Skocz do zawartości

Zgłaszanie komisów i sprzedawców.


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Jestem świeżo po zmianie cepki z FENDT 550 TG sprzedawana w ogłoszeniach (przyczepka wcześniej była powypadkowa) na DETHLEEFS EF 450 ( ta jeśli nawet ma swoją historie to  nie wygląda na to aby była przesadnie bogata :-)))    ).

Nową cepkę  kupiłem u jednego z braci Klaja w Lęborku ( to ten od braci z Bierunia i okolic :-))) ). Z tego co widzę to nie ma jeszcze o nim wzmianki a uważam ,że warto wspomnieć tym bardziej  że przez kilka dni miałem okazję zwiedzić kilka komisów w Trójmiejskiej okolicy a ten , na tle pozostałych wypadł bardzo  przyzwoicie .

Dwóch sprzedawców z jakimi miałem przyjemność dość dobrze przygotowani do prezentacji sprzętu ze swojego placu , zapewniających ,że każda przyczepa , która zostanie wybrana poddana będzie szczegółowemu przeglądowi i każda zauważona usterka zostanie usunięta na koszt firmy. Ciężko było utargować upust od już przecenionej przyczepy ale faktycznie po wyborze swojej wymarzonej panowie sami przyłożyli się do sprawdzenia wszystkich szczegółów od lampek nad łóżkami przez toaletę w której wył wyciek ale zaraz został zlokalizowany i wyeleminowany , lodówkę na wszystkich możliwych  zasilaniach  ( na gazie długo trwało bo butla była świeżo podłączona , ale Pan nie dawał za wygraną i po paru minutach udało się ).

Wcześniej przed zadatkowaniem przyczepy wszelkie zauważone sprawy kosmetyczne też zostały zawczasu zaznaczone opisane i usunięte w cenie na jaką się umówiliśmy (warto szczegółowo  pozaglądać we wszystkie kąty ).Pan pokazał zdjęcia z rozłożonym przedsionkiem ( wykonane na przeglądzie po wyborze i zadatkowaniu cepki ) a po rozłożeniu pooznaczał worki z poszczególnymi elementami namiotu....

Miło było , że  na placu sam właściciel specjalnie  podszedł , aby się przedstawić ....

Nikt na siłę nie namawiał mnie do kupna konkretnej cepki , w sobotę pokazano  mi kilka możliwych układów  w długości do 450 jaką określiłem a w poniedziałek po porównaniu z innymi wróciłem z wywieszonym językiem aby zarezerwować tę która wydała mi się najciekawsza.

Dzisiaj odebrałem moje nowe cudo wierząc ,że się na niej nie zawiodę.

Myślę ,że KAMPI.PL to miejsce do którego warto zajrzeć ...Pozdrawiam.

www.kampi.pl

Edytowane przez NOBOCAMP (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powitać chciałem przestrzec :nono:  przed nie uczciwym sprzedawcą mającym plac z przyczepami w miejscowości

 

Zaczernie 981

 

36-062

koło Rzeszowa

 

nr tel:601 517 920

 

 pan Eugeniusz    :miga:   :miga:   :miga:

 

W skrócie opisze mój przypadek, chcąc coś kupić mamy takie prawo że oglądamy dany towar dokładnie i szczegółowo niestety u tego jegomościa jest to nie możliwe, bo jak nie wymyśli sobie że musi jechać coś załatwić, albo że ma jeszcze inną robotę dając mi do zrozumienia żebym już zakończył oględziny, a w trakcie oglądania przyczepki czułem jego oddech na karku co powodowało że nie czułem się komfortowo, w trakcie oględzin wyszło kilka rzeczy które należało by poprawić lub wymienić, mam na myśli rozszczelnione okno dwu szybowe w którym stała woda, drzwi nie udolnie reperowane, i wyłażący uchwyt manewrowy z korzeniami, ale dla właściciela tegoż przybytku stan był rewelacyjny, wiadomo po odkryciu tych mankamentów chcąc kupić tą przyczepkę chciałem trochę zbić z ceny wtedy handlarzowi ciśnienie chyba wzrosło i zaczęły się stare bajki że na ta cepke jest kilku kupców dają więcej jak ja a on trzyma ja dla mnie hehe taki "dobry sprzedawca" trzymał nawet bez zaliczki  :] obiecywał jeszcze przed oglądaniem budki  ze zrobi w cenie przyczepki tłumaczenia i dwa przeglądy co ja wiem ze się robi tylko jeden przegląd, po usłyszeniu ze chce zbić cenę to sie zaparł i twierdził ze nic takiego nie mówił i żebym dał sobie spokój i obrócił się na pięcie i wszedł do swojej kanciapy a jak oglądałem przyczepkę to stale mu się spieszyło i dawał w ten sposób do zrozumienia ze mam już więcej nic nie oglądać tylko z kasy wyskakiwać, Jednym słowem ten komis nie jest godny polecenia wiem z pewnych żrudeł że nie tylko mnie tak potraktował i wolałem się tłuc 450 km po inna przyczepkę, jak kupić u niego w sumie 20 km od mojego miejsca zamieszkania. Już dawno się nie spotkałem z tak chamowatą obsługą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

