Skocz do zawartości

Mielno k/Koszalina - TaniKemping.pl


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

No to chyba wtopiłem. Kupowałem już kiedyś, i było bez problemu, absolutnie żadnego (mega stół za maleńką kasę, ot, kilka nie znaczących rysek i niecałe 40% normalnej ceny "pełnowartościowego"). Na razie drugi tydzień milczenie i nie odbiera telefonu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, czyś napisał:

No to chyba wtopiłem. Kupowałem już kiedyś, i było bez problemu, absolutnie żadnego (mega stół za maleńką kasę, ot, kilka nie znaczących rysek i niecałe 40% normalnej ceny "pełnowartościowego"). Na razie drugi tydzień milczenie i nie odbiera telefonu. 

Zgłaszaj na policję, już kilka osób tak robiło, nie od dziś są z nim problemy, to jest zwykły kanciarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety obawiam się że chyba zostało zrobić to, o czym pisał Jacek w poprzednim poście. Długie zwodzenie, na ten moment w fazie "nie odbieram telefonów", jeden z moich numerów został już zablokowany (z automatu odrzucane są połączenia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ostatecznie zakończyło się dobrze, fotele dostalem, te, o które chodziło, ale po półtora miesiąca, wielu mailach i telefonach, kilku deklarowanych terminach wysyłki. Było nie było, przed końcem sezonu fotele są, ale sklep raczej dla tych cierpliwych, upartych i o mocnych nerwach. Na odpowiedź na maile nie ma raczej co liczyć, mimo że do sprzedającego ponad wszelką wątpliwość docierają. Szkoda, bo zdarzają się fajne graty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również miałem spięcie z tym "gościem" . Zgłoszenie na policję i do allegro poskutkowało zwrotem całej gotówki . To było w zeszłym roku. Dziwne , że jeszcze funkcjonuje . Internet jest pełen informacji o tym sprzedawcy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Swego czasu to jest około 12 lat temu kupowałem przez allegro przedsionek, stół składany i jedno kompletne koło do przyczepy Chateau od gościa który miał sklep z przyczepami w Mielnie koło Koszalina. Czy to był właśnie ten o którym piszecie to nie wiem bo adres i nazwisko wyrzuciłem jako niepotrzebne. Umówiłem się na odbiór, przyjechałem na miejsce, sprawdziłem czy towar odpowiada opisowi i zapłaciłem. Zabrakło mi 400 zł bo kupiłem więcej więc poszedłem do bankomatu i pobrałem pieniądze. Bankomat wypłacił 200 zł ale zabrał kartę.  Sprzedawca wydał kompletny towar i dołożył numer swojego konta do przelewu. Wysłałem pieniądze wieczorem i po sprawie. Towar w doskonałym stanie służy - obecnie sąsiadowi do dzisiaj. Widziałem co brałem, to sprzedawca ryzykował utratę 200,- Nie powiem na niego złego słowa, nawet podsyłałem mu klientów i nikt nigdy na tego sprzedawcę nie skarżył się.

Może piszemy o innym człowieku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam ja kupiłem u tego oszusta w lutym przedsionek  nowy i wysłał mi tylko mateiał  bez stelaża i reszty i od 2 miesięcy tłumaczył że to pomyłka i niedługo mu dowiozą i wyślę a teraz  nie odbiera telefonu w przyszłym tygodniu idę na policje   nie kupujcie u tego człowieka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szkoda, ze dopiero teraz wygooglowalem ten temat.

Niestety tez mam problemy z tym sprzedającym. Kupiłem okna do kempingu. Sprzedający wysłał je w umówionym terminie. Okna były kiepsko zapakowane. 

Jedno przyjechało połamane. Na tą chwilę musze za każdym razem dzwonić z innego nr telefonu , permanentnie dodaje poprzednie numery do czarnej listy. Ciągle obiecuje rozpatrzenie reklamacji i ponowną wysyłkę ale od paru tyg. nic się nie podziało. Ciągle tłumaczy ze jest za granica. Porażka !

