Skocz do zawartości

Mielno k/Koszalina - TaniKemping.pl


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać użytkownik

 

Effendi dopisał sam to co niby wyczytał w poście

i od samego początku rozkręca swoimi wpisami ten watek :

 

 

#22 24 26 30 35 41

 

 

Nie wdając się w dyskusje jakie ma motywy i pobudki w swoim działaniu.

 

 

Bardzo proszę aby admin sam sprawdził czy takowy wpis w ogóle był

 

i czy ktoś go edytował?

 

 

 

 

 

Nie tylko ja widzalem tamten wpis kolego !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać użytkownik

 

Effendi dopisał sam to co niby wyczytał w poście

i od samego początku rozkręca swoimi wpisami ten watek :

 

 

#22 24 26 30 35 41

 

 

Nie wdając się w dyskusje jakie ma motywy i pobudki w swoim działaniu.

 

 

Bardzo proszę aby admin sam sprawdził czy takowy wpis w ogóle był

 

i czy ktoś go edytował?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolego spokój, bo tylko on nas uratuje.

 

Inaczej, spokój i pokora. Nie zadrażniaj o ile nie chcesz następnego konta spalić.

 

Wiesz tu ludzie się trochę znają.

 

Nie prowokuj.

 

Szkoda bo nie raz sprzęt masz dobry. tak przyczepy jak i osprzęt. Tylko zastanów się bo widzę, że charakter to Ty masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać użytkownik

 

Effendi dopisał sam to co niby wyczytał w poście

 

Proszę o ważenie słów i domysłów. Nie jesteśmy na ławce na podwórku.

 

 

Bardzo proszę aby admin sam sprawdził czy takowy wpis w ogóle był

 

i czy ktoś go edytował?

 

Nie trzeba nic sprawdzać. Informacja o edycji posta jest widoczna przy poście.

 

Był problem - jest wyjaśnienie.

 

Kolejne opinie proszę opierać o własne doświadczenia w kontakcie z komisem, a nie o domysły.

 

Wszystkie kolejne wpisy: niby, słyszałem, a może i podobne będą lądowały w śmietniku a autor dostanie ostrzeżenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem od Nich kilka przedmiotów. Raczej zgodne z opisem, czasami wpisują, ze zdjęcie poglądowe. Ja kupowałem te, które miały faktyczne foto.

 

Przyczepy nie kupowałem ani nie byłem u Nich na miejscu.

 

Na e-maile nie odpowiadają, nawet wtedy jeżeli zapytanie dotyczy przyczepy ( wysłałem kilka zapytań o budy w przedziale czasowym do 3 lat wstecz )

 

Ale przedmioty u nich kupowane są raczej zgodne z opisem i zdjęciem ( napisałem raczej, bo taka mała mikrofala miała wgniecenie na ściance, a na foto tego nie pokazali - ale to pikuś i mi to nie przeszkadza, mimo zwrócenia na to uwagi).

 

No i mogę spokojnie napisać, że kontaktu z nimi via e-mail nie ma żadnego. Nie odpowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo

Nie interesuje mnie kto kogo zna na tym forum...

Nie jestem również zainteresowany udzielaniem się w postaci pisania w tysiącach egzemplarzy

po to aby ktoś miał coś oceniać.

Jedyne co dla mnie jest istotne to prawda która tu znacznie różni się od tego co kto gdzie napisał

lub kto gdzie przeczytał.

 

I przyjecie za pewnik iż użytkownik tanikemping (autor omawianego postu) to to samo co TaniKemping_pl

pokazuje poziom tej dyskusji...

 

Jestem w każdej chwili gotowy aby ktoś udowodnił mi że tak jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szanowni Państwo

Nie interesuje mnie kto kogo zna na tym forum...

Nie jestem również zainteresowany udzielaniem się w postaci pisania w tysiącach egzemplarzy

po to aby ktoś miał coś oceniać.

Jedyne co dla mnie jest istotne to prawda która tu znacznie różni się od tego co kto gdzie napisał

lub kto gdzie przeczytał.

 

I przyjecie za pewnik iż użytkownik tanikemping (autor omawianego postu) to to samo co TaniKemping_pl

pokazuje poziom tej dyskusji...

 

Jestem w każdej chwili gotowy aby ktoś udowodnił mi że tak jest.

