Skocz do zawartości

Mały piec w vanie


Calima

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, może się czepiam, ale dla mnie - żadnego otwartego ognia w pojeździe. /nie liczę firmowej kuchenki w kamperze/budce / . Żadnej możliwości kontrolowania temperatury, praktycznie żadnej skladu spalin i wysoka temperatura samego "czynnika" w łatwopalnym otoczeniu. 

 O skuteczności CO też już było wiele razy... . 

Edytowane przez jarekvolvo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj Wam Boże,  Ale tu jest Heuropa

2 godziny temu, chris_66 napisał:

 


Przecież dobrze zrobiony i używany piecyk nie stwarza żadnego problemu ani zagrożenia.
Super sprawa emoji106.png

 

Jaaa, naturlich. ... 100 piecyków zadziała, 101, 102 i 103 nie do końca.. A potem będzie "ja myślałem"... . 

 Zakładam i przewiduję, że w takim temacie COŚ MOŻE nie zadziałać. A jeżeli nie zadziała, to potem słychać ziiiip - plastikowego worka. 

 Po diabła siadać na granacie i dłubać w zawleczce... . 

 Przepraszam, może sie nie znam, ale zbyt wiele istnień przeszło mi przez ręce... . Wiele z głupoty.

2 godziny temu, Kevin napisał:

To jest nas dwóch, lub dwoje, jak kto woli ;) 

Dwóch, Panie Ładny - dwóch...

 Samiec summ est..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, jarekvolvo napisał:

 Zakładam i przewiduję, że w takim temacie COŚ MOŻE nie zadziałać.

strasznie musi wyglądać takie życie :wrrr: zagrożenie i śmierć z każdej strony :mlot: indianie i eskimosi całe wieki żyli w namiotach z ogniskiem w środku i jakoś nie wytruli się :ee:

 

a tak w temacie piecyka , marny jest wybór , jedyne co mi przychodzi do głowy to piecyk typu cyganek , ale wykonanie zazwyczaj mało estetyczne jest

jeszcze piecyk rocket stove - równie brzydki jak cyganek :niewiem:

jak ma być miło i romantycznie to marnie to widzę na naszym rynku :pupa:

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MiniCyclops.thumb.png.a4541bad44148b085ae2dc5a44fef93c.pngfirst-burn.jpg.1ac75e437cf2f1783283bb41ea824e2a.jpg

 

bardzo mnie zdziwiło jak zobaczyłem daleko w Azji namioty z takimi piecykami, w sumie okazało się że to jest najlepsze rozwiązanie, paliwo zawsze pod ręką, wygodne i łatwe w obsłudze

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oglądałeś na YT kanał "Autostopem Na Koniec Świata" (tematy o Rosji)?
Po obejrzeniu też mi się marzą tamte strony, marzą- bo na razie za salowego przy teściu robię  :zly:
 

Cześć oglądałem. Stąd na wspomnienia mi się zebrało
Teraz chyba nie dał bym rady tyle wódki wypić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.