Edytowane przez KKCamp (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KKCamp napisał:

Szkoda, ze dopiero teraz wygooglowalem ten temat.

Niestety tez mam problemy z tym sprzedającym. Kupiłem okna do kempingu. Sprzedający wysłał je w umówionym terminie. Okna były kiepsko zapakowane. 

Jedno przyjechało połamane. Na tą chwilę musze za każdym razem dzwonić z innego nr telefonu , permanentnie dodaje poprzednie numery do czarnej listy. Ciągle obiecuje rozpatrzenie reklamacji i ponowną wysyłkę ale od paru tyg. nic się nie podziało. Ciągle tłumaczy ze jest za granica. Porażka !

Miałem to samo. Sklejone za 5O zł. u majstra.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 21.12.2011 o 08:32, Gregor napisał:

 

Dołączam się do prośby kolegi.

Nic się nie zmieniło.  Kupiłam u nich przedsionek. Nie dość że okazał się podarty, to jeszcze brakuje rurek, te co są są pogięte i jakby pozbierane z tzw. resztek . Odesłałam i napisalam reklamację.  Dzis odesłany przedsionek wrócił do mnie. Nieodebrany od kuriera. Sprawa pewnie znajdzie się w sądzie i zostanie zgłoszona do urzędu skarbowego.  Ja nie należę do osób które pobłażają w takich sytuacjach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Witam, jeśli ktoś z Państwa potrzebuje informacji by odzyskać pieniądze od właściciela tej firmy to proszę się ze mną skontaktować. Informację jak odzyskać pieniądze od tego człowieka przekażę za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moja Mama kupiła przedsionek przedsionek isabella commodore, za kwotę 3999 3metrowy. Miał być ze stelażem carbonowym i nowymi śledziami. Przesyłkę odebrał teść więc nie było od razu jak sprawdzić.  Okazało się po rozłożeniu że przedsionek jest inny... nie było w ogóle śledzi a stelaż byl stary i niekompletny... kilka telefonów z różnych numerów i odbierał później już telefony albo ignoruje albo blokuje i trzeba znowu z innego... cały czas wymówki ze nie ma spotkanie a to w trasie i zwleka cały czas z wysyłką. Ma ktoś patent jak ta sprawę załatwić? O kupnie dowiedziałem się jak już przedsionek przyszedł więc nie miałem jak zaareagowac. Jakby ktoś był na tyle mily i podpowiedział będę wdzięczny.  Najchętniej bym zgłosił to na Policje i chyba tak zrobię. 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Odus1410 napisał:

Moja Mama kupiła przedsionek przedsionek isabella commodore, za kwotę 3999 3metrowy. Miał być ze stelażem carbonowym i nowymi śledziami. Przesyłkę odebrał teść więc nie było od razu jak sprawdzić.  Okazało się po rozłożeniu że przedsionek jest inny... nie było w ogóle śledzi a stelaż byl stary i niekompletny... kilka telefonów z różnych numerów i odbierał później już telefony albo ignoruje albo blokuje i trzeba znowu z innego... cały czas wymówki ze nie ma spotkanie a to w trasie i zwleka cały czas z wysyłką. Ma ktoś patent jak ta sprawę załatwić? O kupnie dowiedziałem się jak już przedsionek przyszedł więc nie miałem jak zaareagowac. Jakby ktoś był na tyle mily i podpowiedział będę wdzięczny.  Najchętniej bym zgłosił to na Policje i chyba tak zrobię. 

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Zwrot???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Odus1410 napisał:

Najchętniej bym zgłosił to na Policje i chyba tak zrobię. 

Jeśli masz wszystkie papiery dotyczące transakcji, jak powinno to wyglądać w zakupach internetowych, to tak zrób.

Być może to kolejny, który sądzi, że może się uda. Wartość jest znaczna. Nie zastanawiałbym się ani minuty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.