Skocz do zawartości

Opony AT do holownika na zimę


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

34 minuty temu, vrs napisał:

Ja za 19 zapłaciłem 180.

Okazuje się że to zupełnie dobra cena była :)

Cena Warszawska. W Częstochowie drożej. A reklamy w lokalnym radiu to zwykły pic. Opony w cenie z internetu, montaż gratis. Tylko wyważanie 200 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena Warszawska. W Częstochowie drożej. A reklamy w lokalnym radiu to zwykły pic. Opony w cenie z internetu, montaż gratis. Tylko wyważanie 200
Ja za swoje 20, zdjecie, zamiana stron, wyważanie i prostowanie jednej felgi zapłaciłem chyba 250 zł. Z tego najdroższe było właśnie samo prostowaniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tradycyjnie zrobiłem 20 km z miasta i w super warsztacie rodzinnym ( również kobitka rzuca kołami) na wsi wyszło 80zl. 

Martwili się jedynie o podnośnik - 3 tony. 

Uwielbiam takie firmy, podesłałem im już kilku znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja mam teraz zagwozdke - wybieram sie do Polski na swieta i cholera wie jaka bedzie pogoda tzn czy bardziej ze sniegiem, czy bardziej z lodem przyjdzie sie zmierzyc, bo szalu to nie bedzie napewno, poprzednim autem jezdzilem za zimowkach,  teraz mam wybor miedzy ATkami a kolcami. Teraz pytanie na czym jechac? W Reichu zakaz kolcow w Polsce tez, choc nasi podobno nie zwracaja zbytnio uwagi, to ten germanski narod upierdliwy jest bardzo. Czy jechac bezpieczniej na kolcach i liczyc ze sie uda, czy zalozyc ATki i liczyc ze po drodze zawory wytrzymaja  :) :) :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyć albo zimówko albo dobre wielosezonówki. Kolce to sobie po alpach lub tatrach weź. A do gorszej pogody albo skarpety na koła albo plastikowe "łańcuchy". 

... co to ludzie nie wymyślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam AT mam MT ale to nie są opony zimowe tylko w teren a na zimę do GV2 mam Nokian WR3 SUV 255/45/18 hyba? ? spisują się super nawet na lekkim terenie, jest plan by zostawić je na wyjazd do Czarnogóry w Kwietniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 21:08, vrs napisał:

Też mam takie i sobie chwalę. Dla mnie Continental to zdecydowanie top. Choć raz sprawiły mi psikusa ale to raczej była wina kierownika który uwierzył że skoro ma jeden z najlepszych samochodów terenowych wyposażony w jedne z najlepszych opon to pewnie może wszystko. 

A przyrodę trzeba traktować z respektem :]

 

@maarec

zmylila mnie ta naklejka od firestone ;)

 

@danielpoz

jaką masz głębokie bieżnika na nowej oponie? Jestem ciekawy jak szybko się ścierają a nie mam z czym porównać. 

Zapomnialem że mam sprawdzić. 

Równe 10mm na środku opony. Przejechane góra 2tyś km więc praktycznie nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Godzinę temu, thomason napisał:

Zastanawiam się nad dwiema opcjami: używki bądź jakieś budżetowe. Problem jest taki, że gdy się ma 3 samochody, to wymiana opon we wszystkich trzech, wiąże się ze sporym kosztem, dlatego szukam oszczędności. Sami wiecie jak się sprawy mają.

Swego czasu wymieniałem w 5 autach. 20 kół zapakowane na bus, bus podstawiony pod wulkanizacje i podstawianie aut. Cały dzień roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, danielpoz napisał:

Dokupic czwarty samochod. 

Idealne sprowadzenie do absurdu :)

Ale fakt, jest to obecnie problem, bo sporo ludzi kupuje auta, a później gdy zaczynają się sypać, gdy trzeba ubezpieczyć, gdy trzeba zrobić przegląd - to nagle okazuje się zonk bo nie ma kasy, tak jak w przypadku kolegi wyżej. Nie jestem zwolennikiem nalewek ani opon używanych które są niewiadomego pochodzenia.

Z budżetowych Kormoran lub Dębica Frigo 2, takie jak np te tutaj: https://www.sklepopon.com/opony/zimowe/debica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.