Skocz do zawartości

Bieruń Nowy k/Oświęcimia - Klaja


mymlon

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ja kupiłem przyczepę w 2015. Byłem pewny że sprzedawcy nic nie będą ukrywać i uczciwie powiedzą mi o ewentualnych usterkach. Tak nie było. Bo po urlopie stwierdziłem dużo usterek takich jak zgniły bagażnik na butlę i boki oraz ukryte pęknięcie w środku poszycia.

Podsumowując. Lepiej z kimś oglądać i nie wierzyć na ładne oczy. Oni chcą porostu zarobić.

Edytowane przez greg691 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 68
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

uwaga ,KLAJA sklep internetowy oszukuje. zakupiłem dwa okna dachowe jako nowe a okazało sie że są prawie nowe.

sprzedawca idiotycznie tłumaczy że takie dostaje od producenta-tzn brudne , bez instrukcji montażu i chyba nie kompletne(brak Srub).

zanim tam coś kupicie tzn KLAJA zastanówcie się i dobrze wypytajcje za co płacicie.

ja muszę zatrzymać te okna bo stare do wymiany a zaraz wyjazd(brak czasu na wysyłkę do oszusta i czekanie na zwrot kasy jeśli taka by była )

UWAGA   sklep KLAJA nie uczciwy sprzedawca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by okno dachowe pochodziło z demontażu (czyt. używane), o by było całe w uszczelniaczu, a nie w kurzu (jak widać na załączonych foto).

ANTYREKLAMA firmy "nowego forumowicza jedno-postowego".

 

Za szybko kolego oczerniasz ludzi nazywając ich oszustami !!!!.

 

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj coś mi tu pachnie czarnym pr... o klaji można różne rzeczy powiedzieć, że przesyłka się opóźnia, że nie oddzwonią jak obiecali. Ale że taki wałek robią to wątpie. Zwłaszcza że może mieć racje, okna to są zazwyczaj leżaki magazynowe, nie schodzi to ma pniu. A wierz mi sprzęt leżący na magazynie też się brudzi zwłaszcza w sposób jaki jest pokazany na zdjęciach. U mnie jest to samo, fakt że całkiem inna branża ale zleżałe rzeczy same z siebie wyglądają jakby były brudne od używania. Co do instrukcji, ile to ja razy dostałem coś bez instrukcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... a odnośnie braku instrukcji ...... ostatnio kupiłem poniżej przedstawiony przedmiot ...... również nie posiadał instrukcji, usiadłem, poszukałem, poczytałem ..... no i jest ...... MOŻNA ????? MOŻNA !!!!

 

post-15991-0-41994700-1498128651_thumb.jpg

 

 

:-) TOM :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych okien -  to widać z daleka, że przeleżały długo na magazynie - a ten jaki jest w firmie Klaja już niejeden z nas wie (dla niewtajemniczonych dodam, że to namiot na konstrukcji stalowej). Jedyne co źle świadczy o firmie, to to że nie oczyścili okna przed wysyłką i to już.

 

Ja mimo mam o nich bardzo dobrą opinię a zostawiłem u nich już kawał grosza. Raz podjechałem osobiście i lekko się zawiodłem (negocjacje ceny nie poszły za dobrze), po za tym wszystko ok. Jak dzwonię to po pierwszych słowach poznają mnie po głosie, pamiętają nazwisko, miejsce do wysyłki i czym śmigam :)

 

Pozdrawiam Panów z BIerunia

 

temat proponuję zmienić na niechlujny magazynier... a za nazywanie kogoś oszustem można mieć teraz kłopoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wtrące swoje 5 groszy - fakt, że paczka od nich, która szła do mnie, podobno zginęła - jakoś przeboleałem ten fakt, ale Panowie szybciutko przesłali mi nowa paczkę, dostałem nawet delikatny rabacik na osładę, bo czekałem na przesyłke ponad tydzień łącznie, ale wszystkie elementy były nowe, popakowane w folie.

 

Co do nieoddzwaniania - nie zdażyło mi się, żeby nie zadzwonili, jak obiecali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga ,KLAJA sklep internetowy oszukuje. zakupiłem dwa okna dachowe jako nowe a okazało sie że są prawie nowe.

sprzedawca idiotycznie tłumaczy że takie dostaje od producenta-tzn brudne , bez instrukcji montażu i chyba nie kompletne(brak Srub).

zanim tam coś kupicie tzn KLAJA zastanówcie się i dobrze wypytajcje za co płacicie.

ja muszę zatrzymać te okna bo stare do wymiany a zaraz wyjazd(brak czasu na wysyłkę do oszusta i czekanie na zwrot kasy jeśli taka by była )

UWAGA   sklep KLAJA nie uczciwy sprzedawca

 

Twoja wiarygodność jest żadna a za OSZUSTA firma powinna Cię pozwać i co jest pewne przegrałbyś a potem wypłakiwał jak to poniosło przy klawiaturze.

