Skocz do zawartości

Kraków - Centrum Campingowe Elcamp


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Sklep z akcesoriami, sprzedaż i wynajem pojazdów kempingowych. Oficjalny przedstawiciel Hymer, Carado i Movera.

 

P.H.U. Elcamp

Jacek Luty

ul. Tyniecka 118 E

30-376 Kraków

 

tel: 12 - 276 90 06

12 - 270 82 04

 

oferta w Internecie pod adresem:

http://www.elcamp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Od Jesieni praktycznie jestem w cięgłem kontakcie , bo robię zakupy do przyczepki zakupiłem już parę rzeczy ( uhm chyba nie wypada wymieniać co zakupiłem).

Kontakt bardzo dobry , gdy np . w danej chwili sprzedawcy zajęci - mówią, że oddzwonią i tak jest , czy np jest potrzeba dłuższego sprawdzenia , aby nie czekać na słuchawce oddzwaniają, naprawdę fachowe doradztwo , można uzyskać rabaty nawet do 30% .

Gdy zachodzi taka ewentualność , że na dany towar trzeba poczekać np 10 czy 14 dni w dniu wysyłki dzwonią , że już wysyłka została nadana.

W wypadku zakupu anteny satelitarnej brakło tłumaczenia instrukcji w naszym języku , po 2 dniach taka instrukcje otrzymałem na maila.

 

naprawdę warto robić w tym sklepie zakupy i chyba nabrałem takiego przekonania do tego sklepu , że każde następne zakupy będę robił tu .

 

Ja z czystym sumieniem polecam ten sklep.

 

Towar otrzymuje się odpowiednio zapakowany z faktura zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilku krotne zakupy u tego sprzedawcy ,telefoniczny kontakt, doradztwo na najwyższym poziomie. Ja jestem naprawdę zadowolony z miłej i fachowej obsługi. Polecam innym tego sprzedawcę i namawiam do zakupów na Allegro jak też i w sklepie internetowym :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Godny polecenia sklep.

 

Moja opinia z wielokrotnych zakupów bezpośrednich:


  • - miła, fachową obsługę
    - niezłe zaopatrzenie i wybór towarów
    - nie wciskają najdroższych modnych czy topowych hitów kitów
    - obsługa zawsze taka sama zarówno przy zakupie za 10 jak i za 1000zł
    - zawsze znajdujemy konstruktywne rozwiązania na miarę mojej kieszeni
    - bez problemów sprowadzą potrzebny drobiazg kosztujący nawet tylko kilkanaście zł
    - rabaty dla stałych klientów
    - miła praktycznie koleżeńska atmosfera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam wszystkich !

 

Chciałem poinformować o zmianie adresu firmy. Od tego roku nasz nowy adres to:

Centrum Campingowe Elcamp

ul. Tyniecka 118E

30-376 Kraków

 

Telefony zostają bez zmian.

Na miejscu właśnie kończymy wystój nowego salonu.

Sklep już oczywiście jest czynny.

Rozbudowaliśmy serwis. W tej chwili jest potężna hala gdzie można wjechać swoim kamperkiem.

Zapraszam do odwiedzenia nas w nowym miejscu.

 

Pozdrawiam

Wojtek

Edytowane przez WojtekELCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam.

Od czasu kiedy koledzy pisali powyższe posty wiele się zmieniło w ELCAMPIE.

Byłem tam kilka razy i raz tylko korbę kupiłem i to ostatnią sztukę. W kwestii porady to jeden woła drugiego i tak aż braknie ludzi. Pomimo próźb nigdy nikt nie oddzwonił, a bardzo ich swego czasu (grudzień 2012) prosiłem o uszczelkę do lodówki. Kiedy przyjechałem po uszczelkę do drzwi to odesłali mnie do Poznania do przedstawiciela Burstnera. Jak przyjechałem po kabel to nie było bo nie ma sezonu.

Ponadto przy ogladaniu ekspozycji facet upieral się, że zbiornik na czystą wodę jest na szarą. Hitem było ja nie mieli wydać reszty.

Pewnie ci kompetentni pracują już na swoim...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jest tak źle? A jak jakość wykonywanych prac? Szykuje mi się naprawa, której sam na pewno nie wykonam i chciałem ją zlecić właśnie tej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montowałem u nich solara, dzwoniłem pytałem się ile im to zajmie, przez telefon wszystko było fajnie:)

przyjechałem wieczorkiem przekimałem u nich - plac, zaplecze, bardzo fajne.

