Skocz do zawartości

Slowacka policja


Anna K

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat na Słowacji predkosci pilnuja dosc mocno.Sam zaplacilem juz pare razy ale to podczas wyjazdow sluzbowych.Wracalem w poniedzialek z Wegier i bylo spokojnie ale teraz juz jezdze wolno.A z przyczepa to juz wiadomo ze trzeba na spokojnie.Duzo maja nieoznakowanych pojazdow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Timo napisał:

Akurat na Słowacji predkosci pilnuja dosc mocno.Sam zaplacilem juz pare razy ale to podczas wyjazdow sluzbowych.Wracalem w poniedzialek z Wegier i bylo spokojnie ale teraz juz jezdze wolno.A z przyczepa to juz wiadomo ze trzeba na spokojnie.Duzo maja nieoznakowanych pojazdow.

Wlasnie chodzi mi nawet o 5km bo wiem ze daja mandaty. 1.raz chcemy jechac w nocy i mam nadzieje ze ich nie spotkamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, chris_66 napisał:

Zdejmij tablice i grzej minimum 180. Wtedy nie ruszają emoji106.png

Pewnie porusza się Laborgini Diablo, z Niewiadówką na haku, więc ma spory zapas mocy, szkoda go tracić. Portugalia z kraju w 3 godziny. A co...... :D 

EDIT: https://www.tvp.info/39291892/polacy-spowodowali-smiertelny-wypadek-na-slowacji-sa-zarzuty

na pewno polacy są tam lubiani na drogach ?

Edytowane przez Gość (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie dostałem mandatu na Słowacji, ale jeżdżę podobnie zresztą jak w Polsce powiedzmy,że rozsądnie... A słowacka Policja? wracaliśmy teraz przez Słowację i widziałem jak jadący radiowóz, widząc, ze z podporządkowanej nie może wyjechać cała masa samochodów po prostu na chwilę się zatrzymał na głównej drodze prowadzącej z Presova w stronę polskiej granicy w Barwinku, włączył koguty i dzięki temu zlikwidował niemały korek...ja stałem w nim jako drugi. No...nie wiem czy wpadałby na to polska policja, ale nie widziałem jeszcze przez 35 lat jeżdżenia w Polsce takiego zachowania... Więc? Chyba naprawdę wiedzą co robią. BTW. Na Węgrzech też jest już bardzo dużo nieoznakowanych, świetnie wyposażonych samochodów policyjnych przeróżnych marek. Mogą sprawdzić prędkość z każdej strony. Po prostu trzeba jeździć "rozsądnie":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Anna K napisał:

Czy ktos jechal przez Slowacije noca? Czy jest policja ktora sprawdza predkosc?

Nie słuchaj tych wszystkich rad "grzej ile wlezie" - sam się przekonasz ile były warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elaola napisał:

Jak będziesz jechał ...........

 

Teraz, ed napisał:

........sam się przekonasz..........

Przecież to nie chłop!

Co do przejazdu przez SK - dobrze jest setkę wódki chlapnąć przed granicą dla kurażu i łoooogiń..........

Jak nie zejdziesz poniżej 160km/h, to zanim się zorientują co się dzieje, będziesz w bezpiecznej odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.