Skocz do zawartości

Spotkanie majowo-zlotowe :)


robin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Kto się historii nie uczył ten historię powtarza" - a temat zlotu wałkujemy od lutego 2006.Tomekk-u to wszystko już było! Cała nadzieja w tym ,że luty 2007 dopiero przed nami.Ankieto-grafik zrobiony na "szaro" to może być to ! Zwłaszcza w maju lub czerwcu ! Pozdrawiam - Robin :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomii - Ty mi lepiej powiedz, co mam zrobić z tymi czterema zgrzewkami czeskiego przedniego piwa które miałem zabrać na zlot ? Do maja to ono się raczej nie uchowa. Pozdrowienia - Robin :]:]:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i ja w listopadzie nie dam rady :] Chyba, że w dniach 8-9 bo wtedy akurat mam wolne.

 

A co do spotkania z przyczepami to nic z góry nie mogę zaplanować. Chyba, że zmienię pracę i będzie jasne, że w święta sie nie pracuje :] Kurna, a tak bym chciał się spotkać :]:] ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak wierzyłem ,"szary11",że gdy się spotkamy to wydłumaczę Ci w prostych słowach co masz zrobić, żeby nie pracować dla kogoś i u kogoś tylko dla siebie i u siebie.I w ieku 40-tu lat zostać rentierem.Ale na zlocie 1-3 maja masz to jak w banku.Do tego czasu pracuj na "wolne" w tych dniach. Pozdrawiam - Robin :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziwnie wypadają 1 i 3 maja.

Ciekawe jak będzie z urlopem, ciekawe czy jeszcze będę miał pracę, bo sytuacja jest mało ciekawa.

Ale co tam - na dzień dzisiejszy termin jest OK i chciałbym się z Wami zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! O co Wam chodzi? Kroi się najdłuższy weekend w tym dziesięcioleciu! Wyjeżdżamy 28 kwietnia a wracamy 6-go maja! :pub::lol::pub::pub::pub::pub::pub::pub::pub: (9-dni) Pozdrawiam - Robin :pub:!

P.S. Każdy wybierze sobie stosowne "przesunięcie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.