Jump to content
Wegrzyn

(Relacja) Włochy i jezioro Garda

Recommended Posts

mischka

Główna droga dookoła jeziora jest do zrobienia. Mój kamper ma 320cm wysokości i nigdzie nie było problemów. Moim zdaniem jest atrakcyjna i warto się przejechać. Drogi w góry to już inna bajka. Tam wielkość ma znaczenie.

dudek_t

Smoku, sprawdziłem w swojej galerii - taki Ducato z agregatem na dachu przechodzi, myślę że to więcej niż 2,52 ?

IMG_0918.thumb.jpeg.937c3eafe2fa1e8f28b45c09d04b72d4.jpeg

IMG_0920.thumb.jpeg.bf3f75f989791e081c61a58e5b381ec4.jpeg

IMG_0923.thumb.jpeg.a7e117df0b89c304a900ff2d7790e323.jpeg

IMG_0926.thumb.jpeg.528a7e554161d06331e816d25e0b3068.jpeg

smok_wawelski

Dziękuję bardzo za info.   
Tak ten Ducato na blachach z Florencji jest wyższy od mojego to jest auto w H2 + chłodnia albo klima dachowa wiec będzie ok.15-20cm wyższy ode mnie bo jeszcze solar muszę doliczyć do nominalnej 2,52.
Gadałem wczoraj z "localsem"  :)  mówi żeby  raczej wybić sobie Gardę ze łba w wysokim sezonie - tłok i drogawo, sugeruje właśnie maj lub wrzesień.

Edited by smok_wawelski (see edit history)

dudek_t

Zdecydowanie wybić w lipcu i sierpniu. Od lat jeżdżę na majówkę lub we wrześniu/październiku. Dwa razy byłem w lipcu (na początku) i nie da się tego porównać. Lipiec/sierpień to permanentny korek i brak miejsc do parkowania gdziekolwiek. Podobnie w knajpach. Do tego w zasadzie pewne codzienne popołudniowe burze.