Jump to content
mscierski

Campingi na Costa Brava

Recommended Posts

mscierski

Witam serdecznie.

Jako, że w zeszłym roku zaliczyliśmy Costa Dorada w tym roku chcemy odwiedzić Costa Brava. Wybieramy się prosto z Polandrock Festiwal więc na miejscu planujemy być koło 3 sierpnia i wracamy do Polski dokładnie do Mysłowic koło 16, 17 sierpnia. Pobyt  3 osoby ( 2 dorosłych i prawie dorosły 😁15 latek ) z własną  przyczepą .

Bardzo proszę o polecenie jakiegoś kempingu. 

Nasze wymagania 😋 :

- przede wszystkim czyste zaplecza sanitarne ( w przyczepce tylko nocne sprawy się załatwia 🤣 🚾 )

- kemping przy plaży

- trochę cienia 

- parcela koniecznie  z prądem i wodą 

Pozdrawiam i liczę na Wasze wsparcie . 

Voku
4 godziny temu, mscierski napisał:

Witam serdecznie.

Jako, że w zeszłym roku zaliczyliśmy Costa Dorada w tym roku chcemy odwiedzić Costa Brava. Wybieramy się prosto z Polandrock Festiwal więc na miejscu planujemy być koło 3 sierpnia i wracamy do Polski dokładnie do Mysłowic koło 16, 17 sierpnia. Pobyt  3 osoby ( 2 dorosłych i prawie dorosły 😁15 latek ) z własną  przyczepą .

Bardzo proszę o polecenie jakiegoś kempingu. 

Nasze wymagania 😋 :

- przede wszystkim czyste zaplecza sanitarne ( w przyczepce tylko nocne sprawy się załatwia 🤣 🚾 )

- kemping przy plaży

- trochę cienia 

- parcela koniecznie  z prądem i wodą 

Pozdrawiam i liczę na Wasze wsparcie . 

Duży, mały? Byłem na dużym kempingu El Delfin Verde, nie wiem tylko czy mają parcele z przyłączem wody. Ogólnie jak rezerwowałem gdzieś koło marca na lipiec to nie miałem za dużego wyboru w kempingach na Costa Brawa na większości z tych większych nie było już nic wolnego.

mscierski
1 godzinę temu, Voku napisał:

Duży, mały? Byłem na dużym kempingu El Delfin Verde, nie wiem tylko czy mają parcele z przyłączem wody. Ogólnie jak rezerwowałem gdzieś koło marca na lipiec to nie miałem za dużego wyboru w kempingach na Costa Brawa na większości z tych większych nie było już nic wolnego.

Dzieki za odpowiedz.

Zasadniczo wielkosc nie ma znaczenia . Czytalem , ze w 2019 nie bardzo w Delfinie radzili sobie z czystoscia sanitariatow. Mozesz sie wypowiedziec na ten temat ?

Co do terminu rezerwacji ,marzec to juz stanowczo za pozno, dlatego teraz poruszam ten temat . 

Voku

Ja tam byłem z przyczepką 2 lata temu, nie kojarzę aby były jakieś problemy z czystością toalet.  

mscierski
Godzinę temu, Voku napisał:

Ja tam byłem z przyczepką 2 lata temu, nie kojarzę aby były jakieś problemy z czystością toalet.  

No wlasnie te starsze opinie sa super i dlatego tez sie zainteresowalem tym kempingiem ale duzo nowych opini z 2019 roku wskazuje na ten problem dlatego sie troche boje . 

Moze znajdzie sie ktos z forum kto byl w tym roku??