Skocz do zawartości

MOVER S - uszkodzony pilot. Pomocy


bladys

Rekomendowane odpowiedzi

Mój pilot od movera dziś upadł mi na ziemie i nie włącza się w ogóle. Jak nim poruszam to coś tam lata. 

Zna ktoś kogoś kto ogarnia temat(naprawia). Ciekawi mnie w ogóle czy można to naprawić, może ktoś ma taki pilot na sprzedaż albo wie gdzie mogę kupić??

Mover S Truma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma MajaTronic s.c. oferuje usługi :

Naprawa sprzętu RTV
----------------------------------------
Naprawa i sprzedaż pilotów .

Naprawiamy sprzęt wszystkich producentów 

Atrakcyjne ceny, krótkie terminy .
Szczególnie przy dostarczeniu sprzętu przez klienta do warsztatu.


Na nasze naprawy udzielamy do 1/2 roku gwarancji .

Szczegółowy cennik wywieszony w zakładzie .

Kwota 15zł z aukji jest to cena naprawy pilota ,lub drobnej podstawowej usługi.


Zakład mieści się na osiedlu Żabianka ul Gdyńska 1 (pod przychodnią zdrowia)
tel 58-557-94-99

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-18.00

 

Może aktualne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawiłem sam,  wystarczyło popatrzeć jak idą ścieżki na płytce, dotknąć, sprawdzić, polutować i działa.

To samo było z klimą, od wibracji puścił jeden element na płytce z elektroniką, kwestia godziny aby go wypatrzeć i naprawić lut.

Nie znasz się? To poszukaj mały serwis w okolicy, u mnie fachowiec siedzi w sklepie car audio i naprawia wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam ,szukam  pilota  do mover  powr 0.18  , kupiłem przyczepe  i nie było pilota  , centralka taka niebieska  i  z tego co internet pokazał  to pilot również niebieski .

Prosze o pomoc ,moze ktoś ma  i chce sprzedać ,lub  zapropnować pomoc w uruchomieniu .

Zdjecia centralki  wrzuce na dniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tomaszfred napisał:

Witam ,szukam  pilota  do mover  powr 0.18  , kupiłem przyczepe  i nie było pilota  , centralka taka niebieska  i  z tego co internet pokazał  to pilot również niebieski .

Prosze o pomoc ,moze ktoś ma  i chce sprzedać ,lub  zapropnować pomoc w uruchomieniu .

Zdjecia centralki  wrzuce na dniach

No to trzeba wyjąć szklaną kulę, która powie co to jest ten powr 0.18 i niebieska centralka :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam zdjecia centralki  , moze wtedy wszystko sie wyjaśni ,prosze o pomoc w ustaleniu pilota lub zamiennika jaki bede mógł zaprogramować .

Z naklejki w rogu wynika ze to wersja 0.18 , ale moze mozna wkodować jakiegoś pilota.

Po prostu chce to w jakis sposob ruszyć 

inbound4495891267146484509.jpg

inbound5140993527556160729.jpg

Edytowane przez tomaszfred (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

To jest angieski mover Powrtouch. Wpisz w wyszukiwarke Na youtube masz instrukcje jak zaprogramować o ile nie jest uszkodzony

Ewentualnie zresetować

 

Miałem taki w swoim Fendt . Taki sam zakładałem bratu do Burstnera na sucho działal bez problemu natomiast po docisnieciu rolek do koł nie wiedzieć czemu jakiś element  w centralce się spalił. Centralka zostła naprawiona ale z jakim skutkiem jeszcze nie wiem bedę uruchamiał jak się zrobi cieplej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.