Skocz do zawartości

Mielno k/Koszalina - TaniKemping.pl


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Chętnych na przyczepę typu kupa złomu i to chyba do postawienia na jakimś polu do wynajęcia :niewiem:

 

Niestety tak jest, ale nie wszyscy znają się na kupnie przyczep i niestety

nie każdy korzysta z pomocy innych, za to ślepo wierzą sprzedającym. :czerwona:

Tak jest nie tylko z przyczepami. :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... może jeszcze przez jakiś czas (z tendencją malejącą), ale fama swoje zrobi :hmm:

 

 

 

Może i nie każdy, ale wystarczy tych, co czytają. Spójrz np. teraz na statystykę: 25 zalogowanych i 38 gości !

Więcej gości tu zagląda niż nas się loguje :bzik:

25 zalogowanych (w tym 1 gaduła) 38 gości z komisów (w tym 8 klientów) :hehe:

 

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Nie nakręcajcie się. Nie mamy 100% pewności, że te niefortunne zdanie zostało wypowiedziane przez właściciela komisu. Może to działania nieuczciwej konkurencji? Myślę, że najrozsądniej będzie jak opinie o komisie zamieszczać będą forumowicze. Najlepiej jeśli te opinie będą poparte argumentami (w postaci np. zdjęć i ich opisów) lub relacji z wizyt w komisie.

 

 

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Nie nakręcajcie się. Nie mamy 100% pewności, że te niefortunne zdanie zostało wypowiedziane przez właściciela komisu.

 

Teoretycznie możesz mieć rację, ale nie jestem przekonany :oslabiony:

 

Myślę, że najrozsądniej będzie jak opinie o komisie zamieszczać będą forumowicze. Najlepiej jeśli te opinie będą poparte argumentami (w postaci np. zdjęć i ich opisów) lub relacji z wizyt w komisie.

Pozdrawiam

Jacek

 

... i to jest bardzo słuszna koncepcja :ok: Życie samo zweryfikuje poziom tego komisu.

 

:hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Nie nakręcajcie się. Nie mamy 100% pewności, że te niefortunne zdanie zostało wypowiedziane przez właściciela komisu. Może to działania nieuczciwej konkurencji? Myślę, że najrozsądniej będzie jak opinie o komisie zamieszczać będą forumowicze. Najlepiej jeśli te opinie będą poparte argumentami (w postaci np. zdjęć i ich opisów) lub relacji z wizyt w komisie.

 

 

Pozdrawiam

Jacek

 

Jacku! wszak mamy pierwszy opis Jacka z Koszalina, który ile mógł zobaczył i pokrótce to opisał w swoim poście # 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i sobie myśle że i dobrze że ja nie jeżdziłem i nie wysłuchiwałem ściemy tych handlarzy

Kupiłem pod nosem nikt mnie nie czarował wziąłem co widze i nie żałuje choć przyczepa do remontu małego

ale cena rekompensuje i jak narazie to nie ma żadnych kwiatków co by mnie znienawidziło do zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale można się przejechać. Nie wierzę, że w dzisiejszych czasach tak można.

A ja miałem o nich takie dobre zdanie. Nie, no raczej, a może po prostu to ktoś się pod nich podszył.

Przecież to byłby, jest, taki strzał w piętę. Nie wierzę, żeby firma tak działała.

Po czymś takim to można sobie :sciana: i to nie raz.

Przecież to najlepsze forum o karawaningu. Tu chyba zagląda każdy, kto chce kupić przyczepę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, tak to już w handlu bywa. Jeden chce sprzedać dużo i zachęca klientów miłą obsługą i dobrym towarem, a inny liczy na frajerów i nie doinformowanych, ale po upadku komunizmu informacja jest łatwiej dostępna i nie ocenzurowana, więc taki gość robi pod siebie.hehe%281%29.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mnie się zdaje, ale dla mnie to ten komis cieszył się w miarę dobrą opinią. Tą opinią zasłyszaną na mieście. Nie umiem nadal zrozumieć, że można tak się samemu pogrążyć. Tyle, że sporo osób mówiło, że miało dobre doświadczenia z nimi. A tu taki przypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuje, iż oficjalnym kontem naszej firmy na forum karawaning.pl jest konto TaniKemping_pl

Całkowicie odcinamy się od wpisu który wg administratora jest jedynie znakiem kropki ale już całkowicie czym innym wg jednego z użytkowników forum.

