Skocz do zawartości

Mielno k/Koszalina - TaniKemping.pl


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

moje doświadczenia z tym sklepem:

5.11.2016 - zakupiłem przez internet - podnośnik Alko do przyczepy.Początkowo udawało mi się kontaktować ze sprzedającym telefonicznie, który podziękował za wpłatę i stwierdził , że towar będzie przygotowany do wysłania. Następnie gdy towar się nie pojawiał porozumiewałem się ze sprzedającym telefonicznie  i  za pomocą sms-  wyjaśniał , że tranzakcja przedłuża się ponieważ produkt jest ściągany z Holandii , jest koniec roku i partia towaru właśnie jedzie transportem i jest spodziewana w styczniu. W styczniu napisał sms że pamięta o wysyłce i już tuż, tuż. W lutym sprzedający nie odpowiadał na telefony, smsy ani maile.Mimo ponagleń ( w tym ostatecznego wezwania do zwrotu zapłaty) drogą mailową i sms sprzedający nie odpowiadał i nie zwraca mi wpłaconej kwoty. 28.02.2017 zgłosiłem zawiadomienie na Policję w Koszalinie (mailem), którego kopię przesłałem sprzedającemu. 1.03.2017 odnotowałem wpłatę zwrotu na koncie.

Mam nadzieję, że opis moich doświadczeń pozwoli Wam oszczędzić czasu i nerwów w kontaktach z tym sklepem. Pozdrawiam, Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u tego gościa pod koniec lutego i raczej źle go wspominam ... wszędzie panujący bałagan a doczekanie się na zainteresowanie graniczy z cudem... każdy tam żyje swoim życiem a klient im tylko przeszkadza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No jak super że jest forum :)

Już miałem kupować u nich przez allegro krzesła

http://allegro.pl/zestaw-krzesel-turystycznych-buxton-iron-grey-4szt-i6752804272.html

i dostawkę do przedsionka

http://allegro.pl/przystawka-gospodarcza-isabella-ventura-250-sand-i6752734734.html

bo oferta wygląda kusząco :hmm: ale jest forum :blagac:

Będę szukał dalej :swieca:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

JEDNYM SŁOWEM OSZUŚCI!! Kupiliśmy podłogę do przedsionka (niby standard europejski!!...). Podłoga po dwóch dniach użytkowania w wielu miejscach się poprzecierała. Odesłaliśmy w ramach reklamacji - pan orzekł, że to z naszej winy, "bo zrobiliśmy imprezę" i sami zniszczyliśmy podłogę!!!! Prawda jest taka, że sprzedaje takie badziewie, że aż wstyd.Podłogę oczywiście użytkowalismy jak normalni ludzie i nikt tam w szpilkach nie biegał (poprzednią jakimś cudem mieliśmy 6 lat... :/

Kontakt z tą firmą masakra - za każdym razem trzeba było dzwonić z innego numeru, bo nie odbierał.

Zainteresowanie klientem - ŻADNE!!!

ABSOLUTNIE NIECH NIKT NIE SKUSI SIĘ NA ZAKUPY  W TEJ FIRMIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt.. Ale wcześniej nie miałam tematów do poruszenia na forum.. Co potrzebowałam poczytałam i tyle.. Ale dzisiaj mnie facet tak zdenerwował swoim podejściem do klienta, ze musiałam/chciałam to opisać, żeby nikt już się nie nadział na tego oszusta! A gdzie najlepiej dać taką infornację jak nie na tym forum.. ?? Tyle,  po prostu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacekzoo napisał:

Nie, nie jestem z Mielna. Tylko tacy jednopostowcy co logują się tylko po to żeby nazachwalać albo ostro pojechać są mega niewiarygodni. I to na każdym forum

A tacy co mają nawalone posty pod każdym tematem?

 

Tylko się nie obrażaj :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...

Strony www nie ma. Kupiłem przedsionek. Szczęście nie zapłaciłem. Dziś dzwoniła do mnie Pani z zapytaniem że składałem zamówienie i czy za nie płaciłem. Powiedziała że poszukuje wszystkich poszkodowanych i jest ich bardzo dużo. Także ja na szczęście nie przelałem bo czekałem na potwierdzenie czy mają towar, nie otrzymałem potwierdzenia, a raczej maila:"Witam 

Sprawdzę stan magazynowy.." 
I to było na tyle, oczywiście wircej odpowiedzi nie dostałem. Może i dobrze bo przynajmniej kasy nie przelałem. 
Także jak gdzieś się jeszcze pojawi firma to naprawdę ja osobiście przelewu bym nie zrobił. 
Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
55 minut temu, Madziara76 napisał:

Kupiłam dwa krzesła, czekam ponad trzy tygodnie, kontakt bardzo utrudniony,  nie odbiera mojego telefonu chyba ze dzwonię z innych numerów. Prosiłam o zwrot pieniędzy- bez odpowiedzi. Opowiada "bajki", obiecuje, KŁAMIE. Nie polecam , nie polecam 

to było do przewidzenia

na FB ostatnio ktoś chwalił się że wyrwał kasą od niego w końcy po jakiejś dłuższej walce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.