Skocz do zawartości

Kutno - Centrum Campingowe


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jeszcze nie pisałem w tym temacie. Jakoś w styczniu / lutym zakupiłem w Kutnie mojego Tabberta Da Vinci - robiąc 2 podejścia - oba na mrozie i bez odpalania kilku sprzętów i zalewania wodą. Panowie zapewniali, że wszystko działa - a jak nie "to się dogadamy" - i faktycznie nie działała pompka wody - dostałem zwrot kasy przelewem kiedy po 2-3 tygodniach mogłem w końcu zalać wodę. Do przyczepy dostałem stopień, klucz do podpór, 2 butle 11kg, kliny podporowe, koło zapasowe i pewnie coś tam jeszcze.

 

Komis w Kutnie to jedno z niewielu miejsc gdzie klient traktowany jest jak człowiek a nie jak zło konieczne, które tylko pyta i stwarza problemy. Na wejściu kawa na rozgrzanie a później nieograniczony czas na oglądanie wybranej (i innych przyczep). Ostatecznie kilkanaście telefonów, wszystko ustalone. Przyczepa czekała po przeglądzie, z ubezpieczeniem, tablicami rejestracyjnymi (nie na wariata). A przed odjazdem jeszcze ekipa posprzątała przyczepę z naniesionego błota.

 

Cała sprawa zakupu trwała w moim przypadku około miesiąca, przez ten czas rozmawiałem z Panami z Kutna kilkanaście razy - a oni kiedy nie mogli odebrać, zawsze sami oddzwaniali - co dalej nie jest u nas standardem (mimo że darmowe połączenia to aż 30zł miesięcznie....)

 

W skrócie - polecam tą firmę, oraz serdecznie pozdrawiam.

 

P.S

 

życie nauczyło już chyba forumowiczów - ze zaufania nigdy za wiele :) więc zawsze trzeba się pilnować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Też dołączam się do pozytywnych głosów na temat tego komisu. Kupiliśmy tam Buerstnera. Dziasiaj w WK rejestracja bez najmniejszych problemów, nawet facet w okienku powiedział " ale mi tu pan papierów do stemplowania przyniósł" .Także wszytko ok od strony papierologii. Przyczepa w fazie próbnej , jeszcze raz dokładniej przejrzana w domu .Wszystko ok.

Jeszcze dodam ,ze p.Łukasz ze swojej strony ubezpieczył mi cepkę na rok oraz zrobił przegląd oraz tłumaczenie całych dokumentów

do WK. Nic dodać nic ująć.Przyjechałem, zobaczyłem, wyjechałem.Pozdrawiam panów z Kutna. / Na pewno tu zaglądają bo znają nasze forum bardzo dobrze/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Fajnie poczytać pozytywne opinie o tym Centrum Campingowym w Kutnie. Sam planuję zmianę przyczepy w przyszłym roku i będę miał na uwadze ten Komis. :przyczepa::ok: :ok:

Właściwy stosunek do kupującego to podstawa, a dobre opinie o sprzedającym zachęcają do studiowania ofert i ich oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Właśnie dzis jeden z kolegów dołączył do karawaningowej braci dokonując zakupu w CK Kutno. Szczegółów transakcji nie będę pisał
z wiadomych względów (może on sam napisze) jednak chciałem napisać o samym komisie. Zaznaczam ze moja opinia jest subiektywna. Na placu stoi sporo budek. Drzwi są potwierane wiec można wachac...te do których zajrzalem poza jedną bez jakichkolwiek niepokojących zapachów. Wizualnie wyglądały naprawdę dobrze, ale szczegóły wiadomo trzeba juz indywidualnie sprawdzać. Sprzedawcy pozytywnie nastawieni do klienta i można się z nimi dogadać. Mogę śmiało polecić ten komis.

Edytowane przez tomekk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Kupiłem swoją przyczepę KNAUS 500 SUDWIND z 2004 r w Centrum Campingowym w Kutnie i muszę powiedzieć, że z taką obsługą klienta nie spotkałem się nigdy odkąd kupuje jakikolwiek sprzęt poprzez komisy. Obsługa na najwyższym poziomie, wszystko co nie było sprawne lub czegoś brakowało zostało wymienione na nowe na koszt komisu, przyczepa w super stanie bez jakichkolwiek zapachów, dokumenty do rejestracji kompletne. Odebrałem sprzęt w 100 % sprawny a przetestowałem w weekend czerwcowy nad morzem. Super wypoczynek. Pan Łukasz wszystko wytłumaczył jak obsługiwać i korzystać z poszczególnych urządzeń. Jeszcze raz bardzo wielki pozytyw dla tego komisu inni mogą się uczyć jak handlować uczciwie i przy tym zarabiać nie oszukując klientów. W przyszłości jak będę wymieniał sprzęt na pewno pojadę właśnie tam tym bardziej, że z pozostawieniem w rozliczeniu zakupionej u nich przyczepy nie ma problemu. POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Byłem wczoraj w Bedlnie w celu oberzenia przyczepy knaus. Dramat co za przygody wcześniej musiała mieć ta przyczepa. Oczywiście sprzedwaca przez telefon powie, że on nic przy niej robił. (Bedący na miejscu chłopak dobrze wie co jest grane, bo zapewne sami naprawiają te przyczepy gdzieś w szopie) Ma swoje lata i nie odpowiada za jej stan. Usłyszycie taki tekst odrazu włączajcie myślenie. Na chwilę obecną nie ma żadnej przyczepy która wyglądałaby zdrowo. Uprzedzam te przyczepy przed sprzedażą latają także na wypożyczenie w sezonie. Na szczeście miałem tam jedynke 30km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ufolz napisał:

Kolego nie ten temat. Komis i centrum karawaningowe w Kutnie to nie Bedlno. Do posprzatania.

 

Tak wychodzi pisanie z telefonu, gdzie łatwo coś wcisnąć niepoprawnie. Twoja racja. Bedlno to z pewnością wcześniej Piątek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.