CARAVAN- CENTER- A&R 

ul. Obozowa 17 A 

48-316 Łambinowice 

 

tel. 604 831 388 / 77 43 43 535 

email biuro@caravan-center.pl

 

 www.caravan-center.pl 

 

caravan-center.gratka.pl/oferta/ 

 

Przedstawiciel firm : Caravan- Center- IBL ( Knaus, Tabbert, Weinsberg ) i Camping-Caravan-Frezeit GmbH ( Hobby, Fendt, McLouis ) 

 

Sprzedaż, wynajem, serwis 

post-19882-0-51745500-1444232327.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Uwazajcie na Burnstera z Mikołowa

 

https://www.olx.pl/i2/oferta/przyczepa-kempingowa-burstner-belcando-560tk-66000-zl-netto-CID5-IDp3gsL.html#:7da63ecfa3

 

Dzwonilem do goscia dlugo rozmawialem ze mam daleko i chce cos pewnego.oczywiscie zapewnienia byly. Zajechalem 400km a on pokazuje mi ja w ciasnej wiatce. Uparlem sie zeby wystawil ja na zewnatrz. W sumie srodek obejzalem wszystko w miare ok ale stanelem z daleka i patrze ze nad markiza jest pofaldowany dach. Chcialem drabinke oczywiscie nie mogl znalezc. Podjechalem autem (picup) wlazlem na pake a tam dach zalamany sciana boczna zagieta. Juz zrezygnowalem ale jeszcze przyjzalem sie sciana a one jakby pomalowane sprayem. Sprzedawca chce wcisnac komuś zgnile jajo... Nie Polecam

Edytowane przez Artur0408 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Podobno zawinelo markize. Ale zeby az dach byl dobrze wgiety to musialo niezle wiac. Jeszcze rant sciany posmarowany palcem klejoszczeliwem .bardzo niechlujnie. W budce za ta cene mysle ze nie do przyjecia.

 

Wbrew pozorom wcale nie musi mocno wiać. Wystarczy kilkadziesiąt kilometrów na godzinę i szkody gotowe. Niektórzy mieli problemy ze ścianą od samej markizy. To niestety jest kilkadziesiąt kilogramów obciążenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbrew pozorom wcale nie musi mocno wiać. Wystarczy kilkadziesiąt kilometrów na godzinę i szkody gotowe. Niektórzy mieli problemy ze ścianą od samej markizy. To niestety jest kilkadziesiąt kilogramów obciążenia

Dlatego ja sobie kupiłem workową :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

UNITRAILER Sp. Z o.o.

ul. Kuźnicza 6-8 
21-040 Świdnik 
(Lubelskie, POLSKA)

Numer telefonu: +48 22 100 20 47 
E-mail: unitrailer@unitrailer.pl 
Zamówienia hurtowe: hurt@unitrailer.pl, tel. 505 100 075 

Międzynarodowa sprzedaż części do wszystkich rodzajów przyczep, akcesoriów oraz przyczep samochodowych z wysyłką pod dom Klienta.

Konto Allegro: https://allegro.pl/uzytkownik/UNITRAILER_EU

Konto eBay.de: https://www.ebay.de/str/unitrailer

Konto eBay.fr: https://www.ebay.fr/str/unitrailer

Konto eBay.es: https://www.ebay.es/str/unitrailer

 

Sklepy internetowe:

unitrailer-logo-poziom-gmc.png

gmc-logo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dzień dobry :)
Chciałam zapytać o sprzedawcę z Miedzybrodzia Bialskiego - http://www.kempingoweprzyczepy.pl/
Ma ich sporo na placu i zastanawiam się czy warto tam jechać?
Szukamy pierwszej przyczepy po wielu latach spędzonych pod namiotem. Mamy nieduży budżet jak na taki cel - około 13 tysiecy, ale też nie szukamy nówki. Cały czas sobie pluje w brodę, że nie zainteresowalismy się przyczepa sprzedawaną przez Laryse na tym forum :(

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś może miał okazję oglądać przyczepy w Walerianach. Na otomoto jest sporo przyczep wystawionych i się zastanawiam, czy warto się wybrać czy lepiej odpuścić.
WALERIANY 30 A - 96-330 Waleriany, żyrardowski, Mazowieckie (Polska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
W dniu 7.06.2021 o 13:16, h3llord napisał(a):

WALERIANY 30 A - 96-330 Waleriany, żyrardowski, Mazowieckie (Polska)

Hej!

Gdyby ktoś miał doświadczenia z tym sprzedającym, będę wdzięczny za info.
Czasami coś (potencjalnie) atrakcyjnego się tam pojawia, a że nie mam przysłowiowy rzut beretem, to jednak chciałbym poprosić Was o ewentualne przemyślenia, doświadczenia.

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.