Jump to content

Edit History

DarekSłupsk

DarekSłupsk

Panowie szanuje Wasze zdanie ale odpowiedzcie mi, czy każda budka kiedyś pęknie bo ktoś np. dołożył bagaznik i wozi 2,3,4 rowery na tylnej ścianie.. ?

Jeśli tak uważacie dajcie przykład z praktyki a nie teorii . Ja uważam ze skoro stalowa rama ma wytrzymać 1200kg DMC to jest na tyle sztywna ze  dodatkowe 70kg niczego nie zmienia.

Po za tym Panowie, my ludzie ważymy więcej a ile razy chodzimy na koniec przyczepy bez rozłożonych podpór. 

Jeszcze mało argumentów ok juz pisze kolejny. 

Kolega na tym forum ma również taką jak ja przyczepę Lunar ale ma zabudowę kuchenną FABRYCZNIE właśnie w tym miejscu na samym końcu przyczepy. Tak się składa ze dokładnie wiem ile waży taka zabudowa, piekarnik, zlew, kran i blat bo ważyłem wszytko demontując u siebie. U mnie kuchnia jest na osi dokładnie nad lewym kołem.  A z tylu mam tylko na środku szafkę z plastikową uwywalką. 

Nadal uważacie ze coś pęknie? Ok mam kolejny argument że nie. 

W tylnym rogu mam FABRYCZNIE drugą szafę i pod nią 3 szuflady. Przyczepka była dla 4 osób, ale juz nie jest i nie będzie. Więc usunąłem jedno górne łóżko również za osią, (-16kg) , a ta szafa i szuflady będą na ewentualne lekkie pierdółki. Ja i żona spokojnie zmieścimy sie z ciuchami w jednej szafie która jeat (na osi nad prawym kołem ) plus mamy wiele szafek przed osią. 

Na koniec napisze jeszcze raz, nie muszę jechać z pełnym zbiornikiem. Zawsze będę mial bańke 30L w bagazniku Suva. 70L w przyczepie jest po to żeby ewentualnie na weekendowym postoju na dziko (z rozłożonymi podporami) mieć pełny 70L 

DarekSłupsk

DarekSłupsk

Panowie szanuje Wasze zdanie ale odpowiedzcie mi, czy każda budka kiedyś pęknie bo ktoś np. dołożył bagaznik i wozi 2,3,4 rowery na tylnej ścianie.. ?

Jeśli tak uważacie dajcie przykład z praktyki a nie teorii . Ja uważam ze skoro stalowa rama ma wytrzymać 1200kg DMC to jest na tyle sztywna ze  dodatkowe 70kg niczego nie zmienia.

Po za tym Panowie, my ludzie ważymy więcej a ile razy chodzimy na koniec przyczepy bez rozłożonych podpór. 

Jeszcze mało argumentów ok juz pisze kolejny. 

Kolega na tym forum ma również taką jak ja przyczepę Lunar ale ma zabudowę kuchenną FABRYCZNIE właśnie w tym miejscu na samym końcu przyczepy. Tak się składa ze dokładnie wiem ile waży taka zabudowa, piekarnik, zlew, kran i blat bo ważyłem wszytko demontując u siebie. U mnie kuchnia jest na środku dokładnie nad lewym kołem.  A z tylu mam tylko na środku szafkę z plastikową uwywalką. 

Nadal uważacie ze coś pęknie? Ok mam kolejny argument że nie. 

W tylnym rogu mam FABRYCZNIE drugą szafę i pod nią 3 szuflady. Przyczepka była dla 4 osób, ale juz nie jest i nie będzie. Więc usunąłem jedno górne łóżko również za osią, (-16kg) , a ta szafa i szuflady będą na ewentualne lekkie pierdółki. Ja i żona spokojnie zmieścimy sie z ciuchami w jednej szafie (na osi prawej) i wszystkich szafkach z przodu. 

Na koniec napisze jeszcze raz, nie muszę jechać z pełnym zbiornikiem. Zawsze będę mial bańke 30L w bagazniku Suva. 70L w przyczepie jest po to żeby ewentualnie na weekendowym postoju na dziko (z rozłożonymi podporami) mieć pełny 70L 

• Create New...