Skocz do zawartości

Nowy kemping w Bydgoszczy


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Chciałem się pochwalić, jako Bydgoszczanin, że wreszcie powstaje u nas kemping z "prawdziwego zdarzenia"

Nazywa się Przystań ZIMNE WODY, od nazwy dzielnicy.

Kemping jest cały czas w budowie, ale już spokojnie można przyjeżdżać ponieważ część kempingowa jest gotowa. Jest nowiutki węzeł sanitarny , prąd na całym polu, dwie wiaty.

Teren z młodą trawką, równy, dość duży.

Bardzo dogodny dojazd do centrum Bydgoszczy tramwajem nr 6 dla chcących zwiedzić nasze piękne miasto.

Tu link mapy: https://g.page/zimnewody?share

Link strony: http://www.zimnewody.com/

Zastanawiam się nad małym spotkaniu na tym kempingu pod koniec września.

Bardzo mili właściciele, ojciec i syn, zapraszają.Wręczają specjalnie przygotowaną mapkę z opisami ciekawych miejsc do zwiedzania w Bydgoszczy 

Cena za zestaw bez względu na ilość osób, z prądem to 70 zł/dobę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda obiecująco - warto będzie się tam zatrzymać :ok:

Natomiast są dwa "ale". Na stronie nie uświadczysz galerii, przez co musimy Ci @tymar uwierzyć na słowo, że jest OK. Dwa zdjęcia to trochę za mało.

Cena spływu trochę z kosmosu :look: W najlepszym wypadku, jak uzbierasz równo 8 osób to po 47,5 PLN od łebka. Przy jednym kajaku (2 osoby) albo nie popłyniesz, albo uzbierają się inne osoby albo zapłacisz 85 PLN za osobę:

Koszta związane z organizacją spływu:

– Wynajem kajaka dwuosobowego – 35 zł za osobę/ za dzień
– Transport 8 osób wraz z całym sprzętem do Smukały – 100 zł

 

Choć co prawda, spływ jest 4,5 godziny.

Tak czy inaczej, zapisuję na liście "to do".

 

PS. No dobra, w czeluściach strony znalazłem trochę innych zdjęć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie porobiłem zdjęć, całkiem zapomniałem o tym.

Mogę tylko zaświadczyć, że część już zrobiona jest ok równo, świeża trawka, skrzynki z prądem, dwie ładne wiaty.

Nowiutki węzeł sanitarny, bardzo obszerne pomieszczenia, w których  jest prysznic, toaleta i umywalka.

Obiekt jest w budowie, cały czas coś robią tak że dookoła to widać, ale działają sami, bez funduszy zewnętrznych więc to trwa...ale są bardzo otwarci i mili.

Ja im kibicuję i życzę rozwoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lbuster napisał:

Wygląda obiecująco - warto będzie się tam zatrzymać :ok:

Natomiast są dwa "ale". Na stronie nie uświadczysz galerii, przez co musimy Ci @tymar uwierzyć na słowo, że jest OK. Dwa zdjęcia to trochę za mało.

Cena spływu trochę z kosmosu :look: W najlepszym wypadku, jak uzbierasz równo 8 osób to po 47,5 PLN od łebka. Przy jednym kajaku (2 osoby) albo nie popłyniesz, albo uzbierają się inne osoby albo zapłacisz 85 PLN za osobę:

Koszta związane z organizacją spływu:

– Wynajem kajaka dwuosobowego – 35 zł za osobę/ za dzień
– Transport 8 osób wraz z całym sprzętem do Smukały – 100 zł

 

Choć co prawda, spływ jest 4,5 godziny.

Tak czy inaczej, zapisuję na liście "to do".

 

PS. No dobra, w czeluściach strony znalazłem trochę innych zdjęć ;)

W Google Mapsach jest sporo fotek:
https://g.page/zimnewody?share

 

Sam kemping działa już kilka lat

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.