Skocz do zawartości

Angielki, ahh te nasze perełki ;)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Tomii napisał:

Prawda jest taka że mało kto będzie miał jak Kevin dystans i odwagę żeby przyznać się do wtopy. 

Dzięki, odpukać, ale w razie "W" opiszę dokładnie ze zdjęciami. 

3 godziny temu, peja76 napisał:

Powiem tak nikt z was nie był w sądzie,

Tak sobie policzyłem statystycznie, że byłem w swoim życiu (41 latek) około 8.500 razy :winner:

Jednakże dla rozwiązania ewentualnego mojego problemu ze sprzedawcą, oceniam że sąd nie byłby w ogóle potrzebny ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kevin nie przejmuj się stękaniem niektórych forumowiczów, rób swoje. To twoja buda. Koledzy rozumiem porady ale nie rozumiem krytykowania czy ironicznych dogadywań . Zresztą nie pierwszy raz. I w kółko te same osoby. Sami znawcy. Jak w przedszkolu. Ciekawe ile osób potrafi coś samemu zrobić. A ile zna tylko teorię . Co ktoś robi remont to od razu krytyka, nie opłaca się itp.

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@klonik058 to nie o to chodzi. jakbyś prześledził wpisy @Kevin'a to byś zauważył pewien ,,trend,,.

super zachwalał ogólnie angielki, a swoją to w szczególności. może nie dosłownie ale w wielu wypadkach można było odczuć że uważa wszystkich antyangielkowych za frajerów bo nie potrafią znaleźć suchej budki tak jak on znalazł. 

a okazało się że jednak w angielce zawsze jest woda, kwestia tylko gdzie. jeżeli o mnie chodzi, moje dogryzanie czy ironiczne wypowiedzi to tylko z tego powodu. ja nie cieszę się z czyjejś krzywdy czy straty. ale w tym wypadku karma wróciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jacekzoo napisał:

uważa wszystkich antyangielkowych za frajerów bo nie potrafią znaleźć suchej budki tak jak on znalazł. 

nic bardziej mylnego, przeglądnij raz jeszcze te wpisy o których mówisz. W ogóle zauważyłem że dziwne wnioski wyciągasz. Sobie dopisujesz filozofię, której nie ma i nie było u mnie. Trza było wtedy, kiedy miałeś takie wrażenie zapytać mnie na priv o to, a nie wypisywać takich bzdur jak teraz. Sorki, ale przegiąłeś gościu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

[mention=21264]klonik058[/mention] to nie o to chodzi. jakbyś prześledził wpisy [mention=35083]Kevin[/mention]'a to byś zauważył pewien ,,trend,,.

super zachwalał ogólnie angielki, a swoją to w szczególności. może nie dosłownie ale w wielu wypadkach można było odczuć że uważa wszystkich antyangielkowych za frajerów bo nie potrafią znaleźć suchej budki tak jak on znalazł. 

a okazało się że jednak w angielce zawsze jest woda, kwestia tylko gdzie. jeżeli o mnie chodzi, moje dogryzanie czy ironiczne wypowiedzi to tylko z tego powodu. ja nie cieszę się z czyjejś krzywdy czy straty. ale w tym wypadku karma wróciła

[mention=22353]Jacekzoo[/mention] tak zachwalał swoją cepke. Kto nie zachwala. Bo nie wiedział, że ma problem. (Ja nie odebrałem kevina ze krytykuje innych.) Ale to nie powód aby chłopaka dobijać . Należy pomóc. Podejrzewam że wiele jest na forum ludzi zafascynowanych swoimi angielkami . Ale przez krytykę przyczep z wysp się nie przyznają. A ile przyczep z kontynentu też gnije. Zobacz na inne fora tam nie krytykują tylko doradzają. Konstruktywna informacja. Nawet jak toś popełni błąd czy użyje złych materiałów. Czy nie lepiej napisać "Kevin nie rób to w ten sposób bo biedzie tak i siak, użyj tego, zrób to tak bo moim zdaniem będzie lepiej . Albo jak będziesz potrzebował pomocy to zadzwoń coś doradzimy itp."

