Skocz do zawartości

Jaki pokrowiec na przyczepę kempingową?


GregPower

Rekomendowane odpowiedzi

Też mi się wydaje że im mniej materiału tym lepiej. Ogólnie pakuje pokrowiec na przyczepę na ciasno żeby jak najmniej materiału było luźno,  nawet daje dodatkowe pasy. Te pokrowce są delikatne i przy jakimś mocniejszym wietrze może być problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

8 godzin temu, Voku napisał:

Też mi się wydaje że im mniej materiału tym lepiej. Ogólnie pakuje pokrowiec na przyczepę na ciasno żeby jak najmniej materiału było luźno,  nawet daje dodatkowe pasy. Te pokrowce są delikatne i przy jakimś mocniejszym wietrze może być problem.

Tak miałem z poprzednim firmy brunner był za długi i nie miał pasów ani z przodu, ani z tyłu tak jak mam w obecnym. Pytałem ich przed zakupem  czy może do 600 wystarczy odpowiedzieli, że nie bo to max, a moja ma ok.620, i po to są pasy aby nadmiar został wyeliminowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Polcover uszyła pokrowiec na naszą przyczepę dobrze, jesli chodzi o wymiary , które przesłałem im mailem. To akurat zrobili bardzo dobrze. Tak jak napisałem wcześniej nie jestem zadowolony przede wszystkim ze sposobu podejścia do reklamacji - czyli całkowite zwalanie winy na klienta. Ostatnia korespondencja mailowa sprzed kilku dni to łaskawa stwierdzenie,że mogą mi wysłać materiał do własnoręcznych napraw bo oni takich nie wykonują:) Niesamowite..Jak narazie to jednak tylko onietnica a ja chcę po wymianie osi przykryć przyczepę. Najgorsze jest to,że ich telefon w ogóle nie odpowiada a mailowe przepychanki ciągną się w nieskończoność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój pokrowiec z polcovera już założyłe z pomocą żony. Ogólnie rozmiar który zamówiłem to ten z przedziału 550 cm-600 cm (długość przyczepy 580 cm bez dyszla) i pokrowiec jest wystarczająco długi. Dodatkowe dwa pasy zamówione pozwalają ściągnąć nadmiar materiału pod podwozie przyczepy. Przydadzą się jeszcze jakieś dwie gumy bagażowe do spięcia między ścianami pod podwoziem w okolicy osi (jest nadmiar materiału).

20191020_144104.jpg

20191020_144111.jpg

20191020_144138.jpg

20191020_144125.jpg

20191020_144157.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2019 o 20:29, Jerzy i Beata napisał:

Z czystym sumieniem polecam zakupy tu.https://www.allcamp.pl/ .Wykonanie jest super na b.duzy plus nalezy zaliczyc pasy sciagajace nadmiar dlugosci tak z przodu jak i z tylu.[sorry za brak polskich znakow, ale komp zastepczy].

 

A tak wyglada https://www.allcamp.pl/pokrowiec-na-przyczepe-oddychajacy-600-650-szer-233-cm-p-2612.html

Hej!

Czy możesz napisać jeszcze o tym jak wygląda kwestia zamków? Czy jest łatwy dostęp do przyczepy w wersji europejskiej? Z opisu nie do końca rozumiem jak to jest zrealizowane a zdjęć tego pokrowca praktycznie nie ma w sieci. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, bogumillasinski napisał:

Hej!

Czy możesz napisać jeszcze o tym jak wygląda kwestia zamków? Czy jest łatwy dostęp do przyczepy w wersji europejskiej? Z opisu nie do końca rozumiem jak to jest zrealizowane a zdjęć tego pokrowca praktycznie nie ma w sieci. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Bo jak podasz wymiary to Polcover uszyje Ci taki pokrowiec jaki sobie życzysz, z wycięciem nawet na Twoje drzwi, z lewej, z prawej a nawet z tyłu czy z przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, bogumillasinski napisał:

Hej!

Czy możesz napisać jeszcze o tym jak wygląda kwestia zamków? Czy jest łatwy dostęp do przyczepy w wersji europejskiej? Z opisu nie do końca rozumiem jak to jest zrealizowane a zdjęć tego pokrowca praktycznie nie ma w sieci. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Zamki są zakryte ,,nadmiarem '' materiału tak z przodu jak i z tyłu.  Dostęp zdecydowanie utrudniony, ale ja nakryłem już i odkryję na wiosnę, ani myślę tam zaglądać więc mnie to nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2019 o 13:27, Adam Rogowski napisał:

No i już jest

No ja też już dostałem. Ogólnie pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.Pokrowiec ładnie wykonany i nawet samemu udało mi się założyć a przyczepa ma 5,80 :). Tak jak u Ciebie ma dwa zamki, które ułatwiają wejście do przyczepy. Na razie nie było dużych wiatrów. Ciekawe jak to będzie wyglądało podczas silniejszych podmuchów.

IMG_20191022_081700.jpg

IMG_20191022_081723.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, GregPower napisał:

Jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji na temat tego pokrowca to tutaj pokazuję go dokładniej LINK

A chodzi dokładnie o ten pokrowiec LINK

 

Pozdrawiam

 

To jest ten sam o którym pisałem wcześniej, mam identyczny od nich, będzie czas to nagram dwa słowa o nim jak będę zakładał na przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Voku napisał:

To jest ten sam o którym pisałem wcześniej, mam identyczny od nich, będzie czas to nagram dwa słowa o nim jak będę zakładał na przyczepę.

Nagraj, nagraj bo jestem ciekawy jak to będzie wyglądało u Ciebie, czy też bedzie w miarę dopasowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.