Skocz do zawartości

Przygoda na 4 kolach 27-29 wrzesnia


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.08.2019 o 17:35, FiKo napisał:

Musimy sobie zdawać sprawę ile kosztuje zorganizowanie prądu w miejscu gdzie go nie ma...i tu jest zawarta odpowiedź ....

No cóż ... Czyli zapłacić za dostosowanie obiektu do potrzeb  muszą zapłacić  zlotowicze, wystawcy prądu nie potrzebują?

Może trzeba było wybrać obiekt dostosowany do karawaningu skoro wydarzenie jest kierowane do tej grupy odbiorców. 

Na kempingach prąd po 15 zł za dobę to już jest bardzo drogo a 30 to 2x tyle i po prostu razi na wstępie.

Infrastruktura zrobiona teraz przecież zostanie na obiekcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

GRUPA KARAWANING.PL

1. Cytrus kamper - opcja ekonomiczna 

2. Lbuster przyczepa - opcja ekonomiczna

3. FiKo kamper - opcja ekonomiczna

4. Adam i Sylwia przyczepa - opcja Lux

5. Klaudia i Piuniu przyczepa - opcja Lux 

GRUPA CAMPER TEAM

1.

GRUPA CAMPER MAJSTRY

1. Grzegorz Dubrowski kamper - opcja ekonomiczna

GRUPA CARAVANING POŁUDNIE

1. Lutek kamper - opcja ekonimiczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, gusia-s napisał:

No cóż ... Czyli zapłacić za dostosowanie obiektu do potrzeb  muszą zapłacić  zlotowicze, wystawcy prądu nie potrzebują?

Może trzeba było wybrać obiekt dostosowany do karawaningu skoro wydarzenie jest kierowane do tej grupy odbiorców. 

Na kempingach prąd po 15 zł za dobę to już jest bardzo drogo a 30 to 2x tyle i po prostu razi na wstępie.

Infrastruktura zrobiona teraz przecież zostanie na obiekcie.

No cóż...

Zlotowicze nie są w stanie pokryć w całości dostosowania obiektu i samego wynajmu terenu jak i organizacji całego eventu. Zresztą nie było takiego założenia.. Wystawcy oczywiście mają do dyspozycji prąd, ale Wystawcy płacą dużo większe pieniądze za wynajem terenu niż zlotowicze. 

Co do wyboru obiektu ( nie wiem jaki masz na myśli, chyba kempingi ), ale ja osobiście nie znam innych na których, jeśli jest sam dostęp do prądu to jest dodatkowo "rozpylony po terenie ( patrz kable, skrzynki itp ), tak żeby można było podłączyć do poszczególnych załóg jak na kempingu.

Natomiast z chęcią przyjmę Twoje polecenia co do takich miejsc i  jest duża szansa, że przy kolejnej edycji z nich skorzystamy. Szukamy miejsc mniej więcej w centralnej Polsce, żeby było w miarę możliwości jak najbardziej sprawiedliwie w kwestii dojazdu. Chodziło nam także oto, żeby dopóki PRZYGODA NA 4 KOŁACH nie jest w 100 % rozpoznawalna wśród Wystawców i Zlotowiczów, umiejscowić ją blisko dużego miasta, dając możliwość odwiedzenia eventu przez jak największą ilość potencjalnych zainteresowanych tematem.

NIE SZUKAMY KEMPINGÓW. MIEJSCE MA MIEĆ CHARAKTER STACJONOWANIA NA DZIKO. MA BYĆ PRZYGODĄ JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE.

Infrastruktura zrobiona na obiekcie zostanie ????

No na pewno nie zostanie ponieważ teren jest wynajmowany. Infrastrukturę trzeba przygotować ( zbudować na czas eventu ). Mam na myśli wspomniane wyżej kable, skrzynki, a w razie konieczności sprowadzenie agregatu, opłacenie paliwa itd itp. To są kwoty, które wielokrotnie przewyższają te 30 pln...

