Jump to content
Tomii

Mielno k/Koszalina - TaniKemping.pl

Recommended Posts

czyś

No to chyba wtopiłem. Kupowałem już kiedyś, i było bez problemu, absolutnie żadnego (mega stół za maleńką kasę, ot, kilka nie znaczących rysek i niecałe 40% normalnej ceny "pełnowartościowego"). Na razie drugi tydzień milczenie i nie odbiera telefonu. 

jacek00
5 godzin temu, czyś napisał:

No to chyba wtopiłem. Kupowałem już kiedyś, i było bez problemu, absolutnie żadnego (mega stół za maleńką kasę, ot, kilka nie znaczących rysek i niecałe 40% normalnej ceny "pełnowartościowego"). Na razie drugi tydzień milczenie i nie odbiera telefonu. 

Zgłaszaj na policję, już kilka osób tak robiło, nie od dziś są z nim problemy, to jest zwykły kanciarz. 

czyś

Niestety obawiam się że chyba zostało zrobić to, o czym pisał Jacek w poprzednim poście. Długie zwodzenie, na ten moment w fazie "nie odbieram telefonów", jeden z moich numerów został już zablokowany (z automatu odrzucane są połączenia).

czyś

Ostatecznie zakończyło się dobrze, fotele dostalem, te, o które chodziło, ale po półtora miesiąca, wielu mailach i telefonach, kilku deklarowanych terminach wysyłki. Było nie było, przed końcem sezonu fotele są, ale sklep raczej dla tych cierpliwych, upartych i o mocnych nerwach. Na odpowiedź na maile nie ma raczej co liczyć, mimo że do sprzedającego ponad wszelką wątpliwość docierają. Szkoda, bo zdarzają się fajne graty. 

Iven

Również miałem spięcie z tym "gościem" . Zgłoszenie na policję i do allegro poskutkowało zwrotem całej gotówki . To było w zeszłym roku. Dziwne , że jeszcze funkcjonuje . Internet jest pełen informacji o tym sprzedawcy 

Lepciak

Swego czasu to jest około 12 lat temu kupowałem przez allegro przedsionek, stół składany i jedno kompletne koło do przyczepy Chateau od gościa który miał sklep z przyczepami w Mielnie koło Koszalina. Czy to był właśnie ten o którym piszecie to nie wiem bo adres i nazwisko wyrzuciłem jako niepotrzebne. Umówiłem się na odbiór, przyjechałem na miejsce, sprawdziłem czy towar odpowiada opisowi i zapłaciłem. Zabrakło mi 400 zł bo kupiłem więcej więc poszedłem do bankomatu i pobrałem pieniądze. Bankomat wypłacił 200 zł ale zabrał kartę.  Sprzedawca wydał kompletny towar i dołożył numer swojego konta do przelewu. Wysłałem pieniądze wieczorem i po sprawie. Towar w doskonałym stanie służy - obecnie sąsiadowi do dzisiaj. Widziałem co brałem, to sprzedawca ryzykował utratę 200,- Nie powiem na niego złego słowa, nawet podsyłałem mu klientów i nikt nigdy na tego sprzedawcę nie skarżył się.

Może piszemy o innym człowieku??

angus

Witam ja kupiłem u tego oszusta w lutym przedsionek  nowy i wysłał mi tylko mateiał  bez stelaża i reszty i od 2 miesięcy tłumaczył że to pomyłka i niedługo mu dowiozą i wyślę a teraz  nie odbiera telefonu w przyszłym tygodniu idę na policje   nie kupujcie u tego człowieka 

KKCamp
Posted (edited)

Szkoda, ze dopiero teraz wygooglowalem ten temat.

Niestety tez mam problemy z tym sprzedającym. Kupiłem okna do kempingu. Sprzedający wysłał je w umówionym terminie. Okna były kiepsko zapakowane. 

Jedno przyjechało połamane. Na tą chwilę musze za każdym razem dzwonić z innego nr telefonu , permanentnie dodaje poprzednie numery do czarnej listy. Ciągle obiecuje rozpatrzenie reklamacji i ponowną wysyłkę ale od paru tyg. nic się nie podziało. Ciągle tłumaczy ze jest za granica. Porażka !

Edited by KKCamp (see edit history)

Commander
2 godziny temu, KKCamp napisał:

Szkoda, ze dopiero teraz wygooglowalem ten temat.

Niestety tez mam problemy z tym sprzedającym. Kupiłem okna do kempingu. Sprzedający wysłał je w umówionym terminie. Okna były kiepsko zapakowane. 

Jedno przyjechało połamane. Na tą chwilę musze za każdym razem dzwonić z innego nr telefonu , permanentnie dodaje poprzednie numery do czarnej listy. Ciągle obiecuje rozpatrzenie reklamacji i ponowną wysyłkę ale od paru tyg. nic się nie podziało. Ciągle tłumaczy ze jest za granica. Porażka !

Miałem to samo. Sklejone za 5O zł. u majstra.

Violetta regulska krawczyń
W dniu 21.12.2011 o 08:32, Gregor napisał:

Dołączam się do prośby kolegi.

Nic się nie zmieniło.  Kupiłam u nich przedsionek. Nie dość że okazał się podarty, to jeszcze brakuje rurek, te co są są pogięte i jakby pozbierane z tzw. resztek . Odesłałam i napisalam reklamację.  Dzis odesłany przedsionek wrócił do mnie. Nieodebrany od kuriera. Sprawa pewnie znajdzie się w sądzie i zostanie zgłoszona do urzędu skarbowego.  Ja nie należę do osób które pobłażają w takich sytuacjach.