Skocz do zawartości

Lampka nocna 12V z USB


Dzakart

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

chciałbym wymienić dzieciakom lampki na jakieś bardziej współczesne i przede wszystkim z dobrej jakości wbudowaną ładowarką USB. 

Znalazłem dwie, ale raczej do sypialni dorosłej osoby aniżeli dzieciaków. Widziałem fajne lampki w nowych Hobby, ale nie mogę znaleźć ich w sprzedaży.

Czy może ktoś kupował ostatnio coś podobnego o dziecięcym wzornictwie i może coś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, widziałem coś takiego w łodzi w allcamp może wam się spodoba, choć tania nie jest.

https://www.allcamp.pl/lampka-do-czytania-led-z-usb-p-2707.html

Edytowane przez dyziak13 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.