REASUMUJĄC, POSTANOWILIŚMY, ŻE PODCZAS PIERWSZEJ EDYCJI PRZYGODY NA 4 KOŁACH ZMNIEJSZYMY CENĘ ZA WERSJĘ LUX - DAJĄCĄ DOSTĘP DO PRĄDU Z 30 NA 15 PLN i TE KOSZTY BIERZEMY NA SIEBIE.

MAMY NADZIEJĘ, ŻE SPOTKA SIĘ TO Z WASZYM UZNANIEM I LICZNIE PRZYJEDZIECIE. OSOBY, KTÓRE SĄ ZAINTERESOWANE OPCJĄ LUX NIECH PAMIĘTAJĄ O SWOICH KABLACH NAJLEPIEJ 50 METROWYCH, KTÓRE ZAKŁADAM, ŻE I TAK MACIE NA SWOIM WYPOSAŻENIU.

GUSIA-S zakładam, że jako podnosząca temat w obecnej sytuacji będziesz razem z nami ? 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, FiKo napisał:

REASUMUJĄC, POSTANOWILIŚMY, ŻE PODCZAS PIERWSZEJ EDYCJI PRZYGODY NA 4 KOŁACH ZMNIEJSZYMY CENĘ ZA WERSJĘ LUX - DAJĄCĄ DOSTĘP DO PRĄDU Z 30 NA 15 PLN i TE KOSZTY BIERZEMY NA SIEBIE.

 

22 godziny temu, FiKo napisał:

GUSIA-S zakładam, że jako podnosząca temat w obecnej sytuacji będziesz razem z nami ? 

Tematu nie podnosiłam dla siebie a dla ogółu ponieważ uważałam, że cena prądu jest wysoka. Dziękuję  za wzięcie pod uwagę mojego zdania i decyzję jaka zapadła. 

Uczestnictwa w imprezie nie planowałam z powodów innych niż cena prądu ;) Gdyby coś się zmieniło w moich dotychczasowych planach nie wykluczam uczestnictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, gusia-s napisał:

 

Tematu nie podnosiłam dla siebie a dla ogółu ponieważ uważałam, że cena prądu jest wysoka. Dziękuję  za wzięcie pod uwagę mojego zdania i decyzję jaka zapadła. 

Uczestnictwa w imprezie nie planowałam z powodów innych niż cena prądu ;) Gdyby coś się zmieniło w moich dotychczasowych planach nie wykluczam uczestnictwa.

Tak jak pisałem już wyżej to nie jest sama cena za zużycie prądu, ale chyba wszystko wyjątkowo jasno opisałem w poprzednim poście i temat uważam za zakończony.

Edytowane przez FiKo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ORGANIZATOR

1. FiKo kamper - opcja ekonomiczna

GRUPA KARAWANING.PL

1. Cytrus kamper - opcja ekonomiczna 

2. Lbuster przyczepa - opcja ekonomiczna

3. Adam i Sylwia przyczepa - opcja Lux

4. Klaudia i Piuniu przyczepa - opcja Lux 

GRUPA CAMPER TEAM

1. Adam 7432 - opcja ekonomiczna

2. Comsio - opcja ekonomiczna

GRUPA CAMPER MAJSTRY

1. Grzegorz Dubrowski kamper - opcja ekonomiczna

GRUPA CARAVANING POŁUDNIE

1. Lutek kamper - opcja ekonimiczna

R.T.O RODZINNA TURYSTYKA OFFROADOWA

1.

Edytowane przez FiKo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ORGANIZATOR

1. FiKo kamper - opcja ekonomiczna

KARAWANING.PL

1. Cytrus kamper - opcja ekonomiczna 

2. Lbuster przyczepa - opcja ekonomiczna

3. Adam i Sylwia przyczepa - opcja Lux

4. Klaudia i Piuniu przyczepa - opcja Lux 

CAMPER TEAM

1. Adam 7432 - opcja ekonomiczna

2. Comsio - opcja ekonomiczna

CAMPER MAJSTRY

1.       GINO                                                                                                                                                                                

2.       MICHAŁ NALEPA

3.       TOMEK BARTECZKO

4.       PAWEŁ JUNG

5.       SŁAWOMR ZADROGA

6.       GRZEGORZ WĘDROWNY

7.       TOMASZ KOMOROWSKI

8.       MARIUSZ NEMO

9.       MICHAŁ LISOWSKI

10.   ZBYSZEK CZARNECKI

11.   ANDRZEJ NOWICKI

12.   MIRAS MIREK

13.   TOMASZ TYMIŃSKI

14.   ŁUKASZ ZŁOTNICKI

15.   ADAM WALAS

16.   DANIEL KLECZEWSKI

17.   ROBERT ELERT

18.   PAWEŁ WADAS

19.   BORYS KRZYSZTOF KIEŁPINEC

20.   EWA HASIUK

21.   KAPITAN ANANAS

22.   PAWEŁ EŁ

23.   MAREK KRĘŻEL

24.   AREK OSTAP

25.   ROMAN SYTEK

26.   KASIA PLUTA

27.   MARIUSZ SZCZEPAŃSKI

28.   BOGUSŁAWA JANKIEWICZ

29.   MAŁGORZATA WILCZYŃSKA

30.   PAULINA RUDNICKA

31.   KATARZYNA TYMIŃSKA

32.   JACEK BUJARSKI

33.   DAWID OGERMAN

34.   MICHAŁ SZCZEPANOWSKI

35.   PIOTR PRZYBYLSKI

36.   PIOTR PIOTR

37.   MACIEK DRZEWICKI

38.   JERZY SZULC

39.   ANNA MADEJ

40.   JAREK NEC

41.   KAMIL EDEK

42.   ADAM CHODZIŃSKI

43.   DONAT JADCZAK

44.   ADAM LITWINIAK

45.   LUCYNA SOSNOWSKA

46.   ARTUR DZIENISZEWSKI

47.   PIOTR SZLĄZAK

48.   TOMASZ TOMSON

49.   DMNK TRB

50.   MARTEEN EICHE

51.   ADAM WIŚNIEWSKI

52.   ANDRZEJ T. CHOLEWIŃSKI

53.   KASIA BED

54.   PRZEMYSŁAW KULA

55.   DUNIA DUNKA

56.   MAREK LEON CHUDY

57.   ADRIAN DZIEKOŃSKI

58.   WOJCIECH IMIESŁAW TACIAK

59.   TOMASZ SARWA

60.   KRZYSZTOF TOMASZ POPIÓŁ

61.   JAGODA GORSKA

62.   MECHANIK ŚWIATA

63.   MICHAŁ KOCHNOWICZ

64.   PIOTR KLIMCZAK

65.   MONIKA CHODKIEWICZ

66.   AGNIESZKA DARIA

GRUPA CARAVANING POŁUDNIE

1. LUTEK KAMPER - opcja ekonimiczna

 

R.T.O RODZINNA TURYSTYKA OFFROADOWA

1.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.09.2019 o 21:37, pawel1966 napisał:

może zjawi się mój syn. Objechał w tym roku Rosję do Władywostoku, przez Bajkał a wracał przez różne inne rzadko odwiedzane rejony byłego Związku Sowieckiego.

Paweł niech syn przyjeżdża ! Może ma jakieś fajne zdjęcia, film które mógłby połączyć z opowieścią o swojej podróży w trakcie PRZYGODY NA 4 KOŁACH ?

11 godzin temu, Kajetan napisał:

Czy wszystkie ciekawe rzeczy, muszą się odbywać tak daleko od nas ??? ?

Kajetan, przyjeżdżaj, będą też osoby z Bielska Białej :)

 

 

 

Edytowane przez FiKo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, zdradzam część atrakcji, które będą towarzyszyły PRZYGODZIE NA 4 KOŁACH. Tutaj mowa akurat o Gościach. Nie będę pisał tutaj więcej. Przesyłam link do fanpaga, gdzie znajdziecie informacje, kogo będziecie mieli okazję spotkać, poznać i  z kim porozmawiać.  Przeczytajcie sami,  i oceńcie, czy warto być... Zapraszam serdecznie.

https://www.facebook.com/Przygodana4kolach/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.