Skocz do zawartości

Burstner 35250S


KrzysztofCC

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Przeglądałem ogłoszenie i natknąłem się na takie ogłoszenie -> https://www.otomoto.pl/oferta/burstner-35250s-super-stan-od-prywatnej-osoby-dmc-750kg-4-osobowa-ID6CpPKj.html

Co o niej sądzicie? Opis szczegółowy i długi, wyposażenie tez niezłe.

Dajcie znać co o niej myślicie :)

 

pozdr

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie jestem takim znawcą, opisy są różne nie każdy jest poetą, a o jakie bzdury chodzi to nie wiem.O przekroczenie DMC chyba nie trudno.Najlepiej zapytać Pana Andrzeja o autentyczność napraw/ wielu na tym forum polecało jego warsztat/ i przede wszystkim obejrzeć w realu.Napisał że malowana i co malował, jaka przyczyna może wyjaśnić Pan Andrzej.Oczywiście że należy uwzględnić brak toalety ale niektórym to nie przeszkadza.A to że ktoś sprzedaje po roku po remoncie bo chce kupić kampera też może być prawdziwe.Złodzieje zawsze otaczają swe domostwa wysokimi murami i trzymają wszystko pod kluczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta... opis bzdura przyczepa wrak a sprzedawca kłamie w oczy. NIe bronie gościa ale widocznie dba o swoje i zapobiega za w czasu. Tego nikt nie bierze pod uwagę? To że była malowana to co? Zrobiona ładnie, uszczelniona więc w czym problem? NIe jeden forumowicz ma zgnitą budkę  i nikt się nie czepia a czepiacie się ładnie zrobionej przyczepki ktora może jest naprawde fajnie zrobiona...ale lepiej wróżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co mi to nie pasuje DMC , niska ładowność i brak kibelka. Ale kibelek to szczegół.

Mnie się tam podoba to, że było coś tam naprawiane, malowane, uszczelniana to tylko Dobrze świadczy. Dla mnie plus. Jeszcze jakby były zdjęcia z naprawy to bym brałbym.

I to jeszcze nie handlarz. Skonsultuj się z @andrewa1 to jest ten andzej z Częstochowy ma dobre opinie na forum.

[mention=4059]misio[/mention] u niego doposażenia wszystkie robi też Ci opowie o Andrzeju.

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, klonik058 napisał:

Jedynie co mi to nie pasuje DMC , niska ładowność i brak kibelka. Ale kibelek to szczegół.

Mnie się tam podoba to, że było coś tam naprawiane, malowane, uszczelniana to tylko Dobrze świadczy. Dla mnie plus. Jeszcze jakby były zdjęcia z naprawy to bym brałbym.

I to jeszcze nie handlarz. Skonsultuj się z @andrewa1 to jest ten andzej z Częstochowy ma dobre opinie na forum.

[mention=4059]misio[/mention] u niego doposażenia wszystkie robi też Ci opowie o Andrzeju.

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Wśród Polaków panuje taka dziwna moda, moje jest najmojsze a czyjeś be tak samo z naprawami. Żaden z użytkowników nie ma problemu i jego cepka jest niemal idealna ale tylko w marzeniach..natomiast co do sprzedających to każda naprawa nawet zgodna ze sztuką jest tutaj jakoś dziwnie odbierana jak auto po turku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, klonik058 napisał:

Mnie się tam podoba to, że było coś tam naprawiane, malowane, uszczelniana to tylko Dobrze świadczy.

Skonsultuj się z @andrewa1 to jest ten andzej z Częstochowy ma dobre opinie na forum.

 

czy Andrzej w ogóle ją oglądał i coś przy niej robił

poza tym za mało sensownych rzeczy napisał sprzedający

Cytat

przyczepa lekka, czteroosobowa, dmc 750kg,


Posiada przegląd bezterminowy, i śmiesznie niskie OC (60 zł)

-hamulec najazdowy

Przyczepa w idealnym stanie technicznym, z resztą dziś wróciła z urlopu m.innymi
z Chorwacji


zakupiona w zeszłym roku we Francji po czym przeszła kompletny przegląd.

wymieniono: -szczęki hamulcowe (oryginał ceramiczny alko)

Ponadto przyczepa została polakierowana (dwa boki i tył) celem odmłodzenia stylistycznego.


Nie jest to nasza pierwsza przyczepa

Sprzedaję ponieważ apetyt na dalsze podróże rośnie i zamówiłem kampera.

lekka zazwyczaj nie ma hamulca najazdowego, nawet jak ma to raczej nie ma sensu zmieniać całego układu hamulcowego ot tak sobie, szczególnie w lekkiej i dosyć młodej budzie, to nie klocek 2T żeby coś tam się zużyło :thank:

nie ma ceramicznych szczęk w ALKO :niewiem:

 

skoro kupuje kolejną budę to wie czy lubi to i czy będzie zmieniał sprzęt za rok czy dwa, a nie inwestuje kupę kasy i oddaje ją bo sobie wymyślił kampera

ale skoro ktoś uważa, że są ludzie którzy kupują budki, robią remonty dla idei za spore pieniądze i potem oddają je po roku używania to OK

będę jutro jechał przez medalikowo to ją sobie kupię :foch:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dlatego napisałem żeby skontaktować

Się z Andrzejem. Bo każdy w ogłoszeniu może napisać co chce.

