Skocz do zawartości

Przyczepa dla 2+3


Michał2016

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chłopaki, no i dziewczyny (o ile są!)

Od lat jestem kamperowcem więc te różne  tematy kempingowe znam z detalami. Teraz mam jakiś  nowy pomysł i potrzebuję rady ludzi doświadczonych w temacie przyczep.

Potrzebuję przyczepy dla 5 osób, tak aby była zamykana  sypialnia z łóżkiem piętrowym dla 3 dzieci i wygodna sypialnia dla rodziców. Ew. ta druga może być zamykana zamiast tej dziecięcej. Oczywiście do tego kuchnia, łazienka, ogrzewanie, klima itp. Raczej 1-osiowa. Jakich modeli, jakich producentów  szukać? Ciągnikiem będzie  najpewniej bus typu Trafic, Multivan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jerzy i Beata napisał:

Cena jest pewnie adekwatna do stanu. Jak zawsze trzeba oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Jerzy i Beata napisał:

Przekręt nigeryjski. Zadzwoń, napisz to się okaże że przyczepa w DE, przyślą Ci jak zapłacisz pieniądze z góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, adamdiver napisał:

Cena jest pewnie adekwatna do stanu. Jak zawsze trzeba oglądać.

Tu raczej o coś innego chodzi wystawili kilka sztuk w podobnych cenach, może szukają zaliczkodawców?  ta oferta nawet nie jest zgodna z tym co widzimy  https://sprzedajemy.pl/karawana-kempingowe-hobby-excellent-560-kmfe-climate-wc-warszawa-2-6bea9f-nr60190877

Edytowane przez Jerzy i Beata (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe oszustwo na zaliczkę. Chyba kolego szukasz sobie kłopotów. Z moich obserwacji (szukam właśnie nowej - starej za ok 40tyś ) wynika, że większość  ofert to przyczepy mocno zużyte, trupy na kołach lub zwykłe oszustwo. Coraz bliżej jestem zakupu nowej. Zobaczę o ile przecenią na koniec roku i może ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Thomas napisał:

Typowe oszustwo na zaliczkę. Chyba kolego szukasz sobie kłopotów. Z moich obserwacji (szukam właśnie nowej - starej za ok 40tyś ) wynika, że większość  ofert to przyczepy mocno zużyte, trupy na kołach lub zwykłe oszustwo. Coraz bliżej jestem zakupu nowej. Zobaczę o ile przecenią na koniec roku i może ...

Wydawać się może, że nie czytasz ze zrozumieniem, przecież właśnie o tym  piszemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Thomas napisał:

Typowe oszustwo na zaliczkę. Chyba kolego szukasz sobie kłopotów. Z moich obserwacji (szukam właśnie nowej - starej za ok 40tyś ) wynika, że większość  ofert to przyczepy mocno zużyte, trupy na kołach lub zwykłe oszustwo. Coraz bliżej jestem zakupu nowej. Zobaczę o ile przecenią na koniec roku i może ...

Dokładnie, po sprzedaży naszej przyczepy też się zaczęliśmy rozglądać za przyczepą do 50tyś, i jak mam być szczery coraz bardziej dojrzewamy do nowej, za 85-90 można coś konkretnego wyrwać, skredytować i jeżdzić nową. A te co teraz oglądamy w większości przyczepy 7-10 letnie, i dość zużyte, a jak mam dać za 3letnią 65-70tyś to wole nową może nie jakąś na wypasie ale nową, z biegiem czasu się doposaży

My myślimy o tej przyczepie, choć jest nas tylko 3, ale układ super zarazem nie za duża, idealna łazienka a łózka piętrowe idealne na magazynek?

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-500-kd-model-2019-dobrze-wyposazona-ID6Bx2by.html?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w przyczepach ale z różnych  względów na kilka lat muszę się  przesiąść z kampera do przyczepy. Mam nadzieję że za ok. 40 tys można coś sensownego kupić. 

Nowej bym Na Pewno nie kupił gdyż uważam, że mają chore ceny a mój horyzont używania  przyczepy to max 5 lat, więc byłoby  to mało  sensowne ekonomicznie.

Ps. Będę sprzedawał kampera jakby ktoś chciał. Ducato 2006 LMC, alkowa, 6 osobowy, nowa tapicerka, klima x2, tempomat, 2.8 jtd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, peja76 napisał:

Dokładnie, po sprzedaży naszej przyczepy też się zaczęliśmy rozglądać za przyczepą do 50tyś, i jak mam być szczery coraz bardziej dojrzewamy do nowej, za 85-90 można coś konkretnego wyrwać, skredytować i jeżdzić nową. A te co teraz oglądamy w większości przyczepy 7-10 letnie, i dość zużyte, a jak mam dać za 3letnią 65-70tyś to wole nową może nie jakąś na wypasie ale nową, z biegiem czasu się doposaży

My myślimy o tej przyczepie, choć jest nas tylko 3, ale układ super zarazem nie za duża, idealna łazienka a łózka piętrowe idealne na magazynek?

https://www.otomoto.pl/oferta/knaus-500-kd-model-2019-dobrze-wyposazona-ID6Bx2by.html?

Tu podobna oferta https://www.otomoto.pl/oferta/hymer-eriba-living-565-centrum-kempingowe-bierun-klaja-pl-ID6BD7La.html#c87b7953a1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jerzy i Beata napisał:

Widziałem ją, odpada ze względu na prysznic, musi być oddzielnie, już się parę razy przekonaliśmy że pełnowymiarowa łazienka oddzielny prysznic, zdaję egzamin, ponieważ jak obłożenie na polu to prysznice pełne, to my myju u siebie, a jesień wiosna też super bo nie trzeba wychodzić rozgrzanym na zimno, mieliśmy w poprzedniej taki układ i zdawał egzamin i tak ma pozostać, ale dzięki za linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zbyt dużego doświadczenia w przyczepach ale z różnych  względów na kilka lat muszę się  przesiąść z kampera do przyczepy. Mam nadzieję że za ok. 40 tys można coś sensownego kupić. 
Nowej bym Na Pewno nie kupił gdyż uważam, że mają chore ceny a mój horyzont używania  przyczepy to max 5 lat, więc byłoby  to mało  sensowne ekonomicznie.
Ps. Będę sprzedawał kampera jakby ktoś chciał. Ducato 2006 LMC, alkowa, 6 osobowy, nowa tapicerka, klima x2, tempomat, 2.8 jtd.
Ale używane są niewiele tansze niż nowe. Przyczepy trzymają ceny, więc po 5 latach sprzedajesz z wcale nie tak dużą stratą. A za 40k to kupisz przyczepę 15 letnią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.