Skocz do zawartości

Angielki, ahh te nasze perełki ;)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To jest kwestia nie producenta budy a typu lodówki. W moim Dethleffsie mam też jezyczek z możliwością blokady w pozycji lekko uchylonej.

Pomimo tego i tak podkladam gabke do mycia garow pod drzwiczki zamrażalnika i drzwi glowne.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i sposób 

Niemniej, chodzi o wymyślenie producenta. Lepiej szpej czy system?  

Hmm, system pewnie był bo ten zawsze praktycznie jest. Niekoniecznie musiałeś wiedzieć co i jak. Przecież w angielkach masz dokładnie te same lodówki co w europejskich przyczepach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kevin napisał:

Czy to miałeś na myśli?

 

C8B95E08-617D-432C-8E66-A94279BC1AD0.jpeg

Tak ,to.Stolik dokładany  do szafki miałem chowany w szafie,to uciążliwe trochę było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kevin napisał:

jeżeli możesz i mogę Cię prosić zważ swój stolik. Mój był ciężki jakby pancerny. 

Nie dziś, ale postaram się. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak rozglądałem się za domkiem na kółkach to tez chciałem GB. Jak zapytałem kolegę w pracy (miał kiedyś Angielkę, potem miał Hobby) opowiedział mi dwie historie:

- ustawiał przyczepę i kręcił podporą, ale zamiast lekkiego oporu to wlazła mu razem z podłogą do przyczepy

- po przejechaniu przez Włocławek (jak jeszcze A1 nie było, kto jechał ten wie) wypadło mu okno z przodu.

Więcej powiedzieć nie chciał i dziwnego koloru na twarzy dostał. Chyba podchodził do tego tematu zbyt emocjonalnie :kosz:.  

Na forum też mi odradzili. Kupiłem Niemca pomimo zawistnego wzroku żony....no tak wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2019‎-‎09‎-‎18 o 23:29, Kevin napisał:

To prawda, doceniam to i jak w czepku urodzony się czuję, dodatkowo gdybym miał zgniłka jakie tu widziałem na forum, to znając siebie dostałbym zwrot kasy za cepę, za paliwo (Śląsk - Poznań). Sprzedawca był według mnie uczciwy, oglądałem inne cepy na placu (wybrałem tą jedyną, ale wiadomo...), a tu mi powiedział że podłoga do roboty, bo miękka przy kuchni, a w tej to, a w tamtej tamto. 

@Kevin, wybacz ironię ale dostałeś już zwrot za cepę i paliwo? Chyba jednak sprzedawca wszystkiego Ci nie powiedział na temat Twojej angielki...

A co do angielek- w pobliżu naszej dzielni pewien gość sprowadził jakiś czas temu kilka sztuk i co jakiś czas przejeżdżam to spoglądam na nie i widzę je tak samo ustawione jak kilka miesięcy temu więc raczej interes mu nie idzie. Ludzie już się chyba połapali, że to jednak nie takie perełki:hehe:

Moje osobiste odczucia- angielki mi się wcale nie podobają. Ten zalinkowany Swift może bym przytulił ale w tej samej cenie dostałbym sprzęt renomowanej, kontynentalnej marki.

Powodzenia w remoncie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.09.2019 o 23:29, Kevin napisał:

To prawda, doceniam to i jak w czepku urodzony się czuję, dodatkowo gdybym miał zgniłka jakie tu widziałem na forum, to znając siebie dostałbym zwrot kasy za cepę, za paliwo (Śląsk - Poznań). Sprzedawca był według mnie uczciwy, oglądałem inne cepy na placu (wybrałem tą jedyną, ale wiadomo...), a tu mi powiedział że podłoga do roboty, bo miękka przy kuchni, a w tej to, a w tamtej tamto. ?

Z Ciekawości,   to u jakiego sprzedawcy dokonałeś zakupu? Przypadkiem Świat Kempingów albo Wiórek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎18‎.‎09‎.‎2019 o 23:29, Kevin napisał:

gdybym miał zgniłka jakie tu widziałem na forum, to znając siebie dostałbym zwrot kasy za cepę, za paliwo (Śląsk - Poznań)

słusznie koledzy chwytają Cię za słówka.

Poważnie, zastanów się nad dochodzeniem roszczeń w końcu kupiłeś od firmy i zapewne masz fakturę oraz wady ukryte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.