Skocz do zawartości

Diabla Góra 8-11listopada Cezary zaprasza na rydze.


Szaraja

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu Cezarego,  właściciela  campingu Diabła Góra zapraszam na długi listopadowy weekend.  Camping będzie czekał na nas,  a jak znam właściciela,  to na pewno będzie  staral się jak najlepiej  nas ugoscić. Są  nowe  wiaty,  wiec miejsca na ognisko Nie zabraknie.  Blisko do Sanoka,  gdzie można w zamku obejrzeć  prace Beksińskiego, skansen. Przemyśl też jest interesujący.  I oczywiście  rydze.  Jeśli nie będzie przymrozków to na pewno będą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dudek_t napisał:

To ja nic nie rozumiem. Na stronie jest inny wlasciciel. Jakies jaja.

Izabella Bielawska, to chyba jego żona?

EDIT. Sprawdziłem sobie w KRS. Obecnymi właścicielami, od 6 września 2019 roku jest Dagmara i Mateusz Banach. Dziwi mnie, że nowi właściciele w ogóle nie zaktualizowali strony kontakt, gdzie nadal widnieją dane Cezarego i Izabelli Bielawskich.

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Szaraja napisał:
Nie,  dopiero z Nim rozmawiałam. 

Przecież nawet we wrześniu była impreza z okazji zmiany właściciela. Tutaj całą dyskusja na ten temat. Faktycznie jakieś jaja, jak zauważył [mention=6234]dudek_t[/mention]

https://forum.karawaning.pl/topic/11972-tyrawa-solna-kemping-diabla-góra/page/14/?tab=comments#comment-663590

 

EDIT. Już wszystko wiem. Nowi właściciele byli właścicielami przez miesiąc. Teraz ponownie Cezary z żoną są właścicielami. Nic nie rozumiem z tego ale może na spotkaniu wszystko się faktycznie wyjaśni

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jacek00 napisał:

Przecież nawet we wrześniu była impreza z okazji zmiany właściciela. Tutaj całą dyskusja na ten temat. Faktycznie jakieś jaja, jak zauważył [mention=6234]dudek_t[/mention]

https://forum.karawaning.pl/topic/11972-tyrawa-solna-kemping-diabla-góra/page/14/?tab=comments#comment-663590

 

EDIT. Już wszystko wiem. Nowi właściciele byli właścicielami przez miesiąc. Teraz ponownie Cezary z żoną są właścicielami. Nic nie rozumiem z tego ale może na spotkaniu wszystko się faktycznie wyjaśni emoji2.png

Hehehe, Diabelska zmiana była 21 września i my też tam byliśmy... nawet wygrałam obiad :) Powodzenia i pozdrowienia  dla Nowych Starych Właścicieli :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My, to znaczy ja ?

A "Jaśnie Dziedziczka " jak zamieni dyżur, powinno się udać. Chyba nie będzie jak ostatnio.spacer.png

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.