 

Zachęcam do zapoznania się z opiniami innych użytkowników również w serwisie allegro użytkownik TaniKemping_pl

 

Z wyrazami szacunku TaniKemping_pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuje, iż oficjalnym kontem naszej firmy na forum karawaning.pl jest konto TaniKemping_pl

Całkowicie odcinamy się od wpisu który wg administratora jest jedynie znakiem kropki ale już całkowicie czym innym wg jednego z użytkowników forum.

 

Zachęcam do zapoznania się z opiniami innych użytkowników również w serwisie allegro użytkownik TaniKemping_pl

 

Z wyrazami szacunku TaniKemping_pl

 

Widzę, że właściciel taniegokempingu założył nowy profil na Forum.

Jestem ciekawy tylko dlaczego? :> Widać, że bardzo nie w smak była Nasza reakcja na post z tego wątku # 21. Całe szczęście udało mi się uchwycić historyczną już jego treść.

A z drugiej strony ciekawe jest to, że ni stąd ni zowąd - wchodzi nowy użytkownik i od razu wali w ciemno do tego tematu i pisze swoje wyjaśnienia.

 

Może Admini są w stanie sprawdzić jak tanikemping edytował post z 12 stycznia 2012 - 23:01 ( #21) na post 12 styczeń 2012 - 23:02 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że właściciel taniegokempingu założył nowy profil na Forum.

Jestem ciekawy tylko dlaczego? :> Widać, że bardzo nie w smak była Nasza reakcja na post z tego wątku # 21. Całe szczęście udało mi się uchwycić historyczną już jego treść.

A z drugiej strony ciekawe jest to, że ni stąd ni zowąd - wchodzi nowy użytkownik i od razu wali w ciemno do tego tematu i pisze swoje wyjaśnienia.

 

Może Admini są w stanie sprawdzić jak tanikemping edytował post z 12 stycznia 2012 - 23:01 ( #21) na post 12 styczeń 2012 - 23:02 ??

 

 

Jurek, nie ma żadnych dowodów na to, że tanikemping_pl to nowy profil. Twój wpis nie bazuje na żadnych potwierdzonych faktach. Jest jedynie domysłem.

Proponuję powstrzymać się od podobnych komentarzy.

Tak jak pisałem wcześniej nie ma ma pewności kto był autorem tamtego wpisu.

 

Co do edycji to nie bardzo rozumiem co chcesz sprawdzać ?

 

 

 

 

Szanowni Państwo

Uprzejmie informuje, iż oficjalnym kontem naszej firmy na forum karawaning.pl jest konto TaniKemping_pl

Całkowicie odcinamy się od wpisu który wg administratora jest jedynie znakiem kropki ale już całkowicie czym innym wg jednego z użytkowników forum.

 

Zachęcam do zapoznania się z opiniami innych użytkowników również w serwisie allegro użytkownik TaniKemping_pl

 

Z wyrazami szacunku TaniKemping_pl

 

Witamy na forum. Prosizę o zwrócenie się do administratora o zmianę profilu na firmowy.

 

Jednocześnie dziękuję za wpis wyjaśniający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać użytkownik

 

Effendi dopisał sam to co niby wyczytał w poście

i od samego początku rozkręca swoimi wpisami ten watek :

 

 

#22 24 26 30 35 41

 

 

Nie wdając się w dyskusje jakie ma motywy i pobudki w swoim działaniu.

 

 

Bardzo proszę aby admin sam sprawdził czy takowy wpis w ogóle był

 

i czy ktoś go edytował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.