 

lekka zazwyczaj nie ma hamulca najazdowego, nawet jak ma to raczej nie ma sensu zmieniać całego układu hamulcowego

 

 

 

Zawyczaj właśnie mają. Tylko starsze Niewiadów nie miały. To że robił hamulce to źle? Jak dużo jezdzilł. Napisał O tym w ogłoszeniu.

 

 

 

 

 

skoro kupuje kolejną budę to wie czy lubi to i czy będzie zmieniał sprzęt za rok czy dwa, a nie inwestuje kupę kasy i oddaje ją bo sobie wymyślił kampera

ale skoro ktoś uważa, że są ludzie którzy kupują budki, robią remonty dla idei za spore pieniądze i potem oddają je po roku używania to OK

będę jutro jechał przez medalikowo to ją sobie kupię default_foch.gif

 

 

Moze nie widział. Kto to wie ?

A to, że malował nie tylko on. Na forum jest dużo na temat remontów zresztą nawet niektórym kobicowałeś.

 

Ogłoszenie trochę pokręcone i bajer jest . Ale kto niepodkreca ogłoszeń.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem w tamtym roku i będę po zimie swoją sprzedawał i co? Kto mi zabroni? Chcemy kupić z innym układem bo ten nam nie odpowiada. Widocznie jakaś grupa ludzi jest co kupi i po roku sprzedaje...ale lepiej od razu wrzucić do wora z handlarzami.

Moja Vitesse była lekka i miała hamulec.

Edytowane przez Bob Duży (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bob Duży napisał:

Ja kupiłem w tamtym roku i będę po zimie swoją sprzedawał i co? Kto mi zabroni? Chcemy kupić z innym układem bo ten nam nie odpowiada. Widocznie jakaś grupa ludzi jest co kupi i po roku sprzedaje...ale lepiej od razu wrzucić do wora z handlarzami.

Widać że emocje wzięły górę, Niepotrzebnie!

Sprzedawca to stary karawaningowiec, (zapewne będzie śledził posta) włożył dużo w to aby przyczepa była ładna i funkcjonalna. Ukrywa czyli nie mówi za dużo o mankamencie jakim jest brak WC. Ale pamiętajmy że ten fakt nie dla każdego może być minusem. Jeśli faktycznie włożył serducho w naprawę to rzecz WARTA skupienia uwagi czyli obejrzenia.

IMHO Pomimo negatywnych opinni przyczepka niebawem znajdzie nabywcę z poza forum bo jest ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Widać że emocje wzięły górę, Niepotrzebnie!
Sprzedawca to stary karawaningowiec, (zapewne będzie śledził posta) włożył dużo w to aby przyczepa była ładna i funkcjonalna. Ukrywa czyli nie mówi za dużo o mankamencie jakim jest brak WC. Ale pamiętajmy że ten fakt nie dla każdego może być minusem. Jeśli faktycznie włożył serducho w naprawę to rzecz WARTA skupienia uwagi czyli obejrzenia.
IMHO Pomimo negatywnych opinni przyczepka niebawem znajdzie nabywcę z poza forum bo jest ładna.


Sprzedawca Nie ukrywa braku toalety jest o tym w ogłoszeniu , też myślę że szybko zostanie sprzedana

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Malinki napisał:

Widać że emocje wzięły górę, Niepotrzebnie!

Sprzedawca to stary karawaningowiec, (zapewne będzie śledził posta) włożył dużo w to aby przyczepa była ładna i funkcjonalna. Ukrywa czyli nie mówi za dużo o mankamencie jakim jest brak WC. Ale pamiętajmy że ten fakt nie dla każdego może być minusem. Jeśli faktycznie włożył serducho w naprawę to rzecz WARTA skupienia uwagi czyli obejrzenia.

IMHO Pomimo negatywnych opinni przyczepka niebawem znajdzie nabywcę z poza forum bo jest ładna.

Nie, emocje nic tu nie mają do gadania. Tylko dużo jest filozofów którzy mają swoje teorie spiskowe. Ja też kupując LMC mówiłem że jest tak zajebista że zostanie na kilka lat. Po 3ch wyjazdach stwierdziliśmy oboje z żoną że jest super, ale układ jednak nie dla nas. Wystawie ją na forum to zaraz będą teorie spiskowe bo kto normalny kupuje i po roku sprzedaje? heh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.