Skocz do zawartości

Abbey Dorset


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś trochę walki z elektryka 12v. 90% przewodow składało się z kilku kawałków poskrecanych na kostki. Wszystkie usunięte i zastąpione jednym kawalkiem przewodu. Staram się to jakoś zrobic z głową. Flipert listwy sa posklejane nie bylo jak tego polapac dlatego katowniki przed zamknieciem sufitu zostana usuniete. Pozdrawiam

20200513_193011.jpg

20200513_192505.jpg

20200513_192456.jpg

20200513_192422.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

1 godzinę temu, kubispawel1 napisał:

listwy sa posklejane nie bylo jak tego polapac dlatego katowniki przed zamknieciem sufitu zostana usuniete

?

Fabryka chwyta zszywkami

35 minut temu, kubispawel1 napisał:

Na końcu lakier

Masz już jakiś konkretny upatrzony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was. Miałem kończyć powoli remont a jak narazie dalej rozbieram. Niestety nie mogę kilku rzeczy zostawić tak jak je zastałem. Dziś zdemontowalem ogrzewanie, dalszy ciąg elektryki i wywaliłem starą wykładzinę. Podloga przy otworach posiada zacieki ale na szczęście nie jest przegnita.   

20200515_191152.jpg

20200515_191133.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rozebralem tyl. Tu już nie ma tyle do roboty co z przodu kilka listew do wymiany i przy okazji cala elektryka bo zmieniam gniazdo na 13 pin. Na zdjęciach kilka bubli od producenta mojej angielki.  

20200519_154351.jpg

20200519_154343.jpg

20200519_154337.jpg

20200519_154328.jpg

20200519_125156.jpg

20200519_125150.jpg

20200519_144833.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spory kawałek podłogi z lewej może wyjść ale masz fajny dostęp z tymi łączeniami blach - to przy remontach zbawienne (ja musiałem całą ścianę atakować) ale wymaga więcej uwagi przy użytkowaniu.

Z tego co widzę, to nie taka papierowa ta Twoja angielka ?

A co to za listwy w dolnej krawędzi lewej ściany? Ta czerwona, to ktoś już coś reanimował?

Zastanawia mnie dlaczego masz śruby od łap w podłodze na podkładkach, u mnie były zamkowe bo w tym miejscu są dwie belki klejone co daje kawal 10cm drewna na krawędzi podłogi i w to łapy się kreci. Może to jakaś modyfikacja już u Ciebie bo nie widać jak z prawej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta czerwona listwa to już moja naprawa. Cała lewa ściana była robiona i ta listwa już przygotowana do naprawy tylu. Trochę tego drewna jest w poszyciu, taka nawet konkretna jak na angielkę. U mnie wszystkie podpory tak są umocowane tz podkładka i przez podłogę. Kawałek sklejki też do wymiany przy lewej podporze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam Was wszystkich koledzy. Trochę mnie nie było , niestety natłok innych spraw zepchnął remont na bok ale jeszcze tydzień i urlop że na pewno coś pójdzie do przodu. Powoli zaczynam coś działać. Dzisiaj kompleksowa odbudowa lodówki.mycie malowanie i porządki w elektryce.

20200807_164944.jpg

20200807_164956.jpg

20200807_164929.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.