 

czegoś tu nie rozumiem ale to nie istotne

 

 

zadam konkretne pytanie :

 

czy TaniKemping_pl zajmuje się sprzedawaniem przyczep ? jesli tak to

 

czy TaniKemping_pl ma siedzibę

 

 

ul.Lechitów 29

Mielno k/Koszalina

 

kom.: 505 155 032

 

email: info@tanikemping.pl

 

 

 

 

wreszcie czy to jest strona firmowa ?

 

http://www.tanikemping.pl/index.php

 

 

 

 

proszę o zajęcie stanowiska i odpowiedz na powyższe pytania tak aby nie było wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory na tym forum udzielałem się mało, raczej więcej mnie było na www.cro.pl Na ten temat trafiłem dopiero dzisiaj i nadziwić się nie mogę opisanym sytuacją. Ja w tej firmie zakupiłem swoją przyczepę mniej więcej pięć lat temu. Do Koszalina pojechałem z Warszawy po przyczepę. Znalazłem przyczepę i dałem zaliczkę.Ponieważ zawieruszył się gdzieś jakiś dokument nie odebrałem tego dnia przyczepy. Zostałem przenocowany gratisowo w Mielnie, a przyczepa dojechała do mojego domu po pewnym umówionym czasie. Z obsługi byłem i jestem zadowolony.

 

 

 

 

Pozdrawiam smoki3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Moja przygoda z firmą TANI kEMPING miała miejsce na początku sezonu. Znajomy a w zasadzie

 

przyjaciel. Postanowił zmienić rozlatujący się przedsionek. Dojechał na kemping po mnie. miejsce

 

obok czekało. Wcześniej dogadał się z tą firmą na przywiezienie przedsionka na kemping. W sumie

 

niedaleko bo staliśmy w Unieściu. Potwierdził telefonicznie swój przyjazd. Przedsionek miał dojechac

 

około 15-16. No to czekamy. W między czasie kilka ponaglających telefonów. W końcu około 20 pojawił

 

się gość z trzema przedsionkami do wyboru. Każe sobie wybrać i chce zakończyć tranzakcje. Powolutku mówię,

 

założymy i zobaczymy czy pasuje. Duży opór sprzedzwcy. Tłumaczy że pobrudzimy mu kredę i będzie miał kłopoty

 

z późniejszą sprzedażą. Przejechałem sztywnym pendzelkiem po listwie i pokazuje, że czysto, więc nie ma się co

 

przy wciąganiu przedsionka pobrudzić. Sprzedawca obstaje przy swoim. W końcu pytamy, czy chce coś sprzedać, czy

 

może się kłócić. Ulega, wciągamy przedsionek i niestety nie pasuje.Następne też kicha. Sprzedawca sugeruje żle podany

 

wymiar. Nie wiem może akurat miał rację, ale mówię mu , że wiedział że przedsionek ma być do KIPa. Jako fachowiec

 

powinien wziąć pod uwagą specyficzne ułożenie ścian KIPa. Przyznał rację, i po godzinie przywiózł orginalny prawię nowy.

 

Może tylko raz rozłożony. Typowy szyty do KIPa przedsionek. Przedsionek tak ładny i nowoczesny w dodatku po mojemu

 

nawet za tani, ale tego mu nie mówiłem. Oczywiście na nasze życzenie rozkładaliśmy go prawie do północy. Całe szczęście, że

 

początek sezonu i pole prawie puste. Może nic się nie stało, ale można było od razu przywiezć to co potrzeba.

 

Zauważyłem pewną prawidłowość u handlarzy. jakoś na początku wyciągają te najgorsze.

 

Trzy lata temu kupowałem Adrię dla rodziców. Plac z przyczepami za Wrocławiem w ogłoszeniu przyczepa z przedsionkiem.

 

Po zaakceptowaniu przyczepy poprosiłem o rozłożenie przedsionka. Tradycyjnie pierwszy za duży. Drugi miał głębokość

 

chyba ok.170cm.- odrzuciłem. Trzeci to całkowite nieporozumienie. Panowie mówią że więcej nie mają. Ja na to. Kupię

 

przyczepę z odpowiednim przedsionkiem, albo wcale i po chwili jakoś znalazł się idealnie pasujący Mało używany przedsionek

 

z drugą kredą do bezinwazyjnego montarzu i rurkami do montarzu na zaciski. Wcześniej jakoś nie było.

 

Może trochę przynudzam, ale wracając do firmy TANI KEMPING to miałem jeszcze jedną przygodę. W Dzwirzynie w biwakują

 

moi starsi. W przedsionku są doszyte orginalnie uchwyty na klamry z pasami sztormowymi. Jest tego kilka rodzajów.

