Jump to content
mileniusz

[S] Kamper Ford Transit Chausson półintegra wersja Welcome 91, r. prod. 2002

Recommended Posts

mileniusz

Witam. Oferuję do sprzedania mojego kampera Forda Transita półintegra renomowanej firmy Chausson, wersja Welcome 91.

Silnik 2,4 rok prod 2002. Wyjechał 2006r Przebieg 75000km. Szczelny!

Zakupiłem go od właściciela, który podobnie jak ja bardzo o niego dbał. 

Zabudowa w bardzo komfortowym i przestronnym układzie z łóżkiem francuskim w lewym tylnym rogu i rozkładanym łóżkiem w przedniej części samochodu. 

Samochód zarejestrowany i fabrycznie przystosowany do przewozu 6 osób.  Ilość miejsc do wygodnego spania 4-5. 

Stan samochodu i zabudowy wizualny, techniczny biorąc pod uwagę jego wiek mogę uznać jako bardzo dobry. Podwozie, rama stan idealny - wygląda lepiej niż w większości 2-3 letnich samochodów. 

Opony całkiem nowe. 

Silnik pracuje idealnie, równiutko, czysty, suchy, nie ma żadnych wycieków - nie był myty i przygotowany do sprzedaży jak mają to w zwyczaju nasi rodzimi handlarze. Moc 125 KM zapewnia faja dynamikę, prowadzenie i bardzo przyzwoite spalanie

Deska rozdzielcza, fotele kierowcy, wykładziny podłoga - praktycznie bez śladów zużycia. Samochód nigdy nie uczestniczył w żadnej stłuczce, kolizji itp. Przebieg w 100% oryginalny. 

Wszystkie elementy zabudowy sprawne, mebelki, fronty prezentują się bardzo ładnie. W kuchni duża lodówka z zamrażarką, 3 palnikowa kuchenka, zlew, ociekacz, mnóstwo szafek.  Łazienka zadbana

Kamper bardzo bogato wyposażony i mocno doinwestowany  z wyposażenia posiada m.in.:

- elektryczne szyby 

- elektryczne lusterka

- nową klimatyzację podłogową Truma - dedykowana do kamperów - dużo lepsza niż dachowa- zamontowana w 2017 roku - działa na postoju i podczas jazdy (koszt ok. 6tys zł), 

- stół z nogą pneumatyczną ( oryginalny do zabrania)

- dwie kamery cofania, 

- kompletną instalację solarną ze sterownikiem i akumulatorem żelowym dla zabudowy pozwalająca na ładowanie akumulatorów z promieni słonecznych,

- kompletną instalację telewizyjną z anteną dachową, 

- oświetlenie zabudowy w technologii LED - bardzo zmniejszające pobór prądu

- moskitiery i rolety przeciwsłoneczne we wszystkich oknach 

- elektrycznie wysuwany stopień,

- markiza zewnętrzna Fiamma,

- blokada zewnętrzna drzwi (antywłamaniowa) Fiamma

- zasłony okienne

- obszerny bagażnik i mnóstwo schowków zewnętrznych i wewnętrznych

- okna dachowe i wiele innych.

Kamper w zabudowie typu półintegra , czyli chyba najbardziej pożądana - nie ma żadnych zwiększonych oporów powietrza i utrudnionego prowadzenia jak ma to miejsce w alkowie.

Samochód oczywiście zarejestrowany i opłacony w Polsce, z ważnym przeglądem - gotowy do drogi - można po zakupie wyjeżdżać na pierwsze wojaże :)

Myślę, że opis nie jest ubarwiony i osoby zainteresowane nie zawiodą się przyjeżdżając go oglądać. 

Więcej informacji przekażę podczas rozmowy telefonicznej.  Dla zainteresowanych mogę przesłać więcej zdjęć na maila. 

Sprzedają tylko dlatego, że zmieniam na nowszy.  Mam nadzieję, że nie zanudziłem opisem :)

Zapraszam do kontaktu. Gdybym nie odebrał telefonu proszę o sms-a z informacją, że to w sprawie kampera a na pewno oddzwonię.

Tel 691998803

Cena 89 500 PLN

Link do zdjęć

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fwww.otomoto.pl%2Foferta%2Fford-transit-ID6CpHoF.html%3Ffbclid%3DIwAR1QPfVbMvCgipWJHiRu2b_jL3mZtmvf7yAOcVBUjL8L97mt3waQX6QqBFs&h=AT1S11JANBuBiWMOQL7SBcmUdgeo768v5DrjuWmS2wQv4jbtYhyOOz65eGyEWaWnmUhQHpw6lTuK0U8yLBa1Io_d5v2qa-tgj7OFy6ONn6JJdYcMOEfc0mhLFf_Z6fXYHVig-Q

DSC04687.jpg

DSC04689.jpg

DSC04703.jpg

DSC04666.jpg

InkedDSC04660_LI.jpg

DSC04658.ARW

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...