 

od godziny 9 miał rozpocząć się montaż, niestety samo przyjęcia auta trwało dość długo a montaż z deklarowanych 4 godzin przeciągnął się znacznie ( do godzin późno popołudniowych )

chłopaki się generalnie uczyli chyba jak to robić, obsługujący mnie Pan niestety nie był dość kompetentny - z 5 razy zapewniał mnie, że za godzinę będzie wszystko gotowe a po godzinie po raz kolejny zapewniał, że za godzinę już na pewno będzie wszystko OK.

 

reasumując robota była zrobiona fachowo lecz czas montażu znacznie odbiegał od obietnic składanych przez telefon, podczas montażu jak i w jego trakcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... z dwojga złego wolałbym aby prace były porządnie zrobione niż szybko i byle jak. Spróbuję się umówić i się zobaczy. Dzięki za informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sasiada nie czepialbym sie szczegolow osobiscie mialem z nimi kilka razy kontakt .....i sadze ze nie mozna dramatyzowac wiem ze kazdy kto wchodzi na serwis lub sklep chcialby byc tym pierwszym i jedynym do obslugi ale na pewno sa kompetentni i chetnie pomoga jesli tylko sie da ..... uczciwie podchodza do tematu i nawet jesli nie zawsze to wyjdzie tak jak chca to wkladaja w to serce i checi wiec nie demonizujmy i nie odstraszajmy pozdrawiam ekipe z elkamp PS. NIE JESTEM PRACOWNIKIEM NIE SZUKAM PRACY >>>>>JESTEM OBIEKTYWNY :yes:

 

W czerwcu pojechalem po 1,5 metra węża do wody szarej... Czekałem 40 minut. W sklepie oprócz mnie plątał się jeszcze jakiś gość...

Coś tam jednak z organizacją pracy nie hula...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś długo szukałem do mojej Vectry lusterek bo mają nietypowy kształt. Pojechałem tam w maju i Pan na siłę założył emuka.... wbijając przy tym lustro do środka. Ledwo z powrotem ruszyło i chwilę terkotało przy ustawianiu. Owszem nie korzystałem z serwisu bo za przegląd standardowy krzyknęli 500 zł, a Pamer 200 zł. Różnca jakby jest. Mówiąc o oczekiwaniu nie mam pretensji że nie rzucili mi się na szyję, tylko węża uciłał dopiero 5-ty z rzędu gość (spychologia).

Byłem w S-campie wiec mam porównamie. Tylko 2 osoby na sklepie i każda ma w głowie gdzie co leży na pólkach... Tam orginalna lampa 235 zł tu 320 i ani mru mru. To pojechałem. Co miałem robić.

Wg mnie Elcamp to jedna wielka zlewka klienta jeśli na starcie nie chcesz zostawić 5000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam

z końcem czerwca byłem w firmie Elcamp,

przegląd forum uswiadomił mi konieczność pierwszej poważniejszej modernizacji mojego kamperka;

zawieszenie pneumatyczne i panel solarny.

Trochę się zawiodłem na firmie - obsługa jak już sobie przypomni że czekam, nie dokońca obeznana z tematem.

Sczerze mówiąc Pan z serwisu wiedział o poduszkach mniej ode mnie, a w sumie moja wiedza pochodzi z forum.

odsyła mnie do Pana ..., ten znowu do Pana ..., ten jeszcze do Pana ....  ten ostatni wygaduje same formułki reklamowe, ale merytorycznie to nic...

Ale wszsytko inne chciał mi sprzedać, na koniec dowiedziałem się że takiej kompletacji poduszek nie ma, ale za tydzień - dwa będzie.

Z rozmowy o poduszkach dowiedziałem się najwięcej o jakimś super radiu i korzyści jakie bedę miał jak je kupię...

Spoko, na to przyjdzie kolej w swoim czasie :)

Coś się dowiedziałem od mechanika któremu kazano wykonać pomiary dachu, ale też nie wiele bo jak zobaczył konsulatanta zamilkł jak głaz.

Tam faktycznie z organizacją coś nie tak, owszem wszyscy znajomi zachwalali jakość serwisu, rzadko słuszę negatywy o jakości ale czy na pewno tak jest?

Koniec końców wstrzymałem się z zamówieniem, bo najbardziej zależało mi na zawieszeniu a chciałem jechać na wakacje.

Pytanie do Was, zaprawionych kamperowców - skorzytać z Elcampu czy jest jeszcze ktoś godny polecania w Krakowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.