Skocz do zawartości

Tabbert Vivaldi 560 TDL gdzie jest haczyk


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Sprzedaliśmy wczoraj naszą przyczepę i zaczęły się  poszukiwania, wpadł nam w oko Tabbert ale skąd  taka cena, czy może ktoś coś bardziej się dopatrzy, ja tylko widzę pęknięty blat.

https://www.otomoto.pl/oferta/tabbert-vivaldi-560-tdl-przyczepa-kempingowa-camping-kemping-film-video-campingowa-ID6C2OjA.html#e2321bb5df

Edytowane przez peja76 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, peja76 napisał:

Dokładnie tak. Dzwoniłem i już za póżno nikt nie odbiera

Już wkleiłeś link.  Cena bardzo niska i raczej nie po cyganach, be jest kibelek, mogła być po jakimś topieniu np. sądzę, że warto ją zobaczyć. Może ktoś z forum jest z okolic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, peja76 napisał:

Sprzedaliśmy wczoraj naszą przyczepę i zaczęły się  poszukiwania

jestem dokładnie w takim samym położeniu. Szukam czegoś mniejszego bo poprzedni fendt 540 był zdecydowanie dla mnie za duży.  Fendta kupiłem w tym komisie i był w świetnym stanie z tym, że to przede wszystkim komis samochodowy przyczepy mają "od wielkiego dzwona". Ze zdjęć ciężko coś wywnioskować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jerzy i Beata napisał:

Już wkleiłeś link.  Cena bardzo niska i raczej nie po cyganach, be jest kibelek, mogła być po jakimś topieniu np. sądzę, że warto ją zobaczyć. Może ktoś z forum jest z okolic?

Jak nikogo nie będzie w pobliżu i się do dzwonie to w piątek pojadę, fakt ponad 400km mam ale co zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, peja76 napisał:

Jak nikogo nie będzie w pobliżu i się do dzwonie to w piątek pojadę, fakt ponad 400km mam ale co zrobić

Najbliżej [ tak sądzę] ma Kajetan1975  bo Bielsko Biała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Thomas napisał:

jestem dokładnie w takim samym położeniu. Szukam czegoś mniejszego bo poprzedni fendt 540 był zdecydowanie dla mnie za duży.  Fendta kupiłem w tym komisie i był w świetnym stanie z tym, że to przede wszystkim komis samochodowy przyczepy mają "od wielkiego dzwona". Ze zdjęć ciężko coś wywnioskować.

Nasza też była nam już za duża(650) bo jeżdimy z żoną praktycznie sami, choć fajnie sie prowadziła bo była na dwóch osiach, torchę mnie przeraża jedno ośka, czy nie będzie kolebała, ale widzę że może warto będzie się tam udać jak tak piszesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamieść prośbę w odpowiednim miejscu. Kolegów z rejonu bardzo dużo. Lub poproś firmę transaM o pomoc odpłatną. 

Budka dobrze wygląda. Sprawdź czy wszystkie zamki są pod ten sam klucz. Może to przewrażliwienie ale wc wygląda na nowe. Nie takie cuda handlarze robią. 

Porównaj z podobnymi na mobile.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Jerzy i Beata napisał:

Najbliżej [ tak sądzę] ma Kajetan1975  bo Bielsko Biała.

Najpierw jutro zadzwonię

1 minutę temu, maarec napisał:

Zamieść prośbę w odpowiednim miejscu. Kolegów z rejonu bardzo dużo. Lub poproś firmę transaM o pomoc odpłatną. 

Budka dobrze wygląda. Sprawdź czy wszystkie zamki są pod ten sam klucz. Może to przewrażliwienie ale wc wygląda na nowe. Nie takie cuda handlarze robią. 

Porównaj z podobnymi na mobile.de

Ile kosztuje takie sprawdzenie, z tymi kluczami dobra uwaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.