sie dziwic. Janusz chce zarobic. Ja kilka mieziwcy temu wyrwalem Bailey, 3 osobowy z 2009 roku za 3000e w perfekcyjnym stanie. Brak butli i akumulatora. Wszystko dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukam przyczepy z dużą łazienką i prysznicem, jest ciężko coś dobrego wyrwać, mieliśmy taką i zdawała super egzamin tylko była już trochę stara i chcieliśmy sobie odmłodzić. Byliśmy nawet oglądać nowe przyczepy i trend idzie w kierunku oddzielnego prysznica i dużej łazienki, tak nam powiedział sprzedawca. Wcale się nie dziwie bo wiele razy co byliśmy to prysznice albo zajęte albo zimna woda, a my kompiu u siebie. Nawet wiosna-zima-jesień nie trzeba iść wykąpanym-rozgrzanym do przyczepy z prysznica.

Przyczepy 3 osobowe dużo tańsze od 4-5 osobowych. Co trzeba oddać  Angielkom to że większość z nich ma super rozwiązane łazienki, nie skreślał bym ich do końca widziałem na polach jak ludzie mają zadbane, a wszystkich i wszystkiego nie można mierzyć jedną miarą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mobile.de stoi aktualnie caravelair trigano z 2008r, 4400euro
układ jak dla mnie troszkę dziwny ale ma łazienkę sporą z osobnym prysznicem,
A w opisie, że gadają min po polsku.....
Próbowac dzwonić może prawdę powie ile pracy jeszcze trzeba w nią zainwestować

Wysłane z mojego S90 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 13:17, grzesiuzak napisał:

Witam, może komuś wpadła w oko przyczepa z dużą łazienką, rok 2006 i +. Może akurat ktoś sprzedaje, szukam i szukam, ciężko idzie.
Z moich wymagań to żeby było podwójne łóżko i łazienka z osobną kabiną prysznicową. 
Gdzie szukać?

 

Tak przeglądam przyczepy bo też coś szukam, tylko max 5 letnie i takie coś mi dziś wpadło w oko i o tobie pomyślałem, trochę starsze jak szukasz ale może akurat. Nie wiem jak stan może ci coś koledzy podpowiedzą jak będziesz zainteresowany. Widzę Chodzież to nie daleko mnie jak by co to w niedziele mogę podjechać zobaczyć.

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-camper-ladna-zadbana-ID6CCPoK.html?

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12900 za 2001 r? Hym strach się bać?, albo promocja na którą każdy z nasz poluje ?. Widać ze coś z lewą stroną może być nie tak, przedni lewy narożnik z pęknięciami, dolna listwa, po całej długości jakaś tak jakby pomalowana. Ale cena super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, peja76 napisał:

Tak przeglądam przyczepy bo też coś szukam, tylko max 5 letnie i takie coś mi dziś wpadło w oko i o tobie pomyślałem, trochę starsze jak szukasz ale może akurat. Nie wiem jak stan może ci coś koledzy podpowiedzą jak będziesz zainteresowany. Widzę Chodzież to nie daleko mnie jak by co to w niedziele mogę podjechać zobaczyć.

https://www.otomoto.pl/oferta/dethleffs-camper-ladna-zadbana-ID6CCPoK.html?

Podejrzanie tanio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jacek00 napisał:

Podejrzanie tanio

dokładnie, musi dzwonić i pytać, jak nie on to ktoś inny co jest zainteresowany, bo cena mi się wydaje ok i układ też rzadko spotykany w tych latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.