Skocz do zawartości

Kutno - Centrum Campingowe


Tomii

Rekomendowane odpowiedzi

Emocje to wcale żadne nie były. I wcale nie musiały opadać. Poprawiłem formę wypowiedzi, bo uznałem, że tamta było nieco nie delikatna. Ale faktycznie trochę zdziwił mnie ten zarzut Sławcia o anonimowości, no i te zacytowanie mojego dystansu. Nie wiem w jakim celu. Ale nic to. A tak na marginesie. Nie uważam, że będzie łatwiej przechodzić kurtuazyjne etapy: powitalni, naszych pojazdów i być może czegoś tam jeszcze, aby krótko napisać w miejscu do tego celu stworzonym, jakąś zwyczajną opinię o danym sprzedawcy. Tak jakoś spontanicznie napisałem, że się cieszę i że trzeba ich pochwalić. Myślę, że zasłużyli.

Pozdrowienia dla wszystkich. Marek.

 

 

 

P S

 

Jacku. Nie ma tu mowy o zdziwieniu, że są różne działy i te same zasady - że tak jest na forach, że ludziska się witają i chwalą itd., bo ja o tym dobrze wiem, tylko zadziwiające jest, że zawsze niemal natychmiast, ktoś zwróci na to uwagę, niczym policjant, że czegoś tam nie dopełniono i etapy są nie po kolei. To mnie zawsze dziwi. Nie mniej nie mam żadnych pretensji i za pewne tam się też któregoś razu pojawię.

 

 

 

Czołem Karawaningowej Braci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

...Tak jakoś spontanicznie napisałem, że się cieszę i że trzeba ich pochwalić. Myślę, że zasłużyli....

 

 

Im więcej opinii, tym lepiej.

 

Wypowiedzi niektórych Kolegów nie są całkowicie bezpodstawne. Mieliśmy kilkukrotnie do czynienia z różnymi formami kryptoreklamy, czarnego PR na forum. Jakby nie patrzeć 7000 użytkowników forum to łakomy kąsek ;)

Sposób działania właścicieli firm, kempingów był dość schematyczny: pierwszy post i opinia o sprzedawcy/kempingu. Przyznasz, że Twoja wypowiedź mogła być tak na pierwszy rzut oka odczytana?

 

 

 

BTW

 

Marek, podoba mi się Twój styl pisania :) Mam nadzieję, że zagościsz na forum na dłużej i będziesz dzielił się z nami swoimi doświadczeniami i nie tylko ;)

 

Pozdrawiam

 

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam.

Ja z małym pytankiem - przepraszam ale nie wiem gdzie je umieścić, więc napisałem tutaj. Jeśli jest potrzeba, to proszę o przeniesienie.

Przyszły-niedoszły szwagier jeżdżący tirami, powiedział mi że na trasie między Kutnem /komisem Dudki/j jadąc w stronę Łowicza, Warszawy, widział że są jeszcze jakieś inne komisy z cepkami.

Czy ktoś może to potwiedrdzić i dać namiary? Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Podzielam negatywne opinie - z zewnątrz wrażenie ok żwirki muchomorki itd jednak kiedy zaczęliśmy szukać już konkretnie przyczepy to niestety porażka na całej linii - nie było tam suchego w całości egzemplarza (zapamiętałem wilka bo palce włożyłem w piankę pod oknem jak w masło). Jedyny plus to to że nikt mi na siłę nie wciskał szrotu (może sprzedawcy mają na tyle doświadczenia że omijają ludzi którzy cokolwiek wiedzą nt przyczep).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciał bym być uszczypliwy ale tak przy okazji odświerzenia tego tematu (wcześniej nie wiedziałem o jego istnieniu ) z ostatnich tu wypowiedzi skojarzyłem dwie sprzeczności odnośnie pewnych opinii na przełomie zaledwie miesiąca.

 

http://forum.karawan...post__p__244032

 

Czyżby ktoś jednak się bardzo naciął co do tych jakości?

 

http://forum.karawan...post__p__249338

 

a potem do stosunku do klienta?

 

http://forum.karawan...post__p__250080

 

No chyba że gdzieś przegapiłem satysfakcjonujący dla poszkodowanego finał tego przypadku.

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Także byłem w Kutnie-Didki 5 i nic złego nie mogę powiedzieć. Obsługa w pełni profesjonalna, budki czyste, pachnące, może cenowo na okazje nie ma co liczyć ale wybór jest duży. Obejrzałem z 15szt i w żadnej na pierwszy rzut oka nic niepokojącego nie zauważyłem, ale nie twierdzę że tak zdarzyć się nie może Wielkim plusem jest uprzejmość sprzedających, wiedza i profesjonalne doradztwo oraz jak pisał kolega wcześniej-nic na siłę.

Magzyg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasjonat dzięki za lekturę ... ...yyy ..tak... frustracja raczej.... niestety kiedy wymarzony przedmiot związany z silnymi przyszłymi emocjami wakacyjnymi starzeje się ni stąd ni zowąd bez jakiegokolwiek używania... kasa wydana traci na wartości... chyba każdy z nas nie jeden raz doznał takiego bólu... a tabletek na to nima - jesli so to w płynie :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

No to i ja wrzucę pięć groszy do koszyczka.

Otóż fakt szukaliśmy przyczepy niedługo, bo jak niektórzy znają nas nam musi coś wpaść w oko i spełniać nasze wymagania.

Jeżdżąc po komisach sprzedawcach prywatnych zawsze odchodziliśmy z niesmakiem.

A to śmierdziało do połowy zalaną kasetą, albo nie umytą lodówką, o muchach w zlewozmywaku nie wspomnę.