Jesteśmy jednym spoleczenstwiem. Nie dzielmy się na tych co mają super wypasione przyczepy i na tych co liczą pieniądze. A zauważyłem że często tak jest. Może się mylę. Mam nadzieję, że Tak.

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kevin nie chciałem nikogo obrazić, tylko wyraziłem swoje zdanie. jak obraziłem to przepraszam

@klonik058 może i masz rację, ale widzisz jak przykładowo piszesz żeby nie malował zgnitego drewna jakimś mazidłem a i tak się upiera żeby nie wymieniać tylko tak zrobić to takie puste pisanie, po kilku takich się odechciewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=22353]jacekzoo[/mention] Widzisz napisałem kevinowi aby nie bał się otworzyć przyczepki i wywalić grzyba. Bo ja tak uważam i tak zrobiłem . I że nie jest to takie straszne, jak potrafi używać narzędzi i jak dobrze się czuje w stolarce. A jak zrobi to, to już jego sprawa. To jego buda.

Ale go nie krytykuję.

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, klonik058 napisał:

Podejrzewam że wiele jest na forum ludzi zafascynowanych swoimi angielkami . Ale przez krytykę przyczep z wysp się nie przyznają.

Zauważyliście, że zarejestrowanych użytkowników na forum jest zwykle około 40tu, a nie zarejestrowanych przeglądających jest 200tu, 300tu? Pewnie jakaś część to boty. Nie wiem jaka, bo nie jestem modem, ale pytanie, dlaczego się nie zarejestrują??? Ile ludzi zaczyna swój 1 post od słów, przeglądam forum od roku...ale dopiero teraz się zdecydowałem... Jaka może być tego przyczyna. 

Teraz, jacekzoo napisał:

jak obraziłem to przepraszam

Spoko, fajnie że nie "odpadłeś", co do dech nie wiem czy będę je malował, raczej nie w tym sezonie. Mam kilka pomysłów, ale muszę zobaczyć jak one będą wyglądały w nowym sezonie. 

Odnośnie uszczelniania, tego najbardziej kontrowersyjnego tematu, to powiem, że na śląsku pada, podczas kontroli cepy żadnych widoków przecieku, tak wiem, nie użyłem mikroskopu i kamery termowizyjnej, ale na ile mogłem sprawdziłem :D. Jak pisałem wyżej, w nowym sezonie na wiosnę, możliwe, że wykonam remont zgodnie z Waszymi wskazówkami. Zresztą, te przeciek wykryłem dzięki Waszym wskazówkom. Także ja to się nie spinam, robię swoje, a też czytam ze zrozumieniem, lecz jak pisał @jacekzoo swoje zdanie mam i też doświadczenie (nie w cepach), ale z walką z deszczem.

Reasumując, nawet wczoraj założyłem że dam radę wymienić dechy od środka, ale nawet nie chciałem pisać, bo się zawahałem :D W każdym razie, jeżeli to będzie konieczne wymienię je...nie wiem tylko na co one są przyklejone do frontowej ściany (jest zbudowana chyba z jakiejś żywicy epoxy? nie wiem), więc odrywanie tych desek (są łączone na zszywki montażowe) nie wiem czy nie uszkodzi ścianki. Teoretycznie od środka mógłbym je wymienić nawet w tym roku. Tą część która była wilgotna. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kevin ja też przeglądałem forum parę lat zanim się zarejestrowałem. I nie żałuję bo poznałem fajnych ludzi. I to w realu. Pozdrawiam ich. Żałuję tylko , że tak późno.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, peja76 napisał:

Rozumiem że ty nie masz żadnych obowiązków, wystarczy że jesteś i cię zobaczą, SZACUN.

Nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.