Skocz do zawartości

Pole biwakowe nad zalewem w Nieliszu "Hotel& Resort Marina"


ZIGIX

Rekomendowane odpowiedzi

Pole biwakowe nad zalewem w Nieliszu "Hotel& Resort Marina"

Pole biwakowe w Nieliszu położone jest nad brzegiem zalewu. Łączna powierzchnia pola wynosi ponad 1ha, dzięki czemu bez trudu znajdziecie tu  odpowiednią ilość miejsca na nocleg pod namiotami bądź ustawienia przyczepy campingowej lub kampera.

Wyposażenie pola namiotowego to:

  • toalety
  • prysznic
  • prąd
  • woda
  • przebieralnia
  • miejsce na grilla i ognisko
  • boisko do piłki siatkowej
  • letni ogródek piwny
  • dla kamperów i przyczep kempingowych miejsce do opróżniania pojemników z nieczystościami płynnymi

W odległości 200m od pola biwakowego znajdziecie  wypożyczalnię sprzętu wodnego, która pozwoli w pełni wykorzystać walory zbiornika wodnego Nielisz. jest także łowisko ryb. Miłośników przyrody zachwyci uroda okolicy – rozciągająca się nad zalewem plaża, soczysto zielone lasy i łąki. Obok pola namiotowego działa letni ogródek piwny, a w hotelowej restauracji znajdziecie  smaczne dania w przystępnych cenach.

Na terenie pola biwakowego istnieje możliwość podłączenia urządzeń elektrycznych do zasilania o mocy 230V.
Do dyspozycji jest miejsce do opróżniania pojemników z nieczystościami płynnymi z przyczep i samochodów kempingowych.


lubelskie
Nielisz
Nielisz 210a
22-413 Nielisz

Zobacz cały kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.50zeta z prądem.płacisz za auto przyczepe i prąd (przedsionek w cenie),ludzi nie liczą.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze, że tam nie pojechaliśmy. Staliśmy parę kroków dalej. Na gminnym kąpieliski Moczydło. Nie jest to typowy kemping. Nie jest nawet oznaczony ale kto obcykany to wie gdzie się zatrzymać. Tam jest ustawiony zakaz wjazdu, można tylko wjechać zeslipować łódkę czy skuter i trzeba wyjechać. I pewnie przez to niewiele osób pakuje się tam kamperem czy z przyczepą. Najlepiwj udać sie do bosmanatu i wskażą miejsce. To jest kawałek łączki nad samym jeziorem. Można podpiąć się do prądu, jest też kran. Toalety i prysznive duże i czyste jakieś 150 metrów od łączki dodatkowo płatne w ciągu dnia. Wc 2 zł prysznic 5. W nocy otwarte i bez opłat. Cena za biwakowanie 20 zł od zestawu. Osób nie liczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Trenex, no to się minęliśmy. Ja tam zajechałem w niedzielę po południu. We wtorek dołączyła do nas ekipa z Rzeszowa - fajnie było z nimi pośpiewać przy gitarze. Niestety, nie pamiętam nicku :mlot:

Co do samego pola, to w poniedziałek zrobiło się pusto i cudownie było na tym placu wśród drzew. Można było haratać w gałę, badmintona siatę, ogólnie ja uwielbiam takie klimaty. Co do sanitariatów, to się nie będę wypowiadał, Tenex już to opisał, u mnie odgraniczyło się to do nalewania wody i zrzutu kota.

Zalew ładny, jednak woda niezbyt czysta, w wodzie małże i inne przeszkody, przez co prawie każdy sobie rozciął stopę. Długo płytko, co dla zabawy z dzieciakami super sprawa.

Jest tam też dość stromy betonowy zjazd na pole, jednak nie było tragedii - udało mi się wyciągnąć moje 1,5 tony przednionapędowcem. Jednak gdyby popadało, to nie wiem, czy by było tak lekko. A i przypadkiem nie wjeżdżajcie na parking hotelowy, wjeżdżacie albo przed albo za hotelem. Ja się wpakowałem na parking i na milimetry przez niego przejeżdżałem. Dojazd do pola jest wąski, bo po drodze parkują samochody.

Podsumowując, mi się to miejsce podobało, mimo tych kilku mankamentów.

20190818_193633.thumb.jpg.d3c7042f0e83d6bb6225dc0b7e1c04fa.jpg

20190818_193639.thumb.jpg.1e90b09a20afee7adbb65c084a69e610.jpg

 

@effka69, jednego dnia zrobiliśmy sobie wycieczkę rowerową naokoło zalewu i podjechaliśmy na kąpielisko Moczydło. Wyglądało bardzo ładnie, jednak nie za bardzo widziałem, gdzie się można rozbić. Czyżby na trawce między budami z gastronomią a bosmanatem (skąd zrobiłem poniższe zdjęcia)? Bo nie powiem, że za 2 dychy to naprawdę fajne miejsce.

20190820_183112.thumb.jpg.851dbea81ed6a19b98a87fc532e8bd1b.jpg

20190820_183127.thumb.jpg.23b8e442da20d0d3c0da3deb21c9b83f.jpg

20190820_183136.thumb.jpg.2e510ad93c078119dc5df1ef7f536b74.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

Parkujemy po prawej stronie. Znalzłam gdzieś w sieci fotkę, na samej górze stoi kamperek. My parkujemy jeszcze dalej pod laskiem, za tą ostatnią brązową altanką. Na ogrodzeniu altanki jest skrzynka z prądem i kran. Kran bez pokrętła, trzeba sobie radzić kombinerkami. Myśleliśmy pojechać jeszcze raz w tym sezonie ale prognozy niepomyślne :( Zapowiadają deszczowy wrzesień

67645805_363238851000397_1088768072027734016_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę,pod latarnią najciemniej, parkuję swoją przyczepę na zimę 30 km od zalewu i nie wiedziałem że tam tak ładnie, człowiek szuka innych pięknych cichych miejsc a pod nosem takie klimaty.Coz będę musiał tam zajechać bo od czasu oddania zbiornika jeszcze tam nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.