Skocz do zawartości

Jaki pokrowiec na przyczepę kempingową?


GregPower

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Potrzebuję zakupić nowy pokrowiec na przyczepę kempingową o długości 7m. Ten, co obecnie posiadam, nie nadaje się zbytnio do przykrycia przyczepy, ponieważ jest za ciężki, zbyt gruby i rysuje powierzchnię podczas silnego wiatru. Czy ktoś z Was może kupował ostatnio jakiś pokrowiec, który jest godny polecenia? Z góry dziękuję za pomoc i sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 120
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Posiadam pokrowiec firmy Brunner - zdaje swój egzamin tylko musisz pamiętać aby dobrze przylegał do przyczepy. Ja zrobiłem dodatkowe pasy którymi całość opasam bo jeżeli wiatr będzie nim ruszał to w tych miejscach mogą powstać wytarcia ścian. Zdażyło mi się tak po pierwszej zimie, na początku myślałem że to brud, ale jak się przyjrzałem to okazało się że to wytarcia. Sądzę że to też zależy z jakiego materiału jest zrobiona ściana przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GregPower

Ja zamówiłem pokrowiec na moją przyczepę w tej firmie, czekam bo szyja mi na miarę. Zadzwoń lub napisz do nich i pogadaj, ceny przystępne. Możesz zamówić z dodatkowymi pasami mocującym. Wejdź w link oraz wszystkie przedmioty sprzedającego, coś wybierzesz na ten rozmiar. Link poniżej,,,,

https://allegro.pl/oferta/pokrowiec-na-przyczepe-kempingowa-roz-m1-400-450cm-8410899716

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.09.2019 o 14:00, fotogreg napisał:

Zdażyło mi się tak po pierwszej zimie, na początku myślałem że to brud, ale jak się przyjrzałem to okazało się że to wytarcia. Sądzę że to też zależy z jakiego materiału jest zrobiona ściana przyczepy.

Dokładnie miałem ten sam problem. Założyłem pokrowiec, który kupiłem jakiś czas temu w sklepie stacjonarnym bo wydawał  mi się solidny i gruby. Po pierwszym zimowaniu okazało się, że ten pokrowiec w ogóle nie nie nadaje się do przykrywania przyczep, ponieważ podczas mrozów strasznie sztywnieje i pod wpływem wiatrów rysuje powłokę przyczepy.

W dniu 19.09.2019 o 14:08, Adam Rogowski napisał:

Ja zamówiłem pokrowiec na moją przyczepę w tej firmie, czekam bo szyja mi na miarę.

A jak z wymiarem? Czy ten pokrowiec, który u nich zamówiłeś będzie osłaniał też dyszel przyczepy czy tylko samą budę. Pytam bo nie wiem co lepsze. Teraz miałem przyczepę przykrytą całą łączenie z dyszlem i to tak średnio zdawało egzamin. Być może, że ten pokrowiec, który miałem był słabo uszyty i nie spełniał swojego zadania. Ten na allegro nie osłania dyszla ale można osobno dokupić pokrowiec na zaczep. Jak będzie u Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Adam Rogowski napisał:

No i już jest.

Jest ok, przynajmniej z wyglądu. Też zamówię u nich tylko mam jeszcze jedno pytanie. Czy po stronie wejścia do przyczepy jest faktycznie zamek na boku przy drzwiach? Na stronie u nich był, a u Ciebie tej strony nie widać :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, GregPower napisał:

Dzięki przyjacielu za fachową pomoc. Zamówię taki sam. Myślę że będzie ok.

Jak by co zapraszam do mnie osobiście , sam ocenisz wykonanie.

Edytowane przez Adam Rogowski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym roku kupiłem pokrowiec w firmie Polcover. Szyty na miarę, uszyli wg. podanych wymiarów i faktycznie pasuje idealnie. Ale...po jednej zimie ta specjalna , pięciowarstwowa tkanina już zaczyna się przecierać w dolnych narożnikach i niestety przy kominie, który zabezpieczyłem dookoła styropianem zanim założyliśmy pokrowiec. Niby wszystko OK ale...Urwał się na szwach jeden z przednich pasów - zareklamowałem to i poprosiłem również o wzmocnienie narożników. Niestety. - nie możńa się do tej firmy dodzwonić ( o czym informują na stronie internetowej) i odpisują tylko na maile. Odpisali, że teraz nie mają czau  a naprawy wykonują ...w lutym, Bp podonbno wtedy mają czas. Urwany na szwach pas to wg. nich moja wina - ale jak chcę to mogę przysłać - zrobią jak będą mieli czas, czyli pewnie w marcu...Wobec tego niestety nie polecam tej firmy. Raczej zlecę naprawę w jakiejś małej szwalni plandek. Ehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem u nich, https://allegro.pl/oferta/pokrowiec-na-przyczepe-kempingowa-roz-l1-500-550cm-8410904363 ogólnie ok, ale jakoś dup...nie urywa, po pierwszym sezonie podobnie jak wyżej u Pawła, puścił materiał przy mocowaniu pasów. Ale z reklamacją nie było żadnego problemu odesłałem a po tygodniu dostałem naprawiony i wzmocniony w tych newralgicznych miejscach . Zobaczymy jak będzie po tej zimie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.