Skocz do zawartości

RELACJA Kolejny rajd Commander-ów po Polsce


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Spalania jeszcze nie liczyłem...bo mi się nie chciało.
 
Podsumowując... wakacje w Pl były udane i bardzo urozmaicone. Na prawdę świetnie się bawiliśmy i nie wstydzimy się jeździć po Polsce i o tym opowiadać. Niestety reakcje ludzi na takie opowieści są różne. Jedni nie wiedzą co jest u nas w kraju i pukają się w czoło, a inni myślą że to z ,, oszczędności,, . Hahaha. Bawi mnie to już, a kiedyś wkurzało. Jedno jest pewne...że dla świętego spokoju wydatków liczył nie będę .
Już jest leki plan na przyszły rok, ale dla ...się zobaczy. Wiem na przyszłość, że młodzieżowcy wolą zadupia od wielkich miast. Nie mniej jednak...my też mamy urlop a kompromis opracowuje kierownik wycieczki... czyli ja .
 
Serdecznie dziękuję wszystkim za uwagę i chęć czytania. Gdyby były jakieś pytania związane z wątkiem... chętnie odpowiem.
Pozdrawiam. Jacek.


Stary ja dzięki Twojej relacji pierwszy raz od wielu lat spędziłem wakacje bez tłumów, na pustych plażach ... przejechałem całą Chorwację w poszukiwaniu ciszy i spokoju, a znalazłem to nad Bałtykiem po 15 sierpnia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, witus napisał:

 


Stary ja dzięki Twojej relacji pierwszy raz od wielu lat spędziłem wakacje bez tłumów, na pustych plażach ... przejechałem całą Chorwację w poszukiwaniu ciszy i spokoju, a znalazłem to nad Bałtykiem po 15 sierpnia!!!

 

Cieszę się niezmiernie że mogłem pomóc. Takich miejsc jest w PL mnóstwo. Właśnie na południu lub na zachodzie ciągle stałem obok innej przyczepy i szukałem miejsca na plaży. Nie oznacza to, że u nas  jest super, a tam kiepsko. Wszędzie jest fajne. Grunt żeby znaleźć dla siebie to coś ?

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, gratuluję udanych wakacji!!! Fajnie się czytało i oglądało:dzieki:

Przy okazji zapytam znawców Bałtyku- czy nad naszym polskim morzem są jeszcze jakieś inne dobre całoroczne kempingi poza "Pod Brzozami" w Ustroniu Morskim? Trafiłem na takie info: http://www.pfcc.eu/pol/main.php?nazwa=b.c.rok ale nie wiem czy można temu wierzyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vrs napisał:

@Suzu4x4 jesteś tego pewien? Cennik na 2019 w Chłapowie kończy się na 30.09.

 

ręki sobie obciąć nie dam , byliśmy tam w kwietniu/maju 2018 r i z tego co pamiętam mówili że czynne cały rok.

dla pewności lepiej przedzwonić i dowidzieć się u źródła , kemping sam w sobie polecam bo niewiele jest w PL kempingów gdzie możesz stanąć  z widokiem na niczym nie zasłonięte morze , do tego zaplecze sanitarne porównywalne z dobrymi kempingami w CRO czy IT  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 20:01, Commander napisał:

Cieszę się niezmiernie że mogłem pomóc. Takich miejsc jest w PL mnóstwo.

Ja dziękuję szczególnie za relację z Wrocławia dzięki której tam zawitaliśmy i inne inspiracje na przyszłe wakacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Commander

Teraz dopiero to zobaczyłem na jednym z pierwszych zdjęć w tym wątku. Jak przewozisz rowery na dyszlu (ale nie lubię tego słowa ;)) to nie można zakładać na nie pokrowca. Ja mam nawet naklejkę na bagażniku rowerowym informującą o tym. Pewnie chodzi o jakiś dodatkowy opór powietrza który działa na ten bagażnik w takiej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.