Dobrze ci radzę szybko odszczekaj co napisałeś.

 

Firmę znam, kupowałem sporo i nawet miałem reklamację. Reklamacja oczywiście przeprowadzona wzorowo.

Miałem problem z kranem bo czasami sam z siebie zwierał styki i puszczał wodę a potem tygodniami nic i tak cały czas. Robiłem długo testy aby nie narażać firmy na nie potrzebne koszty ale nie potrafiliśmy znaleźć przyczyny. Cały czas byliśmy w kontakcie z Panem Michałem i był w gotowości natychmiast wysłać kran gdy tylko dam znak.

 

Właśnie po podejściu do klienta podczas gwarancji wszystko wychodzi i jaka firma jest na prawdę.

 

Szczerze polecam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwaga ,KLAJA sklep internetowy oszukuje. zakupiłem dwa okna dachowe jako nowe a okazało sie że są prawie nowe.

sprzedawca idiotycznie tłumaczy że takie dostaje od producenta-tzn brudne , bez instrukcji montażu i chyba nie kompletne(brak Srub).

zanim tam coś kupicie tzn KLAJA zastanówcie się i dobrze wypytajcje za co płacicie.

ja muszę zatrzymać te okna bo stare do wymiany a zaraz wyjazd(brak czasu na wysyłkę do oszusta i czekanie na zwrot kasy jeśli taka by była )

UWAGA   sklep KLAJA nie uczciwy sprzedawca

 

Kupiłeś to zwróć, albo reklamuj, a nie wypisujesz brednie że ktoś jest nieuczciwy. Masz instrumenty odpowiednie do reklamacji czy zwrotu więc korzystaj ze swoich praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle postów a wilk podkulił ogon pod siebie i cicho siedzi. O Klai nie mogę powiedzieć nic złego. Zawsze dobry kontakt  i profesjonalizm. Myślę wilku, że winieneś "odwyć" (jak to czynią wilki) to co napisałeś. A swoją ścieżką ja napisałbym "nieuczciwy"

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tych okien -  to widać z daleka, że przeleżały długo na magazynie - a ten jaki jest w firmie Klaja już niejeden z nas wie (dla niewtajemniczonych dodam, że to namiot na konstrukcji stalowej). Jedyne co źle świadczy o firmie, to to że nie oczyścili okna przed wysyłką i to już.

 

Ja mimo mam o nich bardzo dobrą opinię a zostawiłem u nich już kawał grosza. Raz podjechałem osobiście i lekko się zawiodłem (negocjacje ceny nie poszły za dobrze), po za tym wszystko ok. Jak dzwonię to po pierwszych słowach poznają mnie po głosie, pamiętają nazwisko, miejsce do wysyłki i czym śmigam :)

 

Pozdrawiam Panów z BIerunia

 

temat proponuję zmienić na niechlujny magazynier... a za nazywanie kogoś oszustem można mieć teraz kłopoty.

z tym miejscem do wysyłki i nazwiskiem to nie chcę Cię rozczarować ale to marketing - identyfikacja nr (jak z innego to po nazwisku) i do tego baza nazwisk jeśli coś kupiłeś - ale przyznaje że miło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dalsza dyskusja nie ma sensu.
Jeśli towar nie spełnia wymagań można zwrócić. Nieuczciwości tu nie widzę.

 

Edit: Uznaliśmy, że jednak posty powinny się znaleźć w opinii o sprzedawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Moim zdaniem ceny z kosmosu. Przyczepa za 19,900 warta co najwyżej 15 i tu bym się zastanawiał czy ją kupić. Zdjęcia ze strony internetowej w ogóle nie odzwierciedlają faktów.  Na zdjęciach wszystko pięknie, a w realu pęknięcia i uszkodzenia, o których słowa nie ma w ogłoszeniu. Ponadto widać, że wszystkie starsze przyczepy (takie mnie interesowały) były intensywnie silikonowane, co nie wygląda najlepiej. Przyczepa za 12 tyś z wyglądu zewnętrznego warta może z 7 tyś - więcej bym nie dał:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kupiłem tam przyczepę za 16k PLN pięć lat temu, jak na razie bez żadnych przykrych niespodzianek. ;)

A nawet jedną sympatyczną niespodzianką. W komplecie miałem dostać elegancki, prawie nowy i kompletny przedsionek. Sprzedawca zapewniał gorąco, że przedsionek rozkładał i dokładnie oglądał. Uwierzyłem na słowo. Nieźle się zdziwiłem, gdy w ogrodzie, kilka dni po zakupie, z wielkiej paczki wydobyłem DWA kompletne przedsionki.

Super sprzedawca ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.