Jump to content
Tomii

Mielno k/Koszalina - TaniKemping.pl

Recommended Posts

lenki6

Witam ,

moje doświadczenia z tym sklepem:

5.11.2016 - zakupiłem przez internet - podnośnik Alko do przyczepy.Początkowo udawało mi się kontaktować ze sprzedającym telefonicznie, który podziękował za wpłatę i stwierdził , że towar będzie przygotowany do wysłania. Następnie gdy towar się nie pojawiał porozumiewałem się ze sprzedającym telefonicznie  i  za pomocą sms-  wyjaśniał , że tranzakcja przedłuża się ponieważ produkt jest ściągany z Holandii , jest koniec roku i partia towaru właśnie jedzie transportem i jest spodziewana w styczniu. W styczniu napisał sms że pamięta o wysyłce i już tuż, tuż. W lutym sprzedający nie odpowiadał na telefony, smsy ani maile.Mimo ponagleń ( w tym ostatecznego wezwania do zwrotu zapłaty) drogą mailową i sms sprzedający nie odpowiadał i nie zwraca mi wpłaconej kwoty. 28.02.2017 zgłosiłem zawiadomienie na Policję w Koszalinie (mailem), którego kopię przesłałem sprzedającemu. 1.03.2017 odnotowałem wpłatę zwrotu na koncie.

Mam nadzieję, że opis moich doświadczeń pozwoli Wam oszczędzić czasu i nerwów w kontaktach z tym sklepem. Pozdrawiam, Krzysiek

BartoszK

Byłem u tego gościa pod koniec lutego i raczej źle go wspominam ... wszędzie panujący bałagan a doczekanie się na zainteresowanie graniczy z cudem... każdy tam żyje swoim życiem a klient im tylko przeszkadza...

chris_66

W zasadzie pełna zgoda co do odczuć z Bartkiem

Wysłane z telefonu

visitor1967

No jak super że jest forum :)

Już miałem kupować u nich przez allegro krzesła

http://allegro.pl/zestaw-krzesel-turystycznych-buxton-iron-grey-4szt-i6752804272.html

i dostawkę do przedsionka

http://allegro.pl/przystawka-gospodarcza-isabella-ventura-250-sand-i6752734734.html

bo oferta wygląda kusząco :hmm: ale jest forum :blagac:

Będę szukał dalej :swieca:

karola19771

JEDNYM SŁOWEM OSZUŚCI!! Kupiliśmy podłogę do przedsionka (niby standard europejski!!...). Podłoga po dwóch dniach użytkowania w wielu miejscach się poprzecierała. Odesłaliśmy w ramach reklamacji - pan orzekł, że to z naszej winy, "bo zrobiliśmy imprezę" i sami zniszczyliśmy podłogę!!!! Prawda jest taka, że sprzedaje takie badziewie, że aż wstyd.Podłogę oczywiście użytkowalismy jak normalni ludzie i nikt tam w szpilkach nie biegał (poprzednią jakimś cudem mieliśmy 6 lat... :/

Kontakt z tą firmą masakra - za każdym razem trzeba było dzwonić z innego numeru, bo nie odbierał.

Zainteresowanie klientem - ŻADNE!!!

ABSOLUTNIE NIECH NIKT NIE SKUSI SIĘ NA ZAKUPY  W TEJ FIRMIE!!!

jacekzoo

O jaki pikny czarny PR konkurencji :D 

karola19771

jacekzoo - Nie konkurencji, tylko mocno nie zadowolonego klienta - sąsiada zresztą z Brzegu opolskiego...

Chyba, że jacekzoo jestes z Mielna a nie z Jelcza..... :/

Edited by karola19771 (see edit history)

jacekzoo

Nie, nie jestem z Mielna. Tylko tacy jednopostowcy co logują się tylko po to żeby nazachwalać albo ostro pojechać są mega niewiarygodni. I to na każdym forum

karola19771

To fakt.. Ale wcześniej nie miałam tematów do poruszenia na forum.. Co potrzebowałam poczytałam i tyle.. Ale dzisiaj mnie facet tak zdenerwował swoim podejściem do klienta, ze musiałam/chciałam to opisać, żeby nikt już się nie nadział na tego oszusta! A gdzie najlepiej dać taką infornację jak nie na tym forum.. ?? Tyle,  po prostu..

lucas_ka
3 godziny temu, jacekzoo napisał:

Nie, nie jestem z Mielna. Tylko tacy jednopostowcy co logują się tylko po to żeby nazachwalać albo ostro pojechać są mega niewiarygodni. I to na każdym forum

A tacy co mają nawalone posty pod każdym tematem?

Tylko się nie obrażaj :-)

mundek28

Polecam szczególną ostrożność przy zakupach w tej firmie.

marcin3city

Strony www nie ma. Kupiłem przedsionek. Szczęście nie zapłaciłem. Dziś dzwoniła do mnie Pani z zapytaniem że składałem zamówienie i czy za nie płaciłem. Powiedziała że poszukuje wszystkich poszkodowanych i jest ich bardzo dużo. Także ja na szczęście nie przelałem bo czekałem na potwierdzenie czy mają towar, nie otrzymałem potwierdzenia, a raczej maila:"Witam 

Sprawdzę stan magazynowy.." 
I to było na tyle, oczywiście wircej odpowiedzi nie dostałem. Może i dobrze bo przynajmniej kasy nie przelałem. 
Także jak gdzieś się jeszcze pojawi firma to naprawdę ja osobiście przelewu bym nie zrobił. 
Pozdrawiam