Skocz do zawartości

Czy warto przyczepę po naprawie


Urys

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

23 minuty temu, Urys napisał:

czy jest w ogóle sens taką przyczepą się zainteresować

W mojej ja sam coś podobnego zrobiłem. Ustal jak dawno było bum, potem sprawdź czy ściany suche, pukanie w nie.

Sprawdź koniecznie czy płyta z dołu jest uszkodzona czy nie. 

Powiem tak, z przodu, uszkodzenie powłoki mogło zagrozić jedynie szczelności bakisty. Tak było u mnie.  

Uszkodzenia wewnątrz były niejako „przy okazji”.

natomiast ja naprawiłem powłokę zaraz po „sytuacji” od zewnątrz m.in. Zestawem naprawczym dla aut (budowlany market), szpachle samochodowe, źródło to samo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Urys napisał:

Proszę o radę czy jest w ogóle sens taką przyczepą się zainteresować

Jeżeli jest dobra cena to tak. Pytanie co z resztą przyczepy. Czy jest igła czy wymaga także remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 godzin temu, Urys napisał:

 

Proszę o radę czy jest w ogóle sens taką przyczepą się zainteresować

 

A co chcesz zrobić z tą przyczepą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomii napisał:

Na budowę jako składzik się nada :yes: ?

Czemu od razu straszysz kolegę :>  Może jest za pół ceny. Dołoży 25% i zmieści się w kosztach naprawy. Nie takie rzeczy ludzie naprawiają :zarowka:  Tak naprawdę to figę wiemy o tej przyczepie poza tym, że ma narożnik do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Urys napisał:

 

417614b7c02c500defc39dca4bb9df10.jpg

 

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

 

naprawa nie wygląda na fachową, więc może być tak że za miesiąc dwa to wyszstko odleci i będziesz musiał sam odbudowywać pół przodu

dobrze zrobionej naprawy nie ma się co bać, widziałem już budki po naprawach i ludzie jeździli latami 

ale były i przypadki że naprawę trzeba było poprawiać, więc to zawsze jest loteria i większe ryzyko 

na tych zdjęciach to plastik jest najmniejszym rpoblemem - estetyka, większy problem to ten narożnik złożony na pianie :(

piana jako element konstrukcyjny ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BUMERANG napisał:

Czemu od razu straszysz kolegę :>  Może jest za pół ceny. Dołoży 25% i zmieści się w kosztach naprawy. Nie takie rzeczy ludzie naprawiają :zarowka:  Tak naprawdę to figę wiemy o tej przyczepie poza tym, że ma narożnik do wymiany.

Przeczytaj temat. Ta przyczepa jest już naprawiona :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do demontażu jest przednia ściana - całe tworzywo - spawanie + malowanie.

Do odbudowy: przednia i prawa ściana oraz to czego na 1 rzut oka nie widać - to podłoga.

Poszukaj sobie Urys relacje z napraw - są tam też podane kosztorysy. (aby było warto cenna musiała by być naprawdę atrakcyjna).

TOM

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

No name  , rocznik nie znany , cena nieznana. Na pewno warto..........

 

Równie dobrze mogłaby się wypowiedzieć wróżka Janina albo wróż Andrzej.

Temat do zamknięcia bo najwięcej co tu można zrobić ...to powróżyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rzetelnej i fachowej naprawie nie ma śladu = ciężko w ogóle znaleźć ślady ingerencji. Taką przyczepą jak najbardziej warto się interesować.

Na zdjęciach, które pokazujesz widać raczej "sklecenie na szybko i oby było ... ". Myślę sobie, że jeśli ktoś tak podszedł do naprawy to ogólnie rzecz biorąc nie bardzo dbał / dba o tą przyczepę.

Do podróżowania i wypoczynku ja bym sobie darował takiego "ulepa" ale to moje subiektywne zdanie.

Jeśli całość niewidoczna na zdjęciach jest bez zastrzeżeń i cena bardzo atrakcyjna to myśl, twój wybór.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/29-999zl-przyczepa-kempingowa-sprzedam-5-6-osob-2009r-kemping-kat-b-CID5-IDwEZmj.html

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Podaj markę, model, rocznik, cenę i więcej zdjęć. 
Wszystko warto kupić, to zależy tylko od ceny.
Wkleiłem link z ogłoszeniem. Ponoć drugi właściciel. Nie ma przedsionka i akumulatora. Podłoga cała. Reszta wygląda dobrze.

Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.