Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM WSZYSTKICH W NOWYM ROKU

Koleżanki i koledzy czy ktoś planuje wyjazd do Czarnogóry?

Do lata daleko ale czas szybko mija.

Moje plany są takie:

Najpierw Chorwacja kemping Korana i zwiedzanie wodospadów, następnie przejazd do Dubrownika i 3 dni na wypoczynek. Kolejne 10 dni - Czarnogóra.

Kusi mnie aby wrócić przez Węgry ale przejazd przez góry niebezpieczny.

Ma ochotę ktoś się dołączyć do drogi?- razem jechać przyjemniej i pewniej

Mile widziane osoby z dzieckiem kilkuletnim - ja mam 8latkę.

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego.

Czy masz jakieś doświadczenie i wiadomości jak tam jest teraz ?

Pytam bo ładnych parę lat temu byliśmy w Czarnogórze z namiotem. Przejechaliśmy wzdłuż wybrzeża całą Czarnogórę aż do granicy z Albanią w poszukiwaniu kempingu. To co widzieliśmy to straszna porażka. Było kilka kempingów nad morzem ale strasznie zaniedbanych. Najlepszy znajdował się ok 3-4 km na południe od miejscowości Svety Stefan ( miejscowość z wyspą która została zamieniona w wieeeelki hotel i apartament ). Był to duży kemping w stylu kempingów w Chorwacji ( tarasy ). Jak wyposażony ?

- Rozlatująca się recepcja

- żadnego sklepu

- wc z dziurą w podłodze

- była nawet ciepła woda ( Słońce podgrzewało pomalowany smołą zbiornik umieszczony na dachu węzła sanitarnego ).

- żwirowa plaża ze stromym zejściem

- fekalia z wc wyplywające na plaże a dalej do morza.

Zwracam uwagę na to , że to był NAJLEPSZY AWTOKEMPING :D

W drodze powrotnej z radością i ulgą wjechaliśmy do Chorwacji - nareszczie cywilizacja !

Zaznaczam że TAK BYŁO :czacha:

Jak jest teraz - nie wiem :-]

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM

Sam w Czarnogórze nie byłem, ale mam informację od znajomych, którzy w tym roku spędzili tam wakacje. Faktycznie mówią że standard na kempingu odbiega od Chorwacji ale warunki są już do przyjęcia. Mam też kilka namiarów na polecane na forach miejsca kempingowe.

Pozdr.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam

Byłem w Czarnogórze /z namiotem/ w 2007 roku przez 3 tygodnie. Muszę przyznać że standard campingów jest "średni". Ale stwierdzam to z całą stanowczością, że to co tam zobaczycie, zrekompensuje wszelkie niedogodności na campingach. Polecam wycieczki w głab lądu i spływ rzeką Tarą. Bedziecie to pamiętali przez całe życie.

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 lat później...
  • 4 miesiące temu...

Wracając do Czarnogóry to faktycznie w 2009r infrastruktura była bez rewelacji. W sezonie zatłoczona a standard średn. Widokowo jednak piękny kraj a i ludzie bardzo mili. Kanion Tary zrobił na nas ogromne wrażenie. Boka Kotorska również bardzo ładna. Po kilku dniach spędzonych w Czarnogórze uciekliśmy jednak do CRO. Był to nasz pierwszy wyjazd z przyczepą.

PICT0001.JPG

PICT0007.JPG

PICT0013.JPG

PICT0020.JPG

PICT0021.JPG

PICT0022.JPG

PICT0023.JPG

PICT0024.JPG

PICT0025.JPG

PICT0026.JPG

PICT0027.JPG

PICT0037.JPG

Edytowane przez Pawel1o (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.