Już była nagrana fajna przyczepka Burstner 500TK z 2004r super stan, lecz ??? daliśmy sobie siana aby ochłonąć, i co  dupa po przyjechaniu po 4 dniach co widzimy jak facet przed naszym przyjazdem zdejmuje bagażnik jeden i drugi oraz markizę już zdążył zdjąć. Wymienia poduchy w przyczepie... Cyt:"on sprzedaje przyczepę nie bagażniki" i akcesoria -  masakra :czerwona: , 160km w plecy x4.

Takie podejście mają sprzedawcy prywatni.

 

No chcąc nie chcąc trafiliśmy za namową forumowiczów do Kutna. (dystans duży lecz wiedzieliśmy czego szukamy)

I na placu widzimy ponad 40 przyczep. Od razu sprzedawca sam właściciel jak się dowiedział że jesteśmy z tego forum ugościł nas i pokazywał wszystko co nas interesowało.

Więc stało się kupiliśmy pojazd z zabudową Buerstner 5325, ale oglądaliśmy ją 2 dni (a może coś znajdziemy lub nam się nie spodoba) i  trzeci raz  byliśmy po odbiór gratisów. tak jak napisał mymlon obsługa super, wszystko sprawdzone, czyste i nie perfumowane.

Gość się zna na pojazdach kempingowych i byle czego nie sprzedaje. Posiada parę kwiatków lecz to jest pewnie pozostałość za starych czasów (wszystko kwestia ceny) ale to cyt:"chodźmy dalej" hahaha.

 

Jedna zasada dla nas - pytajcie o p.Łukasza - osoba która pomorze i doradzi dogadać się zawsze można -  gdzie w prywatnych ogłoszeniach można pomarzyć.

Ja osobiście polecam komis, i jak ktoś będzie chciał tam zobaczyć przyczepkę służę pomocą w zobaczeniu choć Ryba ma bliżej.. :)

Edytowane przez ufolz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do pochwał. Kolega spoza forum miesiąc temu kupił tam ładną Adrię z moverem i kilkoma gratisami. Potwierdzał fachowość sprzedawcy, przyczepa sprawdziła się już w praktyce; wszystko się zgadza :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cycepki rozne i "smierdzace" odswiezaczami i takie nie, natomiast najsmieszniejsze sa ceny ktore wahaja sie rzedu nawet 10 tysi w dol:)

otoz na placu zauwazylem ze ceny sa sporo zawyzone do tych przez nich wystawionych na alledrogo.pl i jeszcze sa w stanie zrzucic z 2 - 3 klocki jak sie szybko zdecyduje - jak mniemam ma to zwiazek z ich 12 mies gwarancja jaka daja - otoz jest ona tylko w wypadku zakupu w cenie wystawionej na placu - czyli bez zadnej negocjacji, czyli srednio jakies 10 tysi zawyzonej w stos do rzeczywistej sprzedazy w jakiej sa w stanie ja sprzedac - a obejmuje ona tylko urzadzenia w niej zainstalowane - oczywiscie tylko ich sprawnosc a nie np. ze przez nie np. przyczepa splonie lub cos tam :(

za 10 tysi roznicy w cenie to sam sobie naprawie: piecyk, kibelek, lodowke czy kuchenke gazowa - be laski Panowie sprzedawcy :(

ta poza tym to ok

pozwalaja ogladac, wahac, poopowiadaja jak trzeba - a jak nie to sie nie narzucaja, maja tez cepki z rozliczen od klientow - ale podobno tylko takie co u nich kupione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Byliśmy dzisiaj w tym komisie, oglądaliśmy. Najpierw rano zadzwoniłam, powiedziałam, że szukamy czegoś taniego, to pan odradził mi przyjazd, chyba że mam blisko, bo nie ma nic do zaoferowania (miał na placu dwie w tej cenie), ale blisko było i ciężko na zadku usiedzieć. ;)

Wrażenie ogólnie sympatyczne, obsluga. Przyczeoki mogliśmy oglądać do woli, pytać o wszystko itd. Stanęło na tym, że nasze widełki cenowe skoczyły dwukrotnie a apetyt się zaostrzył. ;) Żebyśmy jeszcze tylko znali się na przyczepach... Jedna nam została polecona i się spodobała, ale jednak boję się trochę zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Długo zwlekałem z napisaniem tego postu, "a nóż coś wyjdzie"..., okaże się, że jednak coś jest nie tak jak się umawialiśmy itp, ale nie wyszło.

 

Mogę ze spokojnym sumieniem polecić ten komis. Pan Łukasz wyznacza zupełnie nowe standardy w sprzedaży używanych przyczep a nie miał ze mną łatwo bo ja mieszkam w Polsce, wiem jakie wałki potrafią się zdarzyć i cały czas podchodziłem do niego bardzo nieufnie.

 

Ostatecznie sprowadził dla nas przyczepę "pod zamówienie" bezpośrednio z Holandii.

 

Dla mnie w tym komisie wszystko jest na najwyższym poziomie, począwszy od obsługi, poprzez cały proces sprowadzania, przygotowania przyczep do wydania a na papierach kończąc. Urzędnik w WK jak zobaczył blachy to powiedział wesoło "o Holandia, będzie się działo" po czym popatrzył w papiery i powiedział mi, że dawno takiego porządku w papierach nie widział.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Też dołączam się do pozytywnych głosów na temat tego komisu. Kupiliśmy tam Buerstnera. Dziasiaj w WK rejestracja bez najmniejszych problemów, nawet facet w okienku powiedział " ale mi tu pan papierów do stemplowania przyniósł" .Także wszytko ok od strony papierologii. Przyczepa w fazie próbnej , jeszcze raz dokładniej przejrzana w domu .Wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.