 

Pomierzyłem, zrobiłem foty. Wracając do siebie zajechałem na TANI KEMPING. Wytłumaczyłem o co mi chodzi. Ustaliłem, że

 

jak będę jechał za parę dni do Dźwirzyna to wstąpię. Najlepiej by było jak zabiorę dwa lub trzy rodzaje tych klamer. Zostawię

 

zastaw za wszystkie, wracając tego samego dnia oddam to co nie pasuje, a kupię te odpowiednie. Na to przystaliśmy.

 

W umówionym dniu o konkretnej godzinie na miejscu pracownik nie ma dla mnie nic. Podobno właściciel z klamrami stoi w korku.

 

Oczywiście tel. nie odbiera. Miał na dostarczenie klamer do Mielna pięć dni. Powiedziałem , że to śmieszne, zakląłem pod nosem

 

i odjechałem z niczyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dla małego naprostowania opinii, ewentualnie z czystej przyzwoitości :]

 

Kupiłem u tego sprzedającego lusterka do holowania, używane. Zapłaciłem 60zł + przesyłka za lusterka, które nowe kosztują ok 200zł. Nie spodziewałem się cudu a dostałem lusterka praktycznie nowe, nie wiem czy przypadkiem nie przeleżały tylko na magazynie, albo były użyte 2-3 razy.

 

Ja zrobiłem z tymi lusterkami ze 2000km i jestem bardzo zadowolony. Przesyłka też dotarła szybko.

 

jednak szczerze powiedziawszy - wiele przedmiotów sprzedający ma kiepsko opisanych a czasem też kiepsko wycenionych..........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo kumam, może ktoś mi wytłumaczy???

w dziale akcesoria jest kupa rzeczy po 1 zł

a wątpię, że po złotówce są?

 

wiec jak tam się kupuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo kumam, może ktoś mi wytłumaczy???

w dziale akcesoria jest kupa rzeczy po 1 zł

a wątpię, że po złotówce są?

 

wiec jak tam się kupuje?

 

... a ja nie rozumiem o czym piszesz :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dla małego naprostowania opinii, ewentualnie z czystej przyzwoitości :]

 

Kupiłem u tego sprzedającego lusterka do holowania, używane. Zapłaciłem 60zł + przesyłka za lusterka, które nowe kosztują ok 200zł. Nie spodziewałem się cudu a dostałem lusterka praktycznie nowe, nie wiem czy przypadkiem nie przeleżały tylko na magazynie, albo były użyte 2-3 razy.

 

Ja zrobiłem z tymi lusterkami ze 2000km i jestem bardzo zadowolony. Przesyłka też dotarła szybko.

 

jednak szczerze powiedziawszy - wiele przedmiotów sprzedający ma kiepsko opisanych a czasem też kiepsko wycenionych..........

 

Przychylam się do opinii Marka.

Również kupowałem kilka rzeczy, raz dostałem nawet dodatkowy "gratis". Ogólnie OK, (jeśli chodzi o drobne rzeczy), co do przyczep, to już nie wiem. Trzeba też wziąć pod uwagę, że mają niski koszt przesyłki, a ostatnio, o ile dobrze pamiętam, nawet darmowy :ok:

Faktem jest, że jednak wiele cen mają "z kosmosu", czasami ten sam artykuł jest w sklepie tańszy i to nowy.

Nikt przecież nie zainteresuje się towarem (nawet w idealnym stanie), jeśli jest droższy lub w tej samej cenie, co nowy w sklepie.

Ciężko jest też z kontaktem, nie dotrzymują słowa, ale to chyba kwestia złej organizacji.

Myślę, że gdyby dopracowali ceny, to zainteresowanie byłoby dużo większe.

 

Kolega napisał o cenach za 1 zł w dziale akcesoria w tanikemping.pl

 

OK - myślałem, że chodzi o to, co wystawione na All...

 

Rzeczywiście dziwny rodzaj oferty na własnej stronie www.

Myślę, że najzwyczajniej chodzi o kontakt i zaproponowanie własnej ceny, która jesteśmy gotowi zapłacić. Później zaczną się chyba negocjacje :niewiem:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA też u nich kupiłem kilka przedmiotów i wszystkie przyszły zgodne z opisem

Nic dodać, nic ująć.

Naprawdę wszystko było OK.

Ja bym z czystym sumieniem polecił. Ale może mnie się udało zrobić korzystne zakupy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.