Skocz do zawartości

Swift corniche 19/2 pomocy


bosik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem nowy wiec prosze wyrozumiałość. 

Wiec przejdę do rzeczy:

Jestem umówiony z panem na poniedziałek. 

Na zakup przyczepki jest to swift corniche19/2

1995 rok

Cepka jest sprowadzona do opłat 

Cena 8500zl.

Jest to Tomaszów mazowiecki brakuje

Przedsionka a szkoda.

Martwię się czy nie bedzie mała na naszą 3 osobowa rodzinkę.

Jakie macie opinie ogolnie o swiftach.  Bo po 2 sztukach jakie widzialem troche sie obawiam.

I dlaczego sa tańsze od innych np. Abi czy Elddis 

Mam prawie 300km. Jak myślicie warto zaufać panu i jechac ja zobaczyc czy lepiej odpuścić??

IMG-20190807-WA0019.jpg

IMG-20190807-WA0011.jpg

IMG-20190807-WA0000.jpg

IMG-20190807-WA0001.jpg

IMG-20190807-WA0009.jpg

IMG-20190807-WA0010.jpg

IMG-20190807-WA0015.jpg

IMG-20190807-WA0005.jpg

IMG-20190807-WA0013.jpg

IMG-20190807-WA0016.jpg

IMG-20190807-WA0017.jpg

IMG-20190807-WA0006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl logicznie, kosztuje 8500 pewnie do negocjacji, czyli przyjmijmy 8000, on musi zarobić ze 2-3k to już daje 5-6k, musiał przytargać ją do pl co też tanie nie jest, czyli buda kosztowała w dobrych wiatrach z 2-3k. I teraz odpowiedz sobie czy warto dymać 300km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z telefonu Ciężko jest mi ocenić zdjęcia.
Może koledzy przy komputerze coś wyłapią. Są tańsze Bo lubią cieknąć. Mają słabszą konstrukcję , dodatkowo na wyspach słabo dbają o przyczepie a klimat im nie sprzyja. Plusem jest to że przyczepy z wysp są lepiej wyposażone. Czy warto jechać 300 km? Według mnie nie bardzo. Ale to jest tylko moje zdanie. Jeżeli pojedziesz 300 km po przyczepę to z racji długiej podróży pewnych mankamentów nie zobaczysz albo nie będzie chciał widzieć. Przyczepę szczególnie z Anglii nie jest prosto dobrą znaleźć, jeszcze przy takim budżecie
A czy się wyśpicie w trójkę w takiej przyczepie? Jeżeli dziecko jest małe to tak. Gorzej Jak podrośnie i nie będzie chciało z wami już spać. Przeczytaj Kącik kupującego oraz sprawdź czy ktoś forum z okolic sprzedającego nie zerknie na tą przyczepę wczesniej i wstępnie ci ją oceni. Życzę powodzenia w poszukiwaniach.

Pozdrawiam Grzegorz

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Malinki napisał:

Obwisły sufit,

Albo przekłamana fotka. Koniecznie do sprawdzenia na miejscu. Mnie odpycha od takich konstrukcji masa plastiku na zewnątrz. Tył, przód i zdaje się Cały dach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BUMERANG napisał:

masa plastiku na zewnątrz. Tył, przód i zdaje się Cały dach.

Ja też mam plastykowy dach i grad mu nie straszny (oczywiście w ramach pewnych norm) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 2 budki Swift. Corniche i Challenger, obydwie w identycznym układzie. Były suche gdyż miałem w UK zaufane oczy.

Bardzo niepokojąca jest obwisłość szafek/sufitu nad kuchnią - oby to tylko efekt marnej optyki aparatu, ale...

Symbol mi tu nie pasuje. Ta budka jest malutka i króciutka i bardziej jej pasuje symbol 13/ niż 19/ - bo musiałaby mieć blisko 6m.

/2 oznacza dla 2 osób

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż jednak zrezygnuje z tej przyczepki i poczekam chyba do wiosny:/

Wybiorę się do Anglii sam i coś przyciągnę w obfitym stanie..

Europejki jakoś do mnie nie przemawiają chyba ze miałbym z 40.000zl a to nie mój budżet

tak uwielbiam ta przygodę tylko te finanse:( 

Moze zostane yt:) (żarcik:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosik. Nie jest latwo kupić tutaj dobra budke. Niech najlepszym dowodem będzie to, że jak po długich poszukiwaniach na miejscu kupiłem przyczepę na kontynencie.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej kupiłem już Angielkę z 2003r za rozsądne pieniążki i w ładnym stanie nawet już wróciłem z krótkiej wyprawy z żonka i synem i jest całkiem spoko lecz mam maleńkie zastrzeżenia co do sroka tzn. układu kuchni łóżek i wc :) ale tak po za tym jest ok